• Autor
    Odp.
  • tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Ja się pokusiłam i ostatnio kupiłam rumiankowy z biedronki, ładnie pachniał, niestety czułam wysuszanie. Kupiłam hypoalergiczny z Floslek.

    hania0023
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja używam Ziaji ([usunięto_link]) Stosuje go juz długo i polecam.:)

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Też używam płynu z Ziaji. Wybrałam ten z kwasem mlekowym. Za butelkę 500 ml płaciłam ok. 8 zł. Jestem zadowolona z tego płynu bo jest wydajny i ładnie pachnie. Nie wysusza ani nie podrażnia. Polecam 🙂

    Maslowska28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dlugo stosuje juz Multi-Gyn Tabletki musujące do irygacji pochwy i powiem szczeze ze mi pomaga i jestem z niej zadowolona. Nie mam zadnych problemow z nawracajacymi infekcjami juz od dawna. NIektore osoby oczywiscie mowia ze niby irygacji nie powinno sie stosowac, bo mozna dobre bakterie wyplukac ale dzieki temu irygatorowi nie ma opcji wylukac z szyjki te dobtre bakterie.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    ja miałam z Ziai wielka butlę tego niebieskiego płynu i z niecierpliwożcią czekała, aż się skończy – jest mega wydajny! Teraz mam taki z Rossmanna, nie pamietam niestety nazwy, ale podobno naturalny itd. U mnie sie sprawdza.

    mistrzunio84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nawilżający płyn do higieny intymnej od flosleku. Dla mnie najlepszy, tylko przy nim nie mam żadnych podrażnień.

    Maslowska28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jednak pozostane przy irygacji multi gyn. U mnie sprawdza sie rewelacyjnie wiec nie bede przesadzala i mieszala z jakimis innymi żrodkami. Ten pomaga i od dawna nie mam zadnych nawrotow infekcji. Po niektorych płynach do higieny intymnej miałam bardzo podrażniona skóre, starszliwie po nich szczypało, wiec nic innego nie zastosuje.

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Mi się wczeżniej też zdarzały podrażnienia po różnych płynach czy żelach pod prysznic. Od jakiegoż czasu używam jednak płynu do higieny intymnej z pałeczkami kwasu mlekowego – lacibios femina protecta i widzę, że płyn ten naprawdę super łagodzi wszelkie podrażnienia, jest hypoalergiczny no i odkąd go używam, skończył się problem z grzybicą pochwy, bo on też przeciwgrzybiczo działa. Co do irygacji, to ja mam jakoż mieszane uczucia 🙄

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ja od dłuższego czasu używam Lactacyd z kwasem mlekowym w składzie. Mój ginekolog mi polecił i nie zamienię na żaden inny.

    kinia200
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zdecydowanie preferuję kosmetyki do higieny intymnej Firmy SORAYA. Od dawna używam Lactissima Sensitive – Kremowej emulsji ginekologicznejdo higieny intymnej. Zawiera ona wszystko to co powinien posiadać dobry kosmetyk do higieny intymnej.Probiotyki stabilizują mikroflorę bakteryjną, powstrzymują działanie bakterii chorobotwórczych i hamują powstawanie grzybów chorobotwórczych. Wyciąg z rumianku działa łagodząco, no i oczywiżcie kwas mlekowy. ta emulsja, przeznaczona jest dla kobiet aktywnych fizycznie i podatnych na infekcje. Wczeżniej użwałam AA ale ten stawiam 3 szczebelki wyżej 🙂

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Ja używam Białego jelenia- hipoalergiczny,ale sprawdza się i co ważne: nie podrażnia mojej skóry,dobrze wiemy jak wrażliwa potrafi ona być w miejscach intymnych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " płyn do higieny intymnej"

Przewiń na górę