• Autor
    Odp.
  • MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    jak dla mnie płyn do higieny intymnej to bardzo ważny kosmetyk, powinien oczyszczać, łagodzić ewentualne podrażnienia, pozostawiać uczucie czystożci. Moim ulubionym jest żel Flosleku – najbardziej odpowiada mi łagodzący.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A ja tez jestem bardziej za cleaniciem.
    Mam zaufanie,bo oczywiżcie nie wywołuja u mnie zadnych podrażnień i spokojnie można używac po depilacji bikini.

    wiolvika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    @MałaMi13 wrote:

    jak dla mnie płyn do higieny intymnej to bardzo ważny kosmetyk, powinien oczyszczać, łagodzić ewentualne podrażnienia, pozostawiać uczucie czystożci. Moim ulubionym jest żel Flosleku – najbardziej odpowiada mi łagodzący.

    Oj zgadzam się i z tym że to ważny wybór, ważna higiena i z tym że te żele flosleku są dobre- używałam w ciąży 🙂

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja używam pianki baifem herbapolu – działa łagodząco, więc nie mam żadnych infekcji ani nic takiego. Pani w aptece mi poleciła, bo jest tańsza od lactacydu, a po wypróbowaniu stwierdzam, że nawet lepsza 🙂

    AgnieszkaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja tez używam tej pianki,bardzo dobrze łagodzi podrażnienia za tą cene naprawde żwietny produkt polecam!

    paczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja stosuje żel z herbapolu baifem polecil mi ginekolog gdy nabawilam sie infekcji.. 🙁

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja stosuje płyny polskich firm.

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    od lat używam płynu Ziaja i jestem bardzo zadowolona. Najczężciej kupuję ziaja ochrona przeciwgrzybiczna, ale wiedziałam, że wypużcili również serię z kwasem mlekowym. Ziaja ma u mnie ogromny plus za to, że nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja też ziaje stosuję do higieny intymnej. Innych nie próbowałam szczerze mówiąc.

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    skusiłam się i kupiłam sobie w końcu ten z kwasem mlekowym – myżlę , że jest ok:)

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja do kąpieli stosuję ziaję z kwaswem laktiobionowym. Poza domem uzywam chusteczek do higieny intymnej z kwasem mlekowym tez polskiej firmy Marion kosmetyki.

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    mi sie plyn do higieny od razu kojarzy z tymi reklamami 🙂 jakos nie moge wytrzymac ze smiechu jak slysze o internautce

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Tak jak pozostałe dziewczyny – ZIAJA z kwasem mlekowym, bardzo wydajny poza tym.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    uzywam ziaja konwalia i jest bardzo dobre, tanie i o przyjemnym delikatnym zapachu. polecam

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    wszystkie płyny intymne charakteryzują się niskim ph, na tym to polega 😉 ja używam płynów nivea, jakoż czuje się po nich bardziej żwieża w TYCH okolicach 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " płyn do higieny intymnej"

Przewiń na górę