• Autor
    Odp.
  • Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja uzywam juz od dluzszego czasu plynu INTIMA firmy ZIAJA jestem z niego bardzo zadowolona. Z tego co sie orientuje sa roznego rodzaju plyny z tek wlasnie serii, moze znajdziesz rowniez cos dla siebie. Ja w kazdym razie polecam,niedrogi i wydajny

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    ja uzywam SORAYA a dokładnie ten z kory dębu 😀 polecam gorąco….długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego a ten jest idealny 🙂 nie podrażnia, ma przyjemny zapach, no i co ważne JEST BARDZO WYDAJNY 🙂 starcza na bardzo długo 🙂 polecam

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    widzę że rad masz już bardzo dużo ale nie zaszkodzi jak ja też swój typ wklepię. 😀
    Używam i bardzo sobie chwalę płyn Nivea zamiennie z AA delicate.Oba zawierają kwas mlekowy, są bardzo delikatne, polecam!

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A ja polecam NIVEA Intimate super jest, ma dobra konsystencje. (zawiera kwas mlekowy i wyciąg z rumianku)

    [usunięto_link]

    rabbitek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja używam Ziaja. Zapach brzoskwiniowy bardzo ładny, no i kosmetyk ten nie jest drogi.. w sam raz na mój budżet 😛

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    od lat uzywam ten sam plyn do higieny intymnej – firma tess sie nazywa bodajze, ale glowy nie dam. jest tak doskonaly, ze nigdy nie zlapalam tam na dole zadnego syfu:D sa rozne – polecam z kory debu albo z nagietka, aha i nie dostaniesz tego w zwyklej drogerii tylko najlepiej przez neta zamawiac. majatku nie kosztuje.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A ja polecam NIVEA Intimate super jest, ma dobra konsystencje. (zawiera kwas mlekowy i wyciąg z rumianku)
    l

    zdadzam sie,teraz mam plyn z firmy AA tez jest dobry,ale ten z NIVEI jest najlepszy moim zdaniem i ma taki ladny zapach 🙂

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Używam pianki Idea25. Nie zawiera kwasu mlekowego, ale mnie akurat on uczula a pianka jest doskonała dla mnie, nie podrażnia i włażciwie jest nie tylko do higieny intymnej ale też do mycia całego ciała. Polecam szczególnie wrażliwym osobom.

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja używam z Ziaji i na razie jak dla mnie są bardzo dobre.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja teraz zaczełam używac emulsji cleanica.Ale to dlatego ze bardzo jestem zadowolona z chusteczek do higieny intymnej tej firmy.

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja używam Lactacyd i szczerze go polecam, nie używałam do tej pory niczego lepszego. Podwyższa ph i jest dostępny w aptekach, albo w supermarketach. Czasami trafia się w Rossmanie. Jest naprawdę dobry.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy Wy tez sie spotkałyżcie z tym ze wiele dziewczyn poleca sobie i chwali używanie np.chusteczek do higieny intymnej do twarzy?

    wiolvika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja w ciąży przyzwyczaiłam się do płynu INTYMNIE flosleku, to taki z prebiotykami łagodzący, mam teraz aloesowy- jest super, a jeżli chodzi o potrzebę chusteczek, to czasem gdzież używam tych dziecięcych NIVEA bo ze względu na synka zawsze mam je w torebce i żmiało mogę je polecić 😀

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Jesli chodzi o mnie to ja moge polecic chusteczki cleanica do higieny intymnej z nagietkiem.W sumie nigdy nie miałam po nich podraznień i spokojnie moge je polecić,sa delikatne i ładnie pachna.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja chyba tez raczej bałabym sie używac takie mydła,ale troche z tego powodu ze jestem alergikiem.I jednak bałabym sie tych wszelkich podraznie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " płyn do higieny intymnej"

Przewiń na górę