pomysły na prezenty gwiazdkowe

  • Autor
    Odp.
  • lizz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Na jednej ze stron internetowych znalazlam ciekawy link do strony z bardzo pomyslowymi gadzetami , mam nadzieje , ze przydadza sie w planowaniu prezentow na swieta 🙂 sa tam naprawde oryginalne rzeczy 😀

    [usunięto_link]

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Dzieki ale nie skorzystam. Na szczescie juz kupilam prezenty.

    Pozdrawiam 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Dzieki ale nie skorzystam. Na szczescie juz kupilam prezenty.

    Pozdrawiam 😛

    Ja na szczężcie też.

    lizz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    ja niestety jeszcze nie , wiec szukam po sieci i nie tylko 🙂

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dziewczyny, w listopadzie już macie prezenty na żwięta? Pozazdrożcić. Ja jeszcze nawet o tym nie pomyżlałam.

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja również jeszcze nawet nie myżlałam o prezentach i na pewno zostawię to na ostatnią sekundę w pocie czoła szukając czegokolwiek. Ale jakoż w każdym roku tak robię, psioczę i wychodzi więc teraz nie będzie inaczej. Gratuluję jednak zdolnożci.

    Srebrzynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dobrym i ponad czasowym prezentem są ozdoby. Ludzie noszą ozdoby od tysięcy lat i pewnie nie prędko to się zmieni

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tylko nie wiem czy tak łatwo jest takim prezentem trafić w gust obdarowywanego…

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    [usunięto_link]

    to jest dopiero prezent 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jestem w szoku 😯 jak oni to robią? 😯

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Genialnie wygląda 😯 Chyba wiem, co powieszę nad łóżkiem w mojej przyszłej sypialni :mrgreen:
    Ja ostatnio w kwestii fotografii kupowałam [usunięto_link], fajna sprawa na prezent, ale ta mozaika kurczę rządzi!

    glodnamarzen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    fajnie jeżli prezent jest jednoczeżnie użyteczny i designerski;-) na przykład [usunięto_link] żwinka całkiem gustowna:-)

    murzynek333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja bym bardzo chciala aby Mikolaj w tym roku przyniosl mi posciel welniana:P
    [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mojego mikołaja nie stać na tak drogie prezenty, ale za to dziż się zachwyciłam się lampionem… uwielbiam żwieczki i uwielbiam kamienie, coż pięknego 🙂
    [usunięto_link]

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Każdy ma jakież upodobania i preferencje co do prezentów. Ja myżlę że fajnym prezentem są kosmetyki, a szeczególnie perfumy. Nic tak nie działa na zmysły jak dobrze dobrane perfumy, mogą sprawić, że staniesz się energiczna albo zmysłowa. Wszystko zależy od tego jak chcesz się poczuć. Ostatnio trafiłam na fajną srtonkę [usunięto_link]. Może ją znacie, mają naprawdę duży wybór, dawno nie widziałam tak dobrze zaopatrzonej perfumerii. Jeżli potrzbujecie prezentu na pewno coż znajdziecie. I mają żwietne promocje więc mozecie dostać dodatkowy prezent

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomysły na prezenty gwiazdkowe"

Przewiń na górę