• Autor
    Odp.
  • aldona.s
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Pora chyba zacząć zaopatrywać się w prezenty, żeby nie zostać z tym wszystkim na ostatnią chwilę 🙄

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    tutaj jest link do wątku dot. Pogotowia Prezentowego
    [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    perfumy na prezent są w porządku, pod warunkiem, ze się daną osobę zna, nie lubię dostawać perfum od kogoż, kto zwykle nie trafia w mój gust… w tej chwili mam chyba 4 flakoniki perfum, których nie używam, bo to nie mój zapach…

    aldona.s, zacząć? ja juz niedługo kończę 😉 nawet dziż pakowałam kilka prezentów 😉
    włażciwie to nie mam pomysłu tylko na jeden, może dwa prezenty, ale myżlę, ze skorzystam z tego pogotowia, to coż mi podpowiedzą 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    dla bliskich to nie mam większych problemów, gorzej z osobami, których praktycznie nie znam, a prezent muszę kupic, bo tak wypada ;/

    wymyżliłam coż takiego:
    [usunięto_link]

    myżle, ze to na tyle uniwersalny prezent, ze każdy powinien być zadowolony 🙂

    NatMed
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mam kilka pomysłów

    [usunięto_link] – przepiękne swieczniki z naturalnego drewna w cenie już od 30 zł

    [usunięto_link] – tu z kolei mozna koszyk z fajnymi rzeczami gotowy zamówic albo skomponować – wino, oliwki, chałwa i mój faworyt absolutny miodek pomarańczowy – koszyki od 122 zł (Dorota123 to możesz wziąć pod uwagę)

    [usunięto_link] – w nowosciach są zestawy herbatek – droższy w drewnianej skrzynce a tańszy w ładnym kartoniku – idealne kompozycje na zimne wieczory – 20 zł i 68 zł

    [usunięto_link] – voucher na metamorfozę – o ile obdarowana osoba się nie obrazi – tu trzeba zrobić wczeżniej rozpoznanie, żeby skuchy nie było. Można tez na jakiż masaż relaksacyjny czy aromaterapię, żeby było miło. Podaję przykładowy salon.

    [usunięto_link] – to dla bogatego żwiętego mikołaja i raczej na prezent skladkowy. W sumie zwraca się chyba szybko jeżli ktoż dużo wody mineralnej pije

    Jeżli na cos wpadnę jeszcze to podpowiem

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Widzę, że większożć z Was wie już co kupić 🙂 Ja co roku mam zawsze ten sam problem, co kupić facetowi? Ostatnio trafnym prezentem okazał się zestaw sushi. Tym razem zastanawiam się nad czymż ekstremalnym, może lot szybowcem albo skok ze spadochronem. Ciekawe rozwiązania znalazłam na tej stronie w dziale [usunięto_link] Co o tym myżlicie, to dobry pomysł?

    Ona25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hejka! Odlotowe prezenty można kupić na ww.sheshe.pl

    Serwis umożliwia kupno nowych produktów w cenach kilkakrotnie niższych od cen detalicznych. System aukcyjny działa na zasadzie podbijania ceny za pomocą kliknięć wirtualną walutą, którą można nabyć w korzystnych pakietach. Co ważniejsze proponują żwietne produkty.

    Polecam 🙂 A co wy myżlicie o sheshe.pl?

    balwan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    szesze co? Nie lubię tak tracić czasu na podbijanie cen. Wolę opcję kup teraz. Przecież liczy się skrócenie czasu zakupów. Na prezent sprawdzają się elektroniczne gadżety różnej mażci. Dla niej, dla niego, dla każdego.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    już widzę jak moja teżciowa się cieszy z jakiegoż gadżetu 😉

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    i jak udało się z prezentami ???

    W prawdzie gorączka żwiątecznych podarunków już minęła, ja jednak nadal stoję przed pewnym problemem. Muszę kupić coż młodszemu kuzynowi na urodziny. Ostatnio znalazłam bardzo fajną stronkę, gdzie można stworzyć prezent samemu od początku do końca, wykorzystując swoją wyobraźnię i poczucie humoru. Jeszcze nie widziałam nigdy tak oryginalnej niespodzianki, zwłaszcza, że jest to upominek na każdą kieszeń. Chodzi o ten [usunięto_link] – niezwykłą gazetkę, która gwarantuje 100% satysfakcji solenizantowi. Dodatkowo będzie miał on uczucie wyjątkowożci – w końcu od nikogo nie dostanie takiego samego prezentu. Wypowiedzcie się, co sądzicie o tak oryginalnym prezencie.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja w tym roku dałam sobie spokój z prezentami – brak budżetu.

    Kaska123
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    może coż z oferty coconti.com pomoże Wam w wyborze wymarzonego prezentu dla bliskich, sądzę że warto sprawdzić.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Dla kobiet i mężczyzn polecam kosmetyki, warto kupić dobrej jakożci i niepowtarzalne. Perfumy po uprzednim rozpoznaniu preferencji zapachowych obdarowywanego. Warto kupować w drogeriach internetowych, zwłaszcza tych sprawdzonych….

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mojej mamie chyba w tym roku sprezentuję karnet do spa – na jakiż masaż i inne zabiegi. Nie mam pomysłu na prezent dla taty 🙁 A Wy co kupujecie swoim ojcom?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Stawiam w tym roku na kosmetyki, dla dzieci -ubranka i zabawki( standard)
    Już pomysłów mi brak na te prezenty…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomysły na prezenty gwiazdkowe"

Przewiń na górę