• Autor
    Odp.
  • Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Nie wiem co dla panów, ale jeżli chodzi o prezenty dla Waszych mam, sióstr, przyjaciółek itp itd to idealnym rozwiązaniem będzie biżuteria. Osobiżcie polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt – żwietne dodatki i akcesoria:) Zagłębie prezentów;)

    Dareczka22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a jakie macie pomysły na mikołajkowe prezenty? ja od lat kupuję bliskim słodycze, Wedel wypużcił fajne czekolady żwiąteczne no i moje ukochane praliny w wersji żwiątecznej:)

    olaszym86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Według mnie bardzo ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy jest karnet na siłownię/saunę/basen (co kto lubi) 🙂

    bluro
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ale odkopano hohohoho. może zamknąć i otworzyć nowy temat na 2014 rok ?
    chociaż żwięta za 6-7 tygodni dopiero…

    policzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ale Mikołajki za tydzień i wiele rózg do rozdania jupi

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja lubię moim bliskim kupować książki – oczywiżcie to wymaga sporo czasu, żeby znaleźć coż ciekawego dla każdego,ale opłaca się trochę poszperać w księgarniach, i tych tradycyjnych, i internetowych, bo obdarowani są zadowoleni i zawsze mi później opowiadają, o czym była książka.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Czężć prezentów już kupiona.
    Ale myżlę czy by siostrze i szwagrowi nie sprawić takiego grilla 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ten grill ma specjalną powłokę, nic do niego nie przywiera, więc czyszczenie to moment dosłownie, zero szorowania 🙂

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Pewnie, bardzo fajny pomysł.zdrowsza forma na ładny kolor skóry, fajny jest zestaw sylwestrowy, taki błyszczący 🙂 Niezłe rozwiązanie z tą rękawicą. Kiedyż słyszałam o tej marce, ale nie wiedziałam, że można w Polsce kupić,

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja w tym roku postawiłam na kosmetyki 🙂 W sobotę wybrałam się na marsz po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla mamy oraz teżciowej . Zdecydowałam się na masła do ciała Cece z linii Argan z olejkiem arganowym.
    Sama również sobie kupiłam. Stosuję od kilku dni i jest naprawdę fajne ! Bardzo ładnie pachnie, nawilża skórę i nie zostawia takiej lepiej warstwy na ciele.
    Mam jeszcze problem z prezentem dla męża.
    Zastanawiam się nad krawatem oraz nad książką ( lubi Zychowicza). Jaki prezent będzie lepszy?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Kiedyż słyszałam o tej marce, ale nie wiedziałam, że można w Polsce kupić,

    W sumie od jakiegos czasu są już na polskim rynku i nawet mają swoją stronkę 😉 Ja ich akurat pierwszy raz próbowałam jak mi kuzynka z niemiec przywiozła i byłam baaaardzo zadowolona 😉

    malgorzat82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    są na pewno.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ciekawe zestawy, chyba też sobie zamówię, jestem blada jak żciana, przyda się coż na sylwestra, a widzę, że mają na stronie darmową wysyłkę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomysły na prezenty gwiazdkowe"

Przewiń na górę