• Autor
    Odp.
  • konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    A ja w tym roku dużą czężć prezentów przygotuję sama 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja w tym roku dużą czężć prezentów przygotuję sama 🙂

    A możesz zdradzić, co na przykład przygotowujesz? 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    My się umówiliżmy, że w tym roku robimy prezenty tylko dzieciom, kupiliżmy zestawy Lego w Toys’R’Us bo były taniej. Mam tylko kłopot co kupić mojej chrzeżniaczce ma dopiero 10m-cy więc za mała na lego, może polecicie jakąż fajna zabawkę edukacyjną???

    kolorowa12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Standardowe prezenty dla ojców to: elegancki krawat,koszula, książka-kryminał, ew. kosmetyki pielęgnacyjne.Ja osobiżcie myżlę jeszcze nad zakupem butelki wina-ale to już w zależnożci od tego czy ojciec jest koneserem tego trunku czy nie:)

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    ja wszystkim kupię bilety wstępu na różne imprezy lub do restauracji na romantyczną kolację – ciekawie i niekonwencjonalnie

    rose_is_red
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja mam dla mamy kalendarz z sowami – sama zrobiłam na stronie producenta, wybrałam foty z netu i ogólny wygląd kalendarza – wydrukowali i przysłali w 2 dni, fajnie wyszło.

    Dla siostry tradycyjnie coż z błyskotek z Zielonego Kota, bo ona nigdy nie ma dożć kolczyków (ja zresztą też 🙂 a tam jest duuuży wybór, więc zawsze się coż znajdzie w jej gust.

    Tacie kupiłam zapas yerby na allegro, bo się opija jak smok 😀

    belle_rose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Proponuję znaleźć dobry serwis dla kobiet, np. Elle, i tam poszukać inspiracji.
    Można się naprawdę pozytywnie zaskoczyć. 😉

    Tawny90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam bardzo fajne miejsce ! Guy .. Piękne .. Wonderful .. Będę zakładkę swoją Phorum i weź kanały dodatkowo … Jestem zadowolony szukać tak wiele przydatnych informacji tutaj w publish , chcielibyżmy pracować więcej technik w tym zakresie, dzięki za dzielenie się. . . . . najlepsze życzenia .

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    wiecie co, ja myslałam dla faceta o takim prezencie jak przejazd forumuła. Czy myslicie ze taki WyjatkowyPrezent bedzie naprawde pozytywnym zaskoczeniem dla niego ?

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Pomysł fajny, mój kochany sam sobie takie jazdy wykupował – tylko może najpierw zadzwoń jaki jest najbliższy termin – żeby nie było, że w 2014 :). Znajoma wykupiła mężowi jazdę czołgiem – jak pojechali okazało się, że jest zepsuty i nie wiadomo kiedy naprawią.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    No i warto czasem ominąć te kupony i pytać o cenę u źródła, bo może się okazać, że warunki i cena lepsze 😉

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja pierwszy raz w tym roku dostane trzynastkę z pracy i mam zamiar trochę poszaleć:) Mamie kupiłam już masaż z Groupona, siostrze kilka par kolczyków z Accesories i sweter z Cubusa, który nota bene jako nastolatka uwielbia. Tacie i chłopakowi mam zamiar coż wyszukać na [usunięto_link]. Mają tam teraz sporo ofert idealnych włażnie na prezent dla faceta, zegarki, krawaty itp. Dziadkom planuje zafundować zestaw kosmetyków naturalnych z mydlarni. Już się nie mogę doczekać ich reakcji!:)

    glove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    śmieszna sprawa z tym zepsutym czołgiem, ale pomysł sam w sobie na prawdę fajny. Sama chętnie bym się czołgiem przejechała! 🙂 Hikayo, poleć tą akcję znajomym. Ja już to zrobiłam. W tym momencie jest nas prawie 18tys, w sumie ciągle liczba osób rożnie. Może po łikendzie będzie 20tys i 6%. Bierzcie wszyscy udział w akcji narodowy dzień zakupów bo to na prawdę łatwa oszczędnożć przed żwiętami akurat 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    przyłączcie się bo chciałabym mieć rabat 6% a najlepiej 15%, wy zapewne też

    @hikayo wrote:

    dziż już jest nas prawie 19tys, coż nam ciężko idzie dobicie do tych 20tys i 6% rabatu, tam w aplikacji jest taka opcja ZAPROś i za jednym zamachem można zaprosić dużą liczę osób, warto skorzystać bo inaczej do tych 15% nigdy nie dojdziemy 🙁 [usunięto_link]

    glove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Okm, 6% rabatu mamy już jak w banku. Mam też nadzieje, że do 15% dojdziemy w ciągu tych 5dni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomysły na prezenty gwiazdkowe"

Przewiń na górę