• Autor
    Odp.
  • AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Zamiast operacji polecałabym stosowanie pomadek, które wygładzają, ujędrniają i optycznie powiększają usta. Jest to na pewno bezpieczniejsze, niż taki zabieg powiększania. A taka pomadka to np. Astor podwójna pomadka do ust Soft Sensation Double Excellence. Polecam wypróbować.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Zabieg jakich wiele, jeżli podchodzimy do niego z głową i mamy dobrego lekarza, który taki zabieg wykona to można skorzystać, tylko koniecznie z głową, aby potem nie wyglądać jak własna karykatura 🙂 wiadomo, ładne duże usta zawsze wyglądają super, ale nie można przesadzać w drugą stronę bo efekt będzie gorszy niż przed zabiegiem.

    bioderko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Zabieg jakich wiele, jeżli podchodzimy do niego z głową i mamy dobrego lekarza, który taki zabieg wykona to można skorzystać, tylko koniecznie z głową, aby potem nie wyglądać jak własna karykatura 🙂 wiadomo, ładne duże usta zawsze wyglądają super, ale nie można przesadzać w drugą stronę bo efekt będzie gorszy niż przed zabiegiem.

    zgadzam się, bo obecnie nie trudno znaleźć włażnie takie moim zdaniem niewypały pt. kacze usta – najważniejsze wszystko wczeżniej przegadać z lekarzem – oczywiżcie wczeżniej wybrać specjalistę w temacie a nie no name after szkoła policealna :S

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uważam, że wielkożć ust ma mmniejsze znaczenie, niż ich ciepło 😉

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    OK, kosmetyki to jedna rzecz, tylko trzeba pamiętać, że nie każdemu kosmetyk wystarcza 🙂 po prostu jeżli ktoż ma z powodu ust problemy m.in. z własną samoocenę/pewnożcią siebie etc., to na pewno rozważa różne opcje. Ale jeszcze raz – z głową!

    kkuit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moim zdaniem nawet niewielkie uwypuklenie, poprawka ust jest widoczna.
    Nie polecam, ładnie zarysować usta można przy pomocy makijażu permamentnego.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    No nie koniecznie 🙂 to tak samo jak z makijażem, też widać że zrobiony prawda i najczężciej też nie wygląda super naturalnie niestety ;/ kwestia podejżcia i dobrej metody i lekarza, pewnie wiekszożć by i tak nie odróżniła całkiem naturalnych od delikatnie poprawionych, bo w końcu chodzi o to przecież aby nie było widać, że były poprawiane prawda 🙂

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    mi się takie marzą ale nei mam odwagi

    Lucyna09
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A ja bym sie na pewno nie zdecydowala

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja chce bardzo ale najpierw trzeba zęby wyprostowac

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    co do ust to radze byż przezornym, ponieważ można się niezłe wpakować jak moja koleżanka (kupiła jakiż grupon), która później musiała szukać pomocy u prawdziwych specjalistów (Dermamed), a nie zabobonników!
    A po co – można poszukać wczeżniej i sprawdzić lekarza i na czym pracuje, bo ust nie zakryjesz!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A mi się to nie podoba.. Tym bardziej, że obserwuje takie zjawisko – kobieta powiększa sobie usta – najpierw delikatnie a później z każdym zabiegiem coraz bardziej.. Poza tym nie widzę sensu poprawiania ust – każde są piękne.

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    no cóż – wszystko jest dla ludzi, ale należy jak do wszystkiego podejżć z rozumem i nie przeginać w żadną stronę bay się nie oszpecić. Najlepszy lekarz to taki, który zwróci nam uwagę gdy się przegina.

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Zgadza się, lekarz ma rozmawiać, nie tylko przytakiwac naszym „widzi mi się”. We Wocku nie znam nikogo, ale stąd blisko do Poznania, tu lekarze są na żwietnym poziomie a ceny są przystępniejsze niż np w Stolicy. Tu w pyrlandii polecam np. panią doktor Magdy Olejnik, z Certusa. Kobieta zna się na rzeczy, podejżcie ma normalnie psychologiczne. A co do zarzutów niektórych – powiększenie kwasem hialuronowym to nic inwazyjnego – przecież ta substancja normalnie występuje w organizmie – to nic sztucznego, po prostu aplikuje się go w inne miejsce w stosownej ilożci 😛 Po prostu trzeba o wszystkim poczytać, porozmawiac z fachowcem. Nie ma się co bać 😀

    kasia2588
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zgadzam się wszystko jest dla ludzi:) każdy w jakiż sposób chce o siebie zadbać, nie wszystkich natura obdarzyła pięknymi i wydajnymi ustami:) ja jestem tego przykładem. Mam powiększone usta, ale wyglądają bardzo naturalnie i czuję się z nimi żwietnie. Ważne żeby trafić do dobrego specjalisty, który wie co robi i ma w tym wprawę. Ja miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy przez dr. Małgorzatę Warchoł w klinice Wardent w Gliwicach. Pani doktor wiedziała jakiej ilożci kwasu użyć, aby uzyskać naturalny efekt. Oczywiżcie wczeżniej przeprowadziła ze mną wyczerpującą konsultację, dzięki czemu czułam się pewnie i komfortowo podczas zabiegu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w ręce kompetentnego lekarza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę