• Autor
    Odp.
  • latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    No nie wiem czy to na twoje szczężcie 😯
    Ja bym się tak nie cieszyła bo na dłuzszą metę to wcale nie jest tak wspaniale.
    Po iluż latach jak przyjdziesz do domu z pracy to będziesz chciała mieć choć raz na jakiż czas ugotowany ciepły obiadek, a jak oni nie będą umieli ❓
    Wyobraź sobie taki obrazek : przychodzisz do domu późnym popołudniem zmęczona z pracy , głodna a tu rodzinka siedzi i czeka na ciebie aż coż ugotujesz, wiesz mi nie jest to miły obrazek 😥
    Dlatego póki nie jest za późno , nie dopużć do tego .
    A poza tym, mężczyźni lubią gotować tylko nie wszyscy sobie zdają z tego sprawy 😀 A jaką mają satysfakcję jak im powiesz że bardzo ci smakowało 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    black_mamba dobrze ze Twoj facet przy tym nie jest wybredny bo wtedy to miałabys moze kłopot 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    latarniczko moja mama znalazła sposób. moj tata umie gotowac ale robi to bardzo bardzo rzadko, własnie np jak mama jest chora. Więc jest to kilka obiadów w roku. Moja mama radzi sobie tak: gotuje wieczorkiem obiad na nastepny dzien. Wtedy nie ma problemu gdy oboje z tata wracają z pracy, wystarczy podgrzac 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Mój facet coż potrafi ugotowac, nie jest aż tak źle. Coprawda ogranicza sie do ryżu z kurczakiem i gotowa surówka, ale z glodu umierać to raczej nie bedzie…

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja calkiem niezle gotuje, ale nie znoszę tego bardzo.
    Bez gotowania moglabym zyc spokojnie.
    Na szczescie moj mąż lubi i doskonale mu to wychodzi. GOtujemy na zmiane, ten kto jest w domu bądz ma czas.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Fioga dobrze sobie zorganizowała „życie” 😀 A ja uwielbiam gotowanie i jak mogę to nie wpuszczam męża do kuchni… 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No tak mi się zorganizowało:)))
    Jeszcze byloby lepiej gdyby ktoż mial mi się zając innymi sprawami :)))))
    Mmmm gdyby tak można bylo rozdzielic na kilka osob……mmm

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Na kilka osob hmm… Figa to dzieci trzeba zrobić duzo i bedzie pomoc domowa 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Wiecie to akurat skojarzyło mi się z takimi patologicznymi rodzinami, gdzie matka pijaczka leży pół przytomna a jej „gromadka 15 dzieci” biega po mieszkaniu i wszystko za mamusie robi 😕 😮

    Cholera znam taką rodzine „z widzenia”

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm chyba nie skorzystam z tej rady;)
    Dzieci są całkiem fajne ale chyba nie rozwinę skrzydeł i pomoc przy pracach domowych zorganizuję inaczej:)))

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Prace domowe są fajne dopóki ktoż Ci pomaga oraz docenia Twój wysiłek.. a nie jak wszyscy bałaganią Ty sprzątasz i nic z życia ma ❗

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Trzeba się jakoż podzielić. Moja siostra ma mówiąc prosto „przesrane” Moj szwagier rzadko coż roboi w domu. Faktem jest że on długo pracuje ale moja siostra też jest zapracowana, jest księgową i żrednio 10-11 godz jest w pracy a po pracay sprząta, gotuje, pierze, pomaga dzieciom w lekcjach. Szczerze mowiąc to wsciekłabym sie na jej miejsc bo mimo iz z pracy jej meza jest spora kasa to uwazam że go to nie usprawiedliwia do lenistwa. jak moj szwagier ma wolne czy wczesniej z pracy wróci to siedzi przy kompie. A cały dom dosłownie jest na głowie mojej siostry. 👿

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No to faktycznie „mała bryndza” Moze po prostu siostra rpzyzwyczaila do takiego stanu rzeczy od początku?
    A teraz tylko trwa ten stan….

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Tak naprawde to nie wiem, ale czasem siostra nazeka na to i jak wytknie mężowi jego „nic nierobienie” to wiem ze on wtedy podłogi odkurza Z reką na sercu mogę powiedzieć ze nie znam nikogo takiego jak on „lenia” w pracach domowych.
    PS. Dzisiaj było dokładnie to samo, byłam dzisiaj u siostry na kawie wieczorem. Odrabiałam lekcje z najmłodszym dzieckiem, siostra gotowała obiad na jutro i sprzatała juz kuchnie- porzadki swiąteczne a moj szwagier grał w sieci z kumplem. 👿 Szczerze niecierpie tego człowieka.
    Przecież to że facet pracuje długo nie usprawiedliwia jego braku pomocy w domu 👿

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mój facet na szczężcie nie potrafi gotować 😀 , dla niego to jest czarna magia, a ja jestem szczesliwa że moge go rozpieszczać niemal na każdym kroku nie trudząc się przy tym zbytnio 🙂

    No tak ma to swoje dobre strony 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prace techniczne w domu"

Przewiń na górę