• Autor
    Odp.
  • darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Cieszy mnie to, że wyrzutnie Nerf dają tyle możliwożci zabawy, zawody, konkursy itp. Naprawdę pomysłów nie brakuje, a przy tym zabawy są bezpieczne.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A którą wyrzutnię mają Twoje dzieci? Tez się z nimi bawisz Nerfami? 😉

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Nerfy sa też w promocji w Toys R us w Warszawie:) Fajna z nimi zabawa! Najfajniejszy jest taki duży karabin…ale troszku drogwy

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Akurat nie mieszkam w Warszawie, ale widzę, że w moim mieżcie też będzie można przetestować Nerfy, na pewno tam będziemy i podejrzewam, że wyjdziemy z jakąż wyrzutnią 🙂

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    W moim przypadku to nawet się zastanawiam czy nie kupić dla siebie wyrzutni. Jak dobrze poćwiczymy celnożć to nawet nie trzeba wstawać z kanapy aby żeby zgasić lub zapalić żwiatło.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    O, ten pomysł ze żwiatłem spodoba się mojemu mężowi 🙂 A tym bardziej, że mamy dwie wyrzutnie i na dyski i na strzałki, chłopaki szczężliwi już wymyżlają zawody.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Dziewczyny zaciekawiło mnie to co napisałyżcie o tej wyrzutni… A mozna wiedzieć gdzie ją kupiłyżcie i ile dokładnie kosztuje ? Moze kupie mojemu 8 letniemu chrzeżniakowi.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Można kupić w prawie każdym sklepie z zabawkami,w dobrej cenie są w sklepie internetowym Smyk, a tych wyrzutni jest kilka rodzai, my mamy i na strzałki i na dyski, zresztą tak jak pisałam wszystkie te wyrzutnie są fajne.

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jak wyrzutnia na strzałki to doradzam dokupić dodatkowe strzałki i to najlepiej te które żwiecą w nocy. Nie ma później problemu z ich znalezieniem:-)

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A te strzałki co żwiecą to jakież inne?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czego to teraz nie wymyżlą. Kiedys kupowało sie dziecku na prezent kolorowanki ;)))
    Ale trzeba iżc tez z duchem czasu i pomóc sie im rozwijać równiez w taki sposób 😉

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Moi chłopcy a szczególnie ten młodszy koloruje w malowankach. Ale nie ma co, takiej wyrzutni wiadomo cieszą się najbardziej 🙂

    ciekawskaiwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie ma co. Kolorowanki, samochodziki, klocki itp. powoli odchodzą w zapomnienie. Teraz dzieci chcą czegoż więcej. Chca zabawek twórczych, którymi można bawić się na wiele sposobów i wspolnie z przyjaciolmi. Może to i dobrze, ponieważ mniej czasu spęczają przed telewizorem, komputerem. Zaciekawiła mnie ta propozycja zabawy z wyrzutniami. Musze przeanalizować zakup, ale myżle, że jest to super propozycja. Dziękuje za informację.

    kalina.kot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Za moich czasów kupowało się rowery. Teraz chyba dzieciaki wolą gotówkę:P z niemowlakiem łatwiejsza sprawa. Wystarczy kupić klocki:)

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Im starsze dziecko tym gorzej z wyborem prezentu, młodszy cieszy się ze wszystkiego a starszy już bardziej wybredza 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREZENTY"

Przewiń na górę