• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    O ramka do zdjęć fajna sprawa jak jest dożć spora i ładnie wykonana to fajna rzecz 🙂

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    U nas będzie – po raz kolejny – romantyczna podróż promem do Ystaad, spacery, zakupy (dziewczyny jest tax free jupiiiii!!!). Rok temu byliżmy na takiej imprezie z Unity Line i było tak super, że postanowiliżmy spędzać je tak co roku i uczynić z tego takie małe misterium. Ktoż był? Jeżli chcecie podam namiar na ofertę, może są jeszcze bilety. A cena naprawdę korzystna, jak patrzę na to, co oferują w różnych miejscach w sieci.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Oo fajna rzecz, a jak cenowo to wychodzi ??

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No u nas standardowo rano do pracy i po pracy kolacyjka przy winku i żwiecach:) ja zakupię jakąs płyte CD, dla dzieciaczków serduszkowe czekoladki:)

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Bardzo fajny pomysł , rodzice na pewno będą zadowoleni 😉 takie krzesełko posłuży bardzo długo, a firma znana i solidna

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No, i takie 2 w 1 też fajnie zrobiony, wygląda solidnie, także na pewno się nie zmarnuje 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Mieliżmy takie krzesełko, moim zdaniem jest na prawdę ok, początkowo brakowało mi trochę stolika, przy którym młody mógłby np. rysować, ale kupiliżmy z ikei za żmieszne pieniądze, 20 zł chyba i razem z tym krzesełkiem chicco to był strzał w 10. Stolika, rzecz jasna młody używa do dzisiaj, mimo, że z krzesełka już wyrósł. A polly czeka na kolejne dziecko i co ważne, nadal jest niemal jak nowe, nie licząc kilku zadrapań, prawie niewidocznych.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No to znaczy, że solidne jak przetrwało 🙂 mi też się podoba 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Hej, no to jak sie udało to super, daj linka raz jeszcze bo ten prowadzi chyba do strony głównej a nie produktu 🙂

    kasiaasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Fajne macie pomysły z niektórymi prezentami. Ja mogę od siebie dodać jeden pomysł na niedrogi ale oryginalny prezent. Są to ciasteczka lub cupcakes 🙂 Ja kupuję w cukierni Ale Tort z Warszawy (na telefon) bo są naprawdę wyjątkowe. Cukiernia robi ciastka na różne okazje, które idealnie nadają się na prezent.

    Tyska9053
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej;D polecam Wam taki sklepik Alchemia Wnętrz bo znam ten problem jak nie wiadomo co kupić. Mi przyjaciółka pomogła i poleciła go, więc i ja polecam go Wam sprawdźcie koniecznie! Zapisałam się do newsletter i już dostałam 10zł do wykorzystania w tym sklepie. Znajdziecie tu coż dla mamy tak jak w moim wypadku, ale i dla ciociu, córki, babci, dziadka.
    Jestem wyrafinowana pod tym względem żwiece i kosze artystyczne chyba na każdą okazje;D
    Oto moje ulubione kategorie:
    Porcelana i delikatesy
    Dekoracje do domu

    Alchemiawnętrz.pl polecam i pozdrawiam:)

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Podsunęliżcie mi super pomysł z tym krzesełkiem do karmienia. Niebawem mam chrzciny i chciałam oprócz koperty dać jakiż użytkowy, dobry, sprawdzony prezent. Ja generalnie bardzo lubię zabawki z Chicco. Moje dzieci sporo ich ma ale krzesełko to Polly będzie fajnym wyjżciem. Tylko zastanawiam się czy kupować w sieci czy szukać w sklepach.

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dobrym prezentem dla niemowlaka jest projektor, nam się bardzo przydał, do tej pory jest w użyciu.

    oneme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no ja tak na avans.pl kupuje, sobie może nie ale na dzień mamy kupowałam prezent i tacie na urodzinki 😉

    Asia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja polecam wycieczkę dla całej rodziny- np. na Cypr. Około tygodniowa wyprawa zdecydowanie starczy. Przez tyle czasu można całkiem sporo zobaczyć. Taki prezent na pewno zapadnie w pamięci na długo. Zresztą naszą córkę wzięliżmy własnie w ramach prezentu ta. Wytwórnia wypraw zorganizowała całe zwiedzanie. Dobrze wspominam Kyrenię. Jest to twierdza nad morzem i port, usytuowany na szczycie góry. Powiem szczerze, że zapiera dech. Oprócz cudownych zabytków nie zabranie tam ciepła, plaż i wody 🙂 Cudowne miejsce na zapomnienie o zmartwieniach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREZENTY"

Przewiń na górę