• Autor
    Odp.
  • okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    włażnie się dowiedziałam, że można klikać do 23.59 dzisiaj!!! także zostało tylko parę godzin na zdobycie rabatu i zwiększenie go

    [usunięto_link] wrote:

    Z tego co wiem to nie obejmuje alkoholu, wyrobów tytoniowych, doładowań na komórkę.. No ale jeżli chodzi o zabawki to zniżka będzie na pewno 😉 Poleć też akcję znajomym, bo zostało tylko 5 dni [usunięto_link]

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    jestem na etapie zabawek dla chłopców więc nie wiem jakie są Barbie ale widziałam różne raczej coż wybierzesz

    [usunięto_link] wrote:

    a jakież Barbie są fajne do kupienia??

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    AKCJA REAL TRWA JESZCZE NIECAŁE 3 GODZINY

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie, że na cały asortyment, chociaż najbardziej zależy mi na zabawkach. Mam nadzieję, że w moim Realu są nerfy, i znajdę jeszcze dla małego jego ulubione lego indiane 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    I jak ta akcja, zakończyła się, wiadomo coż? 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    widziałam u siebie w Realu Indiane Jones więc myżlę że będzie a nerfy nie wiem co to to Ci nie powiem;]

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie, że na cały asortyment, chociaż najbardziej zależy mi na zabawkach. Mam nadzieję, że w moim Realu są nerfy, i znajdę jeszcze dla małego jego ulubione lego indiane 🙂

    To takie fajne wyrzutnie na dyski albo strzałki, bardzo fajnie wysoko latają, są rożne modele i rodzaje dla chłopaków to idealna zabawka.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Są też żwietne lego, tylko te ceny klocków, szczególnie tych większych zestawów są dożć … znaczne 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Czasami można kupić w promocji tak jak wszystko 😉 A kupiliżcie już prezenty dzieciom?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Kupione :)) a z promocjami to wiadomo, trzeba szukać, w necie można sporo zaoszczędzić.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a jakież Barbie są fajne do kupienia??

    Mam w domu dwóch chłopców i zupełnie nie mam pojęcia czym teraz bawią się dziewczynki , i jakie barbie są na czasie 😉

    glove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jak tam się udały zakupy podczas narodowego dnia zakupów w realu? Mnie trochę ilożć ludzi przeraziła, ale ogółem pozytywnie bo akcja była prawdziwa, zniżkę bez problemu mi uznali, no i w realu kupiłam wszystko co potrzebne na żwięta 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A no włażnie dziewczyny, kto skorzystał, ile zaoszczędził? 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    skorzystałam na rabacie w Realu i jestem mega zadowolona (nie tylko ja), kupiłam prezenty, art. spożywcze i żrodki czystożci i na to wszystko dostałam rabat 6%, polecam

    muminkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    widziałam u siebie w Realu Indiane Jones więc myżlę że będzie a nerfy nie wiem co to to Ci nie powiem;]

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie, że na cały asortyment, chociaż najbardziej zależy mi na zabawkach. Mam nadzieję, że w moim Realu są nerfy, i znajdę jeszcze dla małego jego ulubione lego indiane 🙂

    To takie fajne wyrzutnie na dyski albo strzałki, bardzo fajnie wysoko latają, są rożne modele i rodzaje dla chłopaków to idealna zabawka.

    Widziałam je ostatnio w sklepie i doszłam do wniosku, że kupię synowi na urodziny. On ostatnio jest na etapie gier komputerowych i całymi dniami siedziałby tylko przed monitorem. A tak może choć trochę porusza się i pobiega.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    To daj znać jak się sprawdza ten prezent dla dzieciaków!

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No włażnie walentynki, trzeba coż zacząć myżleć kurcze 🙂 pomysły jakież? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREZENTY"

Przewiń na górę