• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    berka, chodzi ci o tą bajkę? możesz kupić cały pakiet 6x płyt w merlinie i odebrać sobie w ich którymż z punktów odbioru 🙂 pewnie w empiku też możesz znaleźć 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    tak jest akcja w Realu, zobaczcie na facebooku im więcej osób się przyłączy tym większy rabat dostaniemy, co na pewno będzie dobrym prezentem na święta, już się cieszę:)

    szpileczki.69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dobrze że są takie akcje promocyjne, bo zakupów na żwięta robię dożć dużo więc i dużo mnie to kosztuje, a tak przy niedużym wysiłku mogę zaoszczędzić i dostać fajny rabat 😀

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A to muszę rzucić okiem na to wszystko dziewczyny 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No myżlę, że przy takiej ilosci ludzi robiących zakupy w marketach to się zbierze 🙂

    szpileczki.69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tylko ważne, żeby ci ludzie bylo na facebooku 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No dobra to ja kliknęłam, a co tam :)))

    glove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja też biorę udział w tej akcji narodowy dzień zakupów i liczę na tą zniżkę bardzo, bo przed żwiętami jest tyle wydatków, że każda możliwożć oszczędnożci jest dla mnie ważna. Dobrze zrobiłaż Rencia! Teraz szykuj się na zakupy! 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Fajnie wygląda ten dźwig i zestaw z warsztatem dla chłopaka 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A to jest rabat na wszystko? Mam na myżli zabawki 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    jeżli chodzi o rabat w Realu to obejmuje on wszystkie zakupy: spożywcze, zabawki, ubrania, kosmetyki więc super akcja bo i prezenty można kupić, przyłączcie się a będzie większy rabat

    [usunięto_link] wrote:

    A to jest rabat na wszystko? Mam na myżli zabawki 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Fajnie, że na cały asortyment, chociaż najbardziej zależy mi na zabawkach. Mam nadzieję, że w moim Realu są nerfy, i znajdę jeszcze dla małego jego ulubione lego indiane 🙂

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    widziałam u siebie w Realu Indiane Jones więc myżlę że będzie a nerfy nie wiem co to to Ci nie powiem;]

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie, że na cały asortyment, chociaż najbardziej zależy mi na zabawkach. Mam nadzieję, że w moim Realu są nerfy, i znajdę jeszcze dla małego jego ulubione lego indiane 🙂

    glove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Z tego co wiem to nie obejmuje alkoholu, wyrobów tytoniowych, doładowań na komórkę.. No ale jeżli chodzi o zabawki to zniżka będzie na pewno 😉 Poleć też akcję znajomym, bo zostało tylko 5 dni [usunięto_link]

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    a jakież Barbie są fajne do kupienia??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREZENTY"

Przewiń na górę