• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Takie prezenty to zawsze wyzwanie, nas w przyszłym roku czeka komunia siostrzenicy to już myślę co kupić… teraz jeszcze urodził nam się nowy członek rodziny, idziemy w odwiedziny, ale to wybrałam ubranka z Psoty.com bo to na pewno przyda się młodej mamie

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    A jak ze Świętami? Macie już prezenty?
    Ja mam tylko dla dalszej rodziny zestawy z czekoladą z Manufaktury Czekolady. Pięknie je robią i są dobrej jakości. Największy problem mam z bliskimi osobami, którym wypada dać coś spersonalizowanego. 😀

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Na stronie ZeSkory.com zakupiłam większość prezentów. Dla męża portfel, dla taty i szwagra po pasku skórzanym, siostrze i mamie torebkę. Zostały mi już tylko dzieciaki, a z tym mam największy problem zawsze. Co polecacie dla 10latka i 2latka?

    Malwina Kot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dla dwulatka fajne byłyby jakieś ciuszki z Psot. Mają tam bardzo ładne i mega wygodne dresiki, które co najważniejsze są antyalergiczne. Wiadomo, że w tym wieku dzieciaczki co chwilę coś poplamią, albo potargają więc dodatkowe ubranko na pewno się przyda.

    Wiktoria Wojdyga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja dla męża kupiłam portfel . la moich rodziców zapażarke do herbaty , dzieciom kasę zabawkową . W sumie jeszcze wiele wiele innych rzeczy kupiłam 😉 A jeżeli już mowa o świętach, to jakie ciasta miałyście ? Ja miałam ciasta na Boże Narodzenie zakupione w Sweet Home w Warszawie . A były to dokładniej serniki oraz makowce 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PREZENTY"

Przewiń na górę