• Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Tak naprawde samowolki nie, ma bany są i są tacy, którzy się już o tym przekonali.
    Jesli komus cos przeszkadza, informujcie proszę..wystarczy mi wrzucic na gg lub pw link, a zajmę się tym.
    Pozdrawiam
    F.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dziewczyny, nie jest aż tak źle, mnie się tu podoba ze względu na pewną swobodę również.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dokładnie 🙂
    Jeszcze nie jest tak zle,bo nie leca przekleństwa i wyzwiska.Kiedy zrobi się gorąco wtedy będziemy sie domagać interwencji.Póki co jest dożc zabawnie 😉

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    bedziemy chyba musialy petycje do adminow pisac z prosba o stawianie ostrzezen a jak ktos ma 3 to ban na ip:D

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ja niestety zauwazylam pewnien problem:

    otoz niektore posty są kasowane- i dobrze. bo np czesto odbiegamy od tematu tu takze mi sie zdarzalo
    ale moderatorki robily wszytsko, aby tak pousuwac posty tak, jak im to sie podoba, niekoniecznie sprawiedliwie

    o czym mowie:
    niedawno doszlo do niemilej klotni pomiedzy mna a wiadomo kim 🙂 a mianowicie chodzi tu o taki temat jak np „slub”- cywilny czy koscielny

    temat dawno zamkniety, wczoraj zauwazylam nowa wypiwedz owej onlyonly obrazającej mnie- moja riposta(wcale nie wulgarna)zostala usunieta natomiast wypowiedz kolezanki pozostala bez zmian.
    i nie raz to juz zaobserwowalam

    wiec prosba na przyszlosc

    jak usuwacie posty to moze od samego sedna, a nie jednostronnie

    z gory dziekuje.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    jak nie będziesz tak obrażać to nie biedzimy usuwać postów!

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    źle mnie zrozumialas

    posty nie ma temat lub takie, gdzie ktos kogos obraza powinny byc usuwane i zgadzam sie z Toba.
    ale sedno sprawy w tym, ze jedna z was usuwa posty tak, aby tresc „assha nie ma racji” zostala zachowana. np onlyonly napisala cos nie milego na moj temat, ja jej odpisalam I JEJ WYPOWIEDZ NIE ZOSTALA SKASOWANA, moja tak. i to nie jeden raz
    kilkukrotnie to zaobserwowalam

    i mam prosbe, jak usuwacie- to od poczatku klotni… bo to co zaobserwowalam jest troche nie fair..

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    @Onione wrote:

    Dokładnie. Póki mieso nie lata we wszystkich kierunkach- da sie wytrzymac. A przyjamniej jakież ożywienie w tematach spoza kręgu jedzenie, ubioru codziennego czy innych raczej mało moblizujących do dyskusji. 😉

    echh.. ja tam swoje zauważyłam już na tym forum i się nie zgodzę. Mięsko lata.. ooooj lata 🙄

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    @Onione wrote:

    Dokładnie. Póki mieso nie lata we wszystkich kierunkach- da sie wytrzymac. A przyjamniej jakież ożywienie w tematach spoza kręgu jedzenie, ubioru codziennego czy innych raczej mało moblizujących do dyskusji. 😉

    echh.. ja tam swoje zauważyłam już na tym forum i się nie zgodzę. Mięsko lata.. ooooj lata 🙄

    Onione to napisała w październiku..:D od tamtego czasu to jednak się zmieniło..:P

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    możliwe. mnie nie było w październiku jeszcze na forum to nie wiem jak było 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ojojoj ja tez zauwazylam sporo niedociagniec na forum.
    Nie wiem dlaczego tolerowane sa OT-y
    Nie wiem dlaczego tolerowane sa wyzwiska.
    Dlaczego nikt nie dostaje ostrzezen,banow..
    Jestem tu krotko,ale zauwazylam kilka uzytkowniczek,ktore w kazdym doslownie watku usiluja wszczac klotnie boshhee,az strach cos powiedzic ,zeby nie byc „zjechanym”..Takie moje zdanie 😉

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Żadna nowosć 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    dajcie mi wladze to posprzatam ;p
    wladza to cos do czego jestem stworzony 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    hehe nie ma narazie zadnych ostrzezen ani nic wiec nic bys nie zdzialal miszczu

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Gdyby miał władzę administratorską – zdziałałby.

    Ale jest jak jest.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem złosliwych postów….do admin. i moderatorów"

Przewiń na górę