• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a jest coraz bardziej do d***.. 😕

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wydaje mi sie ze admini maja prawo do usuwania postow, banowania itp. w czym problem?? ;p

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Moze w tym problem,ze sobie nie radza…
    Jest balagan i to duzy!
    Jedna uzytkoniczka jest juz mega zadziorna
    zaczyna klotnie praktycznie w kazdym watku
    nie wiem jak mozna tolerowac na forum wyzywanie kogos od debilek ,a nawet gorzej!
    ojojoj jak tak dalej pojdzie to nikogu tu nie bedziecie mieli!
    Dac koledze wladze bedzie robil pozadek! 😀

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Adusia dopiero co dołączyłaż, a już chcesz uciekać?
    Nie takie nagromadzenie emocji w topicach już przeżyliżmy, więc chwilową bessę nastrojów przeżyjemy również.

    Nie ma się co roztkliwiać i wciąż tylko narzekać.

    Admini nie reagują, bo być może zwyczajnie nie mają czasu zajmować się Forum. Zresztą…wszyscy jesteżmy dorosłymi ludźmi, co nam tam admińskie rozporządzenia, skoro zwyczajnie na tym Forum wychodzi nasza natura…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    to prawda ze bez tych wszystkich osob nie byloby takiego klimatu ;p
    juz nie chodzi o to zeby caly czas monitorowac forum ale moznaby pousuwac niektore ostrzejsze posty, juz nie mowie ze cale dyskusje bo to bez sensu ale czasem sie komus cos „wymsknie” ;p wydaje mi sie ze nie zajmuje wcale duzo czasu a poprawi troche „wizerunek” ;p no i moznaby sie uporac z ostatnim „atakiem klonu” ;p

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Dokladnie zgadzam sie.
    Klimat musi byc 😛 ale kulturka tez 😀
    Poczekamy zobaczymy moze bedzie tylko lepiej 8)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    to ja się tylko jednej rzeczy przyczepie…

    chodzi mi o off topy…

    pomijam kwestie wyzwisk-bo te-czy są offtopami, czy nie, bywają mocnym przegięciem). ale…

    na tym forum off topy są, i owszem, ale czy to takie straszne? mnie osobiżcie dużo bardziej przeraża reżim na innych forach, gdzie nie ma luźnych dyskusji i przyjemnych rozmów. dlaczego? bo człowiek boi się powiedzieć choćby zdanie nie na temat. co do zażmiecania wątkow… jeżli komuż to tak przeszkadza i jest tak zgryźliwie zasadniczy, to może zamiast pisać na forum proponuję zajrzeć do encyklopedii, albo jakichż statystyk (zależy od interesującego tematu)-tam informacje są krótkie, składne, i zawsze na temat.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    dobrze powiedziane 🙂 to akurat zaleta tego forum ze jest dosc „swobodne” ale jednak jakies tam zasady trzeba trzymac, zadko bo zadko ale bywaly przypadki ze nawet wg. mnie ktos przesadzil ;p

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Popieram manifest Tygryska 😆

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    o tak,w sumie racja 😉

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    chciałam odnowić lekko temat…
    i poruszyć temat złożliwych użytkowników. A mianowicie Józia… ciągle ma jakież wąty do kogoż… ee nie można przyblokować jej na jakiż czas, może dziewczyna zrozumie że ikt nie chce jej zbędnego gadania.
    Mam zdanie takie samo jak Adusia…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Eee,bez przesady! Nie ma co demonizować Józi!

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    chciałam odnowić lekko temat…
    i poruszyć temat złożliwych użytkowników. A mianowicie Józia… ciągle ma jakież wąty do kogoż… ee nie można przyblokować jej na jakiż czas, może dziewczyna zrozumie że ikt nie chce jej zbędnego gadania.
    Mam zdanie takie samo jak Adusia…

    Mariola, będzie płaaakaaać…..:cry:

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Nie wiem, czy zauważyłaż, ale jak mam wąty to tylko wtedy, gdy ktoż pisze totalne głupoty. Poza tym trochę przesadzasz mówiąc „ciągle do kogoż”. Ostatnio najwięcej wątów mam do ciebie, bo ty pieprzysz głupoty. No cóż, gdyby nie ty byłabym pewnie aniołkiem na tym forum 8)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Haha, to się długo mnie nie pozbędziesz 🙂
    No ale posłuchamy cię chętnie:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nie zamierzam sie ciebie pozbywac(tak jak ty mnie), bo latasz mi koło du*y

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem złosliwych postów….do admin. i moderatorów"

Przewiń na górę