• Autor
    Odp.
  • aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ja myżlę, że obie jesteżcie siebie warte. i nie mówię tego, żeby obrażać którąż z Was. poprostu, Józia czepia się tego, co mówisz, a Ty ciągniesz dalej bezsensowną dyskusję z nią. i wszystkie offtopy, które się tworzą w różnych wątkach, to durna dyskusja Twoja, Mariolka i Józi.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Dla mnie to już jest lekko żmieszne 🙂

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    to jak znajdziesz chwilkę wolnego czasu, to przeglądnij forum. zobaczysz, ile tam jest Waszych przepychanek słownym.

    mnie też żmieszy, jak czytam, jak się przegadujecie. 🙂 jedna mądrzejsza od drugiej. 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Oj jak chce mnie cytować to niech to robi, ja jej nie zabraniam. Ale niech mi nie wyjeżdża z tekstami… „Dziecko, kretynko, debilko” –> bo to są włażnie zachowania dziecka :/ Zamiast normalnie rozmawiać… to należy zbluzgać i odepchnąć.. a ktoż sam się odczepi co nie ?
    Nie zarejestrowałam się na tym forum by żmiecić czy spamować… i choć byłam na wielu forach, nigdy nie spotkałam się z takim przepychaniem, wyzywaniem… owszem czasami się zdarza że dwoje ludzi się ze sobą nie zgodzą, ale temat idzie dalej… Szczerze nawet miałam już szukać inne forum, tam gdzie każda wypowiedź każdego będzie tolerowana… i nie ważne ile ma lat… 16, 19, czy 28… ale każda wypowiedź się liczy. Wcale nie mam zamiaru tutaj ani usuwać Józi, ani niczego jej robić.. ale prawda jest taka że sama zaczęła mnie zaczepiać pod pretekstem że za dużo siedzę i piszę na forum … (ktoż mi może tego zabronić?) Nie! Potem zaczęła wyzywać mnie od dzieci… chociaż z dziecka mam tylko tyle… że jestem dzieckiem rodziców, dawno skończyłam bawić się lalkami i zazdrożcić koleżankom różowych bluzeczek 🙂
    Nie sądzę również że moje wypowiedzi są aż tak dziecinne… gdyż jakoż inni nie mają pretensji do tego, TYLKO JEDNA OSOBA 🙂
    Na forum te przyszłam z myżlą że dowiem się ciekawych rzeczy z życia, czego jeszcze nie wiem 🙂
    Tak więc jeżeli ktoż chce może zaakceptować mnie i moje wypowiedzi, jeżeli nie… to ma ewidentnie problem, bo ja dla kogoż zmieniać się nie będę

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Oj jak chce mnie cytować to niech to robi, ja jej nie zabraniam. Ale niech mi nie wyjeżdża z tekstami… „Dziecko, kretynko, debilko” –> bo to są włażnie zachowania dziecka :/ Zamiast normalnie rozmawiać… to należy zbluzgać i odepchnąć.. a ktoż sam się odczepi co nie ?
    Nie zarejestrowałam się na tym forum by żmiecić czy spamować… i choć byłam na wielu forach, nigdy nie spotkałam się z takim przepychaniem, wyzywaniem… owszem czasami się zdarza że dwoje ludzi się ze sobą nie zgodzą, ale temat idzie dalej… Szczerze nawet miałam już szukać inne forum, tam gdzie każda wypowiedź każdego będzie tolerowana… i nie ważne ile ma lat… 16, 19, czy 28… ale każda wypowiedź się liczy. Wcale nie mam zamiaru tutaj ani usuwać Józi, ani niczego jej robić.. ale prawda jest taka że sama zaczęła mnie zaczepiać pod pretekstem że za dużo siedzę i piszę na forum … (ktoż mi może tego zabronić?) Nie! Potem zaczęła wyzywać mnie od dzieci… chociaż z dziecka mam tylko tyle… że jestem dzieckiem rodziców, dawno skończyłam bawić się lalkami i zazdrożcić koleżankom różowych bluzeczek 🙂
    Nie sądzę również że moje wypowiedzi są aż tak dziecinne… gdyż jakoż inni nie mają pretensji do tego, TYLKO JEDNA OSOBA 🙂
    Na forum te przyszłam z myżlą że dowiem się ciekawych rzeczy z życia, czego jeszcze nie wiem 🙂
    Tak więc jeżeli ktoż chce może zaakceptować mnie i moje wypowiedzi, jeżeli nie… to ma ewidentnie problem, bo ja dla kogoż zmieniać się nie będę

    Po pierwsze chciałaż mnie usunąć, jeżli tego nie pamiętasz to twój problem. Po drugie ty pierwsza nazwałaż mnie dzieckiem, to też dobrze pamiętam. Po trzecie, to że tylko jedna osoba – ja się z tobą sprzecza, z pewnożcią nie żwiadczy o tym, ze tylko ja mam do ciebie waty. Ostatnio nawet parvati napisała pewien post, który by tłumaczył fakt, czemu tak mało osób z tobą dyskutuje. Ja po prostu jestem zawzięta i cięzko mi jest odpużcić. A poza tym, wyzwiska typu debil itd,nie żwiadczą o byciu dziecinnym gówniaro :]

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    gówniaro :]

    Kochana Józiu to włażnie jest dziecinne, po za tym jakbyż chciała zauważyć to nikt więcej do mnie nic nie ma po za Tobą 🙂 A to że parvati coż tam się zapytała… hm, przecież po to jest forum 🙂
    Radzę ci przemysł swoje zachowanie wobec mnie. Po za tym ja cię wcale nie chciałam usuwać z tego forum, lecz troszkę podobna mi jesteż do pewnej użytkowniczki która mi to zaproponowała… ale cóż.. 🙂
    Jeżli twierdzisz że ja pierwsza zaczęłam… zacytuj to… a uwierzę… jak na razie to ciągnę z tobą tą dyskusję… bo żeż się już pogubiła w tej naszej kłótni… widzisz… jeszcze jedno chciałam ci napisać… zresztą już pisałam, ja ciebie nie wyzywam w swoich postach. A ty tak. —> to jest raczej zachowanie nastolatki… „bo niby czemu ja mam być gorsza” co nie ?

    Masz trudny charakter, ale nie musisz wszystkich swoich żali wylewać na forum, akurat na mnie. Nie wiem co ci się tutaj nie podoba?? mój nick, ilożć postów.. a może sposób pisania?? Jest na to jedno wyjżcie, nie czytaj moich postów i nie cytuj a unikniesz swoich napadów zazdrożci i zdenerwowania na mnie.
    Ja nie zmienię swojego stylu pisania tutaj, tak więc wydawałoby się że nasza kłótnia nigdy się nie skończy… otóż jeżli ty nie przestaniesz wciąż cytować i się czepiać… to się wszystko uspokoi 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    „Ostatnio nawet parvati napisała pewien post, który by tłumaczył fakt, czemu tak mało osób z tobą dyskutuje”.
    No Józiu,powoływanie się na Parvati to faktycznie bardzo dobry pomysł.. Że napisała kiedys coż o Mariolce… A bo to o niej jednej?! A napisała ona kiedys o kimż w ogóle coż dobrego?! 😀

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Napisała. Chyba o Czersi. Ale to nie zmienia faktu, że zarówno ja jak i Józia musimy się uspokoić…, mówiąc slangiem „wyluzować” 🙂
    Już zgodzę się że jestem dziecinna… jeżli to ulży Józi to mogę napisać „Tak, jestem dziecinna” haha 🙂 ale co to zmienia ?? Chyba tylko to że potrafię ustąpić, ale ty Józia również powinnaż nad tym pomyżleć 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Dziewczyny, po c*****ę cytujecie się tak obszernie!? Przecież każdy wie, co powiedziano wczeżniej? Proszę Was, dajcie temu spokój. To nie ma rąk i nóg, jest toksyczne, a do tego już naprawdę dziecinne…

    Jóżiu i Mariolko, a także bodajże Extasy_of_Gold – lubiłem Wasze niezależne wypowiedzi i myżlałem sobie nad nimi trochę… ale teraz wyprawiacie 'cyrk błaznów’! Koniec z tym! Pozwólcie mi dalej Was lubić 😈 i coż skorzystać z tego forum…

    PS. Proszę, by żadna z Was już się tu więcej nie odezwała z pretensjami!

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    gówniaro :]

    Kochana Józiu to włażnie jest dziecinne

    Wyzywanie nie jest dziecinne tylko chamskie. Nie wszystkie dzieci są chamskie. jestem chamska w stosunku do ciebie jak gadasz głupoty 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    po za tym jakbyż chciała zauważyć to nikt więcej do mnie nic nie ma po za Tobą 🙂

    po pierwsze mało mnie obchodzi czy ktoż coż ma do cieibe czy nie, ważne dla mnie są moje odczucia, poza tym musisz być żlepa jeżli nie widzisz niektórych negatywnych postów skierownych do ciebie. ale ja cię nimi tu nie uraczę. z resztą to nawet lepiej dla ciebie, po co masz się jeszcze bardziej denerowac.
    [usunięto_link] wrote:

    Po za tym ja cię wcale nie chciałam usuwać z tego forum, lecz troszkę podobna mi jesteż do pewnej użytkowniczki która mi to zaproponowała… ale cóż.. 🙂

    Piszesz troszkę obcym językiem, mało zrozumiale, nie zauwazyłaż? Oprócz lekcji chemii, polski też przespałaż?

    [usunięto_link] wrote:

    A ty tak. —> to jest raczej zachowanie nastolatki… „bo niby czemu ja mam być gorsza” co nie ?

    ZACHOWANIE NASTOLATKI??? JA MAM 19 LAT, KIM INNYM NIBY JESTEM JAK NIE NASTOLATKĄ. Boże Ty jesteż niesamowicie dziwna delikatnie mówiąć. Widzę, ze masz jakiż kompleks na pkcie swojego wieku. Ja nie mam więc nie uraziło mnie wg ciebie „przezwanie” nastolatką. ciebie może tak, będę wiedziała na przyszłożć jak cię rozzłożcić – wysarczy powiedzieć do ciebie „ty nastolatko” 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Masz trudny charakter, ale nie musisz wszystkich swoich żali wylewać na forum, akurat na mnie. Nie wiem co ci się tutaj nie podoba?? mój nick, ilożć postów.. a może sposób pisania??

    Nie wylewam na forum żali tylko pisze w tematach i komentuje posty. W tobie nic mi się ani nie podoba ani podoba. Nie podoba mi się jedynie większożć twoich postów i to wszystko 🙂
    [usunięto_link] wrote:

    Jest na to jedno wyjżcie, nie czytaj moich postów i nie cytuj

    Dla mnie żadne wyjżcie nie jest potrzebne, z jednej prostej przyczyny – mi nic nie przeszkadza. Nie staram się na siłe ciebie wywalić, na siłę cię uspokoić, na siłę przestac się z tobą kłócić – tak jak ty ze mną.
    [usunięto_link] wrote:

    a unikniesz swoich napadów zazdrożci i zdenerwowania na mnie.

    Napadów zazdrożci i zdenerwowania nie będę komentować, bo podczas gdy czytam twoje posty, te uczucia są mi całkiem obce i dalekie.
    Bliższe są mi współczucie i zniesmaczenie 😉
    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie zmienię swojego stylu pisania tutaj, tak więc wydawałoby się że nasza kłótnia nigdy się nie skończy… otóż jeżli ty nie przestaniesz wciąż cytować i się czepiać… to się wszystko uspokoi 🙂

    Jeżli nie zmienisz swojego stylu pisania to ja płakać nie będę, bo ja cię o to nie proszę.
    Jednak jeżli ja nadal będę wyczytywać takie brednie jak dotychczas z twoich postów, to będę je nadal cytować i komentować, a nie czepiać się. tego nie robię.
    O spokój ty na siłę walczysz, nie ja 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Tak, tak… Zegnam Was! Znalazłam inne miejsce na rozmowy. Kulturalni ludzie, tolerancyjni. Na forum nie ma żadnych kłótni. Nie to co tu. Gdy opowiedziałam jaka historia mi się tu przydarzyła… to aż żmiech na forum i żal niektórych. Szkoda mi tylko pewnych lasek na tym forum, które nie mają gdzie wylać swoich nerwów i wyzywają na forach innych… no cóż… Dzieci Neo są wżród nas! Pozdrawiam. pa .

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, tak… Zegnam Was! Znalazłam inne miejsce na rozmowy. Kulturalni ludzie, tolerancyjni. Na forum nie ma żadnych kłótni. Nie to co tu. Gdy opowiedziałam jaka historia mi się tu przydarzyła… to aż żmiech na forum i żal niektórych. Szkoda mi tylko pewnych lasek na tym forum, które nie mają gdzie wylać swoich nerwów i wyzywają na forach innych… no cóż… Dzieci Neo są wżród nas! Pozdrawiam. pa .

    😆

    Mariolko, aż trudno mi uwierzyć, że masz dziewiętnażcie lat.

    Cóż, widać teraz dokładnie, że traktowałaż forum jak prawdziwe życie, zero dystansu.
    Pożaliłaż się na nowym forum, jak źle zostałaż potraktowana na Obcasach? 😆 Przecież to zachowanie pasujące do gimnazjalistki.

    Chętnie dowiedziałabym się jeszcze, jak się „wylewa nerwy”. 😉

    I jeszcze jedno: nie widzisz i nie widziałaż przez cały czas pobytu na tym forum belki w swoim oku.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Przypomniało mi się jak kiedyż jakaż kobieta założyła tu n owy temat, uprzedzając nas przed pewnym forum. Jak została tam źle i niesprawiedliwie potraktowana 😆 😆 Widać jej życiem, podobnie jak Mariolki zawładnęło forum internetowe.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, tak… Zegnam Was!

    Juhu. Już kolejny raz.

    [usunięto_link] wrote:

    to aż żmiech na forum i żal niektórych.

    Widzę, że lubisz to powiedzenie, bo nawet w mojej wiadomożci dodałaż. A tak btw, dawaj resztę wiadomożci.

    [usunięto_link] wrote:

    Dzieci Neo są wżród nas!

    Ale nie długo jeszcze, wszak odchodzisz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem złosliwych postów….do admin. i moderatorów"

Przewiń na górę