problem złosliwych postów….do admin. i moderatorów

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na ty forum niejednokrotnie mozna spotkac sie z postami mającymi na celu obrazanie innych formuowiczów. Forum jest od wymiany własnych pogladów, doswiadczeń itp. a nie oceniania czyjejż inteligencji oraz złosliwego oceniania czyjegos zachowania.
    Jest na to pewne rozwiązanie jakie praktykwane jest na innych forach. Może by tak stworzyć jakiż regulamin odnożnie kulturalnego uzytkowania forum[stworzenie pewnych zasad], a osoby łamiace je powinny być blokowane na jakis czas bądż całkowicie usuwane z forum.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tutaj nie ma takich rzeczy.. nawet ostrzeżeń nie ma 🙁
    powinno bys to zmienione.. bo coż straszne ubogie to forum ;/ nic nie ma ;/ popularne forum a prawie jak na wp, czy onecie…

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No cóz Eta – jako moderator twoja opinia nie byla zbyt miła.
    Masz sporo możliwożci, więc tylko chęci wystarczą.
    Forum będzie zmieniane i modyfikowane. Pojawi się i regulamin i pewne ogranicxenia. Nie od razu Rzym zbudowano.
    Pozdrawiam
    Wszystkich tych którzy lubią marudzić.
    Figa

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    po prostu napisałam co myżlę.. 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dziękuje za odzew 😀 miło czytac, że cos w tej sprawie się zmieni 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    uuu tzn że trzeba zacząć sie bać 😛
    Nie wchodzić gdy ma się zły humor ażeby jakiejż ptaszynki nie urazić 😕

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    mozna wchodzic ale czasami trzeba sie hamowac zeby nie powiedzec czego sobrazajacego no ludzie badzmy dla Siebie troche milsi!!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    uuu tzn że trzeba zacząć sie bać 😛
    Nie wchodzić gdy ma się zły humor ażeby jakiejż ptaszynki nie urazić 😕

    nie wiem co masz na mysli, ale z tego co napisałas to forum jest dla ciebie po to by wyładowywac sie na obcych kiedy masz zły humor?

    skoro ktos nie panuje nad swoim słownictwem to uwazam, ze powinna to zrobic inna osoba…. w końcu dojdzie do tego ze na forum bedzie sie uzywać słów z meliny, a tego chyba nikt nie chce.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie mia1980, niezupełnie to miałam na myżli. Raczej chodziło mi o to, że ja ze swoim „pisaniem co do głowy przyjdzie” już dawno powinnam zahamować.

    To forum nie jest mi potrzebne żeby się wyładować, (bo wtedy to ja akurat wolę muzyki posłuchać lub się przewietrzyć), tylko włażnie zrelaksować, wyciszyć.

    Chociaż z tego co pamiętam to zbulwersowana byłam tylko jednym gożciem który ubierał się w damskie buty i za jego czasów zapanował tu pewien chaos… ale to było dawno

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak
    xyz wrote:
    nie mia1980, niezupełnie to miałam na myżli. Raczej chodziło mi o to, że ja ze swoim „pisaniem co do głowy przyjdzie” już dawno powinnam zahamować.
    xyz akurat Twoje posty są bardzo pouczające i zawsze wywnioskuję z nich dobrą radę. Pisz dalej co Ci do głowy przychodzi 😀
    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kajdaa to bardzo miłe że jest chociaż jedna osoba która tak myżli, taki komplement bardzo podnosi mnie na duchu, poprawia nastrój, wywołuję użmiech, kurcze i w ogóle jakoż urosłam 😳

    Chwilami tak, uda napisać mi sie coż mądrego, ale zdaję sobie też sprawę z tego że dogryzam, że zamiast czytać dalej to wcisnę swoje wredne 5 gr.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    heh mi się wydaje że tu chodzi o konkretną osobę 🙂 Ale takie coż jak ostrzeżenia powinno być.. czekamy na zmiany w takim razie 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oczywiscie,że chodzi o konkretną osobę 😉 cóż,może i tacy ludzie są potrzebni na każdym forum 😆

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    czasem trzeba włożyć kij w mrowisko jednak niekoniecznie za glęboko:)
    Będziemy kontrolować i dbać o to.
    Muilego dnia dla wsystkich
    F.

    Fifi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Jestem troche zdziwiona,że nie ma tu ostrzeżeń i banow. 😯 Póki co samowolka 😉 ale to się pewnie zmieni. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem złosliwych postów….do admin. i moderatorów"

Przewiń na górę