• Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A ja stawiam, że Parv nie ma jeszcze 30 😆

    Ale czy to jest tematem tego topicu? Chyba nie.

    No więc przyżpieszaczy nie używam, ale słyszałam od znajomych dożć krytyczne opinie co do tego co robią ze skórą… tzn. wiele osób narzekało, że uczulają, „żółcą” opaleniznę (lub brązowią ale bardzo nienaturalnie), ewnetualnie, że jeżli już w ogóle ich używać to jedynie tych z najwyższych (niekoniecznie supermarketowych) półek.

    To prawda jeżeli często się stosuje balsam brązujący to ma się taki jakiż żółty czy pomarańczowy odcień skóry. Ja lubie posmarować się raz na jakiż czas żeby tylko „odżwieżyć” kolor skóry.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Ale o co ci chodzi dziewczyno..wyzywasz mnie(?)!! Malo ci jeszcze??

    I ty sie dziwisz,ze na ciebie naskakuja..sama jestes sobie winna!!!

    Biedna,pokrzywdzona Jozia..wszyscy sa zli a ona przeciez nic zlego nikomu nie robi…buhahahaha

    …brak mi slow na ciebie…

    Jak to o co mi chodzi?Odniosłaż się do mnie niesprawiedliwie to czemu miałabym Ci na to nie odpowiedzieć? Nie wyzywam Cię. Czego mi mało? To, że z paroma osobami weszłam w konflikt, to nie znaczy, że dozuje sobie z iloma osobami mam się sprzeczać. Wolałabym z nikim, ale jeżli zaboli mnie coż co ktoż do mnie napiszę, to czemu mam siedzieć cicho? Czemu jestem winna sama sobie? Ze Ci odpowiedziałam? To zastanów się nad tym co Ci napisałam. Bo widzę, że nie masz żadnego wytłumaczenia na to i nie potrafisz się sprzeciwić więc schodzisz z tematu tłumacząc mi, że powinnam siedzieć cicho, żeby nikt po mnie nie j echał.
    Brak Ci słow na mnie? Brak Ci słow na obronę. Tak to ujmij. Bo parvati przynajmniej znajduje jakież argumenty.

    Dziewczyno nie wdawaj się w dyskusje, bo nie potrafisz się wybraniać i przedstawiac swoich racji. Radzę pisac w tematach, gdzie wszyscy mają takie same zdanie na jeden temat, tam się może odnajdziesz.

    Taaaa..nie potrafie wybrnac..wolalabys zebym napisala post na dwie strony i jechala po tobie jak po szmacie,wtedy bys zalapala..

    Odnioslam sie niesprawiedliwie…wtedy jak bronilam cie przed wanilka tez?? ..ja zawsze stram sie byc obiektywna!

    Nie jestes zadna ofiara,nie bronisz sie..ty prowokujesz klotnie! Cytujesz wszystkich po kolei i komentujesz po swojemu..po co?? w dodatku nie masz o niczym pojecia(i nie chodzi mi akurat o ten watek).

    Jezeli cie tak bola niektore posty to moze zmien forum..w necie znajdziesz napewno cos dla siebie,moze:stowarzyszenie spokojnych ludzi..albo zaczni pisac do rzeczy i nie rob z siebie ofiary losu!

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    stowarzyszenie spokojnych ludzi 😆
    Przecież jesteżmy wszyscy spokojni 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    vanilka zgapila kolejną ceche parvati: wydłubywanie żmieci. ciekawe skąd ta cudna rada skierowana do Moniki, żeby pobawila sie „szklanym czlonkiem” idiotyczne tez jest pytanie, czy TO DLATEGO, że jej nie zaspokaja facet. Kto tu komu do łożka patrzy..

    parvati juz 2 razy sadzila sie do mnie assha to assha tamto durne porownania do jozi itp itd. Nie wiem skad ta durna cecha- jak jest klotnia to wciaga kolejne osoby. To jest dopiero debilizm!

    Kolejne posty do skasowania. Kolejny temat do zamknięcia.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nooo!!! skasowaliby wreszcie ciebie i jozie i byloby z banki.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ok, zażmieje się, skoro to MIAŁO być tak bardzo zabawne. HA-HA-HA ! Dobre:lol:

    To jest to „nietypowe poczucie humoru” o ktorym pisal miszczu? Fakt. Nietypowe.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Taaaa..nie potrafie wybrnac..wolalabys zebym napisala post na dwie strony i jechala po tobie jak po szmacie,wtedy bys zalapala..

    Wtedy bym załapała w 100%, że rzeczywiżcie nie potrafisz wybrnąć. Bo jedyne co potrafisz, to jechać komuż w odwecie za pare słów które cię ukuły zamiast spokojnie uargumentować swoje racje.

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Odnioslam sie niesprawiedliwie…wtedy jak bronilam cie przed wanilka tez?? ..ja zawsze stram sie byc obiektywna!

    Nie pamiętam co tam było z vanilką, całkiem możliwe, że nie, ale ja mówie tu o tej konkretnej sytuacji, bo nie wyciągam starych brudów jak niektóre z was.

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Nie jestes zadna ofiara,nie bronisz sie..ty prowokujesz klotnie! Cytujesz wszystkich po kolei i komentujesz po swojemu..po co??

    Być może prowokuje, ale nie ma w tym nic złego jeżli prowokuje je wyrażając swoje zdanie na jakiż temat, które nikogo nie powinno urazić, a jednak osoby, które mają inne zdanie same mnie atakują. Gorzej jakbym sama zaczepiała na siłe kogoż żeby się pokłócić. Ale ja zawsze gdy ktoż mnie czymż zdenerował i wyrażając swoje zdanie dodawałam też argumenty, żeby było jasne, że nie czepiam się na siłę. No po co komentowac? Jasne, najlepiej jest się zgadzać ze wszystkmii nawet jeżli masz inne zdanie i cieszyć się, że na forum wszyscy są dla siebie mili. A na forum się dyskutuje i przedstawia swoje poglądy.

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Jezeli cie tak bola niektore posty to moze zmien forum..

    Wole to forum, jest ciekawe. I na prawdę nie kłócę się na siłę, bo nie lubię tego. 😕
    [usunięto_link] wrote:</em/

    albo zaczni pisac do rzeczy i nie rob z siebie ofiary losu!

    Ja piszę do rzeczy. Wszystkie moje oceny argumentuje żeby było jasne, dlaczego mam takie zdanie. Nie piszę głupt w sensie „hahahaha”, głupie docinki, wyżmiewanie, albo 10 postów jeden pod drugim po jednej linijce.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    i po co to komu..

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    i po co to komu..

    no własnie… 🙄

    Już,już-koniec sprzeczek moje drogie 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    @Józia wrote:

    Ja piszę do rzeczy. Wszystkie moje oceny argumentuje żeby było jasne, dlaczego mam takie zdanie. Nie piszę głupt w sensie „hahahaha”, głupie docinki, wyżmiewanie, albo 10 postów jeden pod drugim po jednej linijce.

    Lepiej pisac krotko a na temat..ty tylko zasmiecasz forum swoimi dlugimi postami..pewnie i tak malo kto czyta te pierdoly.

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    najzwyklejsza oliwka powiadasz a ja tyle kasy płaciłam za przyżpieszacze-dzięki ci wielkie spróbuje napewno 😮

    spoonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Chciałam coż modrego napisać, ale jak przeczytałam cały temat to mi się odechciało 🙁

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    wiecie co…. bez sensu to zaczyna byc… wchodze na topic, mysle ze sobie poczytam o tych przyspieszaczach… czy sa dobre czy nie, czy efekt daja ladny, czy szkodza czy nie, czy ktos stosowal czy nie. a tu tysiadze wypowiedzi w ogole nie na temat. i oczywiscie klotnie. no bez kitu, ale tak byc nie moze.

    ad tematu. ja nigdy nie stosowalam, bo sie balam ze beda po tym smugi i ze bede miec mega nienaturalny kolor skory. raz na jakis czas zdarza mi sie pojsc na solarium na pare minut, ale to raczej tak delikatnie sie chce zabrazowic, a nie robic na jole r. no i tam widzialam te przyspieszacze. ktos stosowal???

    Nettoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    najlepsza jest mażć witaminowa, która kosztuje 3złote w aptece ;D
    wit A i E przyspiesza 😉

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    zal d*** sciska w tym topicu 😆

    tak, ja uzywam przspieszacza – ziaja maslo kakaowe w sprayu, polecam tylko nie zagranica. ma flitry chroniace. korzystam tez z solarium i jest mi z tym dobrze, najczesciej jednak opalam sie na sloncu, gdy nie uzywam przyspieszacza, to nie uzywam tez innych olejkow z filtrami, tylko slonce i woda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę