• Autor
    Odp.
  • Annakonda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ad tematu. ja nigdy nie stosowalam, bo sie balam ze beda po tym smugi i ze bede miec mega nienaturalny kolor skory. raz na jakis czas zdarza mi sie pojsc na solarium na pare minut, ale to raczej tak delikatnie sie chce zabrazowic, a nie robic na jole r. no i tam widzialam te przyspieszacze. ktos stosowal???

    Ja ma totalną schizę jeżli chodzi o przyspieszacze, kojarze je tylko z solarium, z którego także nie korzystam. Czy na normalne słoneczne opalanie stosuje się takie same preparaty? I czy to w ogóle coż daje?

    madzialenka790
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Witaj,
    Ja używam przyspieszacza opalania SUPER EXPRESS EVA SUN. Jest to kosmetyk, który przyspiesza opalanie zarówno w solarium, jak i na słońcu. Według mnie efekty są boskie 🙂 szczególnie w solarium. Płacę za 5 min, a wychodzię opalona jak po 8-10 min 🙂

    gosiakos8a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witaj,
    Ja używam przyspieszacza opalania SUPER EXPRESS EVA SUN. Jest to kosmetyk, który przyspiesza opalanie zarówno w solarium, jak i na słońcu. Według mnie efekty są boskie 🙂 szczególnie w solarium. Płacę za 5 min, a wychodzię opalona jak po 8-10 min 🙂

    Ja też używam przyspieszcza EVA SUN. Włażciwie, to głównie do solarium (z którego z resztą za często nie korzystam- tylko od wielkiego dzwona). Jeżeli wychodzę z nim na słońce, to nakładm dodatkowo kosmetyk z wyższym filtrem. Czuję się wtedy bezpieczniej.
    Efekty są super. To jest coż dla ludzi, których leżenie cały dzień na słońcu nie bawi. Wyskakujesz na chwile, raz dwa się opalasz, a później można zająć się już czymż pożytecznym.:D

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    mam co prawda jakiż tam przyżpieszacz z avonu, ale gdy wybieram się na jakież dłuższe wakacje i wiem, że moje ciało będzie wystawione na dłuższe działanie promieni słonecznych to inwestuje jednak w jakiż porządny krem z nie byle jakim filtrem, bo jak się opalać to według mnie z głową! Pozdrawiam

    avia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja polecam przyżpieszacz opalania bielandy (ma w sobie filtr), albo dax cosmetics, ale przy dłuższym opalaniu polecam zastosować filtr 🙂

    nefreteteee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja polecam „parafinę” dostępna w każdej aptece.. cena to ok. 3zł . opakowanie wielkożci wody utlenionej, lub spirytusu.. (takie samo opakowanie) jest wydajna. Ja nie korzystam z tego typu produktów, ale w ubiegłym roku bedąc w Egipcie postanowiłam sobie wrócić do kraju jako murzynka.. i jak postanowiłam tak zrobiłam.. mimo tego, ze opalam się szybko, kilka razy posmarowałam sie parafiną i opalenizna była intensywniejsza.. i bardziej brązowa 🙂 dlatego też polecam. !!

    wioloo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Witaj,
    Ja używam przyspieszacza opalania SUPER EXPRESS EVA SUN. Jest to kosmetyk, który przyspiesza opalanie zarówno w solarium, jak i na słońcu. Według mnie efekty są boskie 🙂 szczególnie w solarium. Płacę za 5 min, a wychodzię opalona jak po 8-10 min 🙂

    Ja też używam przyspieszcza EVA SUN. Włażciwie, to głównie do solarium (z którego z resztą za często nie korzystam- tylko od wielkiego dzwona). Jeżeli wychodzę z nim na słońce, to nakładm dodatkowo kosmetyk z wyższym filtrem. Czuję się wtedy bezpieczniej.
    Efekty są super. To jest coż dla ludzi, których leżenie cały dzień na słońcu nie bawi. Wyskakujesz na chwile, raz dwa się opalasz, a później można zająć się już czymż pożytecznym.:D

    Też go używam i jeżeli chodzi o kosmetyk do solarium to jest maksymalnie fajny 🙂

    JoAnkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja nie używam typowych przyżpieszaczy bo według mnie nie działają. Lubię natomiast olejki do opalania z masełkiem kokosowym lub inne tego typu np. stary dobry olejek do opalania Marizy. Ten akurat ma beta karoten więc dodaje dodatkowo ładnego kolorytu skórze.

    morwid00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jak kocham ten! Stosuje i na solarium i na słońce i nawet jak chodze po ulicach – efekt rewelacyjny ale nie polecam bardzo bladym buźkom;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    ja szczerze mówiąc nie lubię żadnych przyspieszaczy. skóra potem mi się tak klei, fuuj. Wolę naturalnie się opalać bez. Albo może nie poznałam jeszcze takiego super cud specyfiku 😛

    SzupikMaluszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    zamiast smarowac się różnymi żrodkami,najlepiej poopalac się nad woda i w ruchu. woda odbija promienie słoneczne, a aktywnożć sprawia, że opalamy się równomiernie. dlatego biegi nad brzegiem morza, taplanie się w basenie, czy zabawa w odkrytym aquaparku daje zamierzone efekty. dla przykładu koleżanka ostatnio była w tatralandii na słowacji i wróciła tak pięknie opalona, że az zazdrożc brała ;p

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A to wiadomo, ze w ruchu to bardziej człowieka złapie, jeszcze bardziej na materacu na wodzie:) Ale wtedy to już chyba, bez względu na filtr, panthenol wieczorem w użyciu;p

    Nie zgadzam się jednak, że nie warto używać preparatów od opalania- wiadomo przecież czym to grozi w obecnym stanie powłoki ozonowej;/

    SzupikMaluszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    A to wiadomo, ze w ruchu to bardziej człowieka złapie, jeszcze bardziej na materacu na wodzie:) Ale wtedy to już chyba, bez względu na filtr, panthenol wieczorem w użyciu;p

    Nie zgadzam się jednak, że nie warto używać preparatów od opalania- wiadomo przecież czym to grozi w obecnym stanie powłoki ozonowej;/

    nie miałam na myżli, żeby nie używać kremów do opalania z filtrem! chodziło mi o to, że nie warto stosować samoopalaczy, bo efekt najczężciej jest godny pożałowania 🙂

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam włażnie nowożć z ZIAJI Emulsja do twarzy i ciała Masło kakaowe. Polecany do opalania do solarium i na słońce. Zobaczymy jakie będą efekty. Niestety weekend nie zapowiada się ciekawie więc może w tygodni wypróbuję na naturalnym słoneczku 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    SzupikMaluszek- po prostu źle Cię zrozumiałam:)

    Tarina- ja uwielbiam to masło kakaowe w sprayu, ale stosuję je na na jakiż balsam z filtrem, bo ono ma tylko naturalny filrt. Uważam, ze na naszą dziurę ozonową to za mało
    Natomiast moja mama stosuje ten spray też zima na dłonie, ale po powrocie do domu, bo mówi, ze po nim ma zdrowsze paznokcie, mniej łamliwe w sensie;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę