• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    echhhh… taki temat już gdzież tam jest.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    niektorzy po prostu maja ciemniejsza karnacje i specjalnie nie musza sie starac zeby sie opalic – proste – szukasz na sile argumentu zeby komus udowodnic ze jest falszywy – czy vanilka ma jakis cel w tym zeby klamac?? placa jej za to?? ;p nie wiem po kij ktos mialby klamac na forum i to w tak przyziemnych sprawach

    ale kij

    najlepiej vanilka powiedz ze sypiasz w solarce i bedzie koniec gadki ;p

    No bo przecież sypiam 😆 a bez pudru żyć nie mogę 😆

    Ona nie bierze pod uwage tego że ktoż może mieć poprostu ciemniejszą karnacje i dbać o cere bo biegała z trądzikiem do deratologa

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Co ty pieprzysz, nie c hodzilam do dermatologa z trądzikiem, a nawet jesli ktoż chodzi to co? Jest gorszy? 😉
    Jak kiedys pojawiło mi siękilka wyprysków to się wystraszyłam i zaczęłam b rać hormony. Po 3 miesiącach przestałam i do tej pory cere mam gładziutką. Dobry pomysł z tą ciemną karnacją miszczu ci podsunął. Uff jestes uratowana 😈 Ale ja i tak zdaje sobie sprawę, żę to tylko wykręty ( z resztą przed osobą, ktora jest dla c iebie tak smieszna och i ach a piszesz z nią najwięcej i wypowiedziom skierowanym do niej poswiecasz najwiecej czasu) 😆

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Niektórzy są poprostu żałożni 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Vanilka,przynajmniej dowiedziałas się,ze józia nie ma problemów z cera i ma gładziutka buźkę hihihi 😆
    Niektórzy nie sa dostatecznie spostrzegawczy po prostu… 😉

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Vanilka,przynajmniej dowiedziałas się,ze józia nie ma problemów z cera i ma gładziutka buźkę hihihi 😆
    Niektórzy nie sa dostatecznie spostrzegawczy po prostu… 😉

    Bardzo cenna wiadomożć 😆

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie musimy zrobić zlot i uknuć jakiż plan 😈 może mały zamach na józie 😈

    A moze zamach na ciebie? Przegladam forum i wdze,ze stasznie wsiadlas na Jozie.bo co…bo kilka MADRZEJSZYCH od ciebie forumowiczek po niej pojechalo?? Parvati jest wyczolona na glupote i nie kryje tego ale ty potrafisz sie tylko podpisywac pod jej postami i nie tylko jej zreszta.. po mojemu to inteligencja nie dorastasz im do piet a starasz sie ”wbic”-zalosne..

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] 🙂:twisted:😈 –> może mały zamach na józie

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] 🙂:twisted:😈 –> może mały zamach na józie

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A ja sobie nie życze żebyż mi wykakiwała z jakimiż uwagami i pretensjami że się czepiam kim Ty jesteż. Nie napisałam ani jednego postu do Ciebie więc nie powinno Cię to interesować. Tłumaczyć się Tobie nie będę, bo mało interesuje mnie to co masz do powiedzenia i to czy dobrze mnie oceniłaż, a swoją drogą fajnie jest oceniać ludzi których się w ogóle nie zna naprawde trzeba mieć coż w głowie. Wydaje mi się, że skończyłam już rozmowę z Tobą więc bądz tak KULTURALNA i zajmij się czymż innym niż bawieniem się w matke Terese.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Taaaa….

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Monika, zgadzam się z Tobą. Naskakiwanie na innych „dla zasady”..

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    😆

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    hej skonczcie te klotnie 😀 zajmijcie sie tematem 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Zresztą nie mam zamiaru dyskutować z kolejną kretynką która czepia się bez powodu więc kończę rozmowę i nie bierz sobie tak do serca tego forum, bo kiedyż możesz nie wytrzymać 😆
    Pozdrawiam i żegnam

    Ejj… ja weszlam na to forum i po prostu zaczęłam wygłaszać swoje opinie. Nie podpasowały parvati a potem się posypało kilka innych osób. Nie zamierzałam się z nikim kłocić i na nikogo pierwsza nie n askoczyłam. To wy na m nie naskakujecie. Najpierw byla klotnia z parvati to potem Ty się podłączyłaż i tez miałaż ochotę się posprzeczać. Kolejna w kolejce jest WarnGirl, ciągle mi dogryza choć staram sięto olać.

    , a swoją drogą fajnie jest oceniać ludzi których się w ogóle nie zna naprawde trzeba mieć coż w głowie.

    Przyciął kocioł garnkowi, wiesz? Dobrze,ze wy z parvati mnie nie oceniacie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę