rower czy bieganie?

  • Autor
    Odp.
  • cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    jak dla mnie, która nie ma kondycji w ogóle, biegać nie biega bo zaraz kolkę łapie i dyszy po dwóch minutach wybieram…. rower 😀 no i basenik 🙂

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jak dla mnie, która nie ma kondycji w ogóle, biegać nie biega bo zaraz kolkę łapie i dyszy po dwóch minutach wybieram…. rower 😀 no i basenik 🙂

    Ja mam dokładnie tak samo:) za szybko się męczę przy bieganiu. Podobno pływanie i narty biegowe to jedne z tych sportów gdzie się spala najwięcej kalorii, stąd też jestem częstym gosciem osiedlowej pływalni:) Jeżli chodzi o rower to jestem też jego wielką zwolenniczką, tym bardziej jak wyjeżdzam poza miasto trochę odetchnąć. W sumie to powinnam pomyżleć o nowym!

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem i jedno i drugie się sprawdza. Zależy co kto lubi. Może na rowerze wygodniej, ale i tak uważam, że jedno i drugie jest dobre. Osobiżcie bardziej skłaniam się ku bieganiu, ale może dlatego, że mam blisko park i lubię sobie wżród takiej zieleni włażnie pobiegać. Rower się natomiast sprawdza jak wyjeżdżam gdzież za miasto – znakomita zabawa jest.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ciężko powiedzieć czy bieganie czy rower, ale chyba bieganie. Chociaż idealnym sprzętem do tego zabiegu jest orbitrek.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    ja wole zdecydowanie rower,po zakupy joggingu nie będę uprawiał a rowerem dalej można pojechać niż pobiec.idzie wiosna a to pora na rowerowe wycieczki.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    rower – bardzo lubię, ale niestety nie posiadam:), więc pozostaje mi bieganie.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Rower napewno dobrze kształtuje miężnie nóg, ale przy Orbitreku pracują wszystkie miężnie, nie tylko nóg. Rzeźbi się całe ciało nie tylko jej czężć. Kiedyż często korzystałam Z Orbitreka, dobrze gdybym znowu o tym pomyżlała. Tak naprawdę chodzi o to żeby być aktywnym przez cały czas i nieważne czy jest to rower, bieganie czy cokolwiek innego:)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Bieganie, ale ostatnio na bieżni, choć powoli zbieram się żeby pobiegać na dworze 😀 taka ładna pogoda. Ale do biegania na bieżni nie trzeba mieć jakiegoż dobrego stroju, ułożonych włosów itp 😉

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Po żwiętach obiecałam sobie, że zarówno zacznę biegać jak i jeździć na rowerze, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Pogoda zaczyna sprzyjać sportu, zresztą długie spacery też potrafią być korzystne 😀

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Też tak postanowiłam, rower już naszykowany i buty do biegania wyczyszczone. Zobaczymy tylko czy na postanowieniu pozostanie czy się w końcu ruszę.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie wole rower, ale bieganie daje lepsze i szybsze efekty. Dlatego spedzam sporo czasu na silowni + bieznia. Jednak sport na swiezym powietrzu to zupelnie inna sprawa.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ja także mam sezon rowerowy otwarty – pogoda idealna aż ciężko usiedzieć w betonie. Już w głowie planuję małą trasę na weekend. Mam nadzieję, że się nie rozpada bo zapowiadają zmianę.

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    pogoda będzie dopisywać mówię wam:):)

    Alexx27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    zdecydowanie rower 😀

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja też jestem za rowerem 😉 sezon rozpoczęłam wczoraj 😛 oby teraz więcej ciepłych dni 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rower czy bieganie?"

Przewiń na górę