• Autor
    Odp.
  • WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A ja wczoraj pierwszy raz od wielu lat wyszłam pobiegać 😆 Nogi nie bolały, ale zadyszkę miałam porządną. W poniedziałek kolejna próba, ale tym razem zwiększam dystans.

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    I rower i bieganie,.. 8)
    Rano biegam… a po pracy pod wieczór jeźdze na rowerze.. 🙂

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Rower!!!! Stawy bezpieczniejsze, prędkożć przyjemniejsza i jestem przeszczężliwa, własnie jestem po 12km rowerkowania 🙂

    mort1993
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Darmowe kamerki internetowe zapreaszam wszystkie panie do rejestracji
    showup.tv/ref/mort1993

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Jeżli ich mniej będziemy jeżć hi hi. A tak na poważnie ostatnio na treningowym rowerze długo nie mogę ćwiczyć. Na normalnym rowerze mogę przejechać dużo kilometrów i nie męczę się,a na tym
    treningowym szybko mam dosyć. :(( W czym rzecz,nie mam pojęcia.

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Może męczy Cię monotonia i równomierne rozłożenie wysiłku – bo na stacjonarnym pewnie cały czas tak samo się wysilasz, nie to co na zwykłym.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam stawiam na bieganie 🙂 Ile jesteżcie w stanie przebiec? ja już nawet 10km dam radę 😀 zastanawiam się nad kupnem pulsometru, tak by na bieżąco kontrolować tętno, co o tym myżlicie? tutaj piszą, że to ważne z jakim pulsem biegamy ………………

    ja z Tobą chętnie pobiegam, zresztą już sam biegam 🙄 mówisz 10km? dobra 😉

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Już wiem w czym rzecz, przecież na normalnym rowerze popedałuję i przestaję,a jadę,a na tym treningowym niestety macham nogami cały czas,zatrzymać się raczej nie mogę.Kretyński wynalazek.hi hi hi. a może raczej diabelski.Po zejżciu z niego nogi mam jak z ołowiu.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Od kiedy zaczął się sezon „ciepły” to ja i rower i bieganie.

    Teraz bez biegania nie wyobrażam sobie życia. 🙂
    Bez roweru też nie. 🙂

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    rower;) bo więcej się zobaczy 😉 i w trakcie można odpoczywać nie przerywając czynnożci (jazda z górki;))

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    chyba rower 😀 nie dożć że intensywnożć wysiłku jest spora to jeszcze robisz o wiele większe odległożci tym samym zwiedzając nowe obszary 😀 tyle że na początku wiadomo – boli pupcia nieprzyzwyczajona do twardego siodełka 😀

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    rower;) bo więcej się zobaczy 😉 i w trakcie można odpoczywać nie przerywając czynnożci (jazda z górki;))

    Nie bardzo rozumiem tego, że więcej można zobaczyć… 🙂

    arletka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja również biegam i zaczęłam miec problemy ze stawami. Oczywiżcie nie zamierzałam rezygnować z wysiłku więc udałam się do lekarza który polecił mi suplement…..w postaci syropu na regenerację stawów oraz w celach zapobiegawczych

    EDIT:kowal2

    jamajkaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Zależy z jakiej strony patrzeć – rower – mniej kontuzyjny ale i mniej efektywny, bieganie, super – ale ja np mocno pogorszyłam sobie stan swoich kolan, więc warto np brać przy tym jakiż suplement, zdecydowanie

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Cóż za perfidne SPAMowanie i nieopłacona reklama. 👿

    Jeżli chodzi o problemy ze stawami to najpierw należy zadbać o odpowiednie obuwie do biegania i poprawny styl.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rower czy bieganie?"

Przewiń na górę