• Autor
    Odp.
  • WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie rower! Co prawda gdy na dworze chłodno odstawiam tradycyjny rower na rzecz takiego domowego stacjonarnego.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    A tak ogólnie rzecz ujmująć ważne, żeby mieć ten ruch. Może być jazda na rowerze po polach, może też i na takim w mieszkaniu. Ale bieganie też można przynajmniej raz w tygodniu sobie zafundować. A z tą gonitwą autobusu,czy tramwaju, ja tylko napisałam to o czym przeczytałam w prasie. Też sądzę,że taki pożcig uciekającego autobusu,może doprowadzić do zawału,np.Nie mówiąc o mokrym,spoconym odzieniu. Pozdrawiam. Do usłyszenia. 😀 😀 😀

    dziubulek0123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    rower, mniej męczy a miężnie wszystkie ćwiczą 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    No ale teraz,kiedy spadł żnieg i żcisnął mróz, rower nie za bardzo. Ja,mimo,że jest spory mrozik jogging w dalszym ciągu uprawiam.Najgorzej jest na początku,ale podczas biegu zaczynam sie zorgrzewać.Pozdrawiam. 😀 😀

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Ja preferuje rower 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    O tej porze roku też?
    To szczerze podziwiam, nie lepiej sanki lub narty?
    F.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    W sumie już po zimie. 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    a może na squocza? lub na tenisa? albo na… ping-pong… 😆

    a potem na prysznic – koniecznie 😉

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Nigdy nie przepadałam za bieganiem.W szkole na wf zawsze byłam na końcu i stąd wziął się uraz do tej lekcji. Zupełnie niepotrzebnie, bo później uprawiałam inne sporty i szło mi nie najgorzej

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    oj ja też bardzo nie lubiłam biegania, chyba z tego względu że byłam zmuszana, teraz sama z własnej nie przymuszonej woli bym chętnie pobiegała, ale nie mam za bardzo czasu.

    aga00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Osobiscie wole bieganie – wtedy spalamy najwiecej kalorii i kazda czesc naszego ciala pracuje, nie ukrywam rowniez, ze wymaga to lepszej kondycji i jest bardziej meczace….rower tez jest ok, ale mniej efektywny – jezeli nie lubicie biegac to lepsze to niz nic:) 1-2 godzinki dzienne na rowerze powinny wystarczyc 🙂 Powodzenia 🙂

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    i tak naprawdę ciężko mi się zmobilizować, bo zawsze po całym dniu padam na twarz.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja na odwrot odpoczywam, kiedy biegam. Biegam wieczorami, malo ludzi, muzyczka, swieze powietrze, cudnie, i wracam zawsze usmiechnieta i pelna energii. Mam oczywiscie tez gorsze dni, kiedy ledwo sie wloke:)

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Tak ma każdy,a jeżli chodzi jeszcze o rower,teraz w zimie nie jeździłam z wiadomych powodów, chciałam mieć wszystkie zęby na miejscu.Za to kupiłam treningowy rower i zawsze w wolnej chwili wskakuję na niego i wio. jupi :-

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja też mam stacjonarny i codziennie ostatnio prawie jezdze 🙂 Choć na zwykłym też lubię, ale nie po mieżcie :/ Za to za bieganiem szczerze nie przepadam, chociaż wieeem, że to byłoby najlepsze dla mojej sylwetki… 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rower czy bieganie?"

Przewiń na górę