• Autor
    Odp.
  • boczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja rower już przygotowałam, inauguracja sezony w sobotę 😉

    WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Rower! Ale taki stacjonarny-fitnessowy:)

    saba20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Stanę również za rowerem. Jest bardziej ciekawy. Bieganie mnie strasznie nudzi. i mniejszy dystans sie pokonuje.

    Czarodziejka125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Rower. Można dalej pojechać więcej zobaczyć. Bo bieganie to raczej tylko w okolicy domu.

    przem1885
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja bym polecał bieganie. Choc może się wydawać, że jest mniej „przyjemne” i bardziej męczące, to moim zdaniem daje lepsze efekty. Bardziej poprawia kondycje i chyba też bardziej wyszczupla;) Te z moich koleżanek, które od dłuższego czasu preferują tylko rower skarżą się na swoje rozbudowane uda:) Chyba, że może ktoż skolei ma problem z kolanami. Wtedy raczej nie powinien biegac a rower zapewni mu długowiecznożć:)

    PS. Ja mam np problem z kolanami, a rower mi ukradli miesiąc temu:P Więc mogę się lenić;)

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Moim zdaniem zdecydowanie lepszy jest rower. Jakoż nie przepadam za bieganiem, trochę mi się nudzi… A na rowerze bardzo lubię jeździć, większożć studiów przejeździłam na rowerze, tańsze wyjżcie i zdecydowanie zdrowsze:)

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    rower zdecydowanie mniej obciąża stawy stąd też jest mniej niezdrowy. No ale z drugiej strony patrząc to znowu kręgosłup jest bardziej obciążany. Wszystkiego w umiarze!

    Fusun
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Zdecydowanie rower. A poza tym basen, gimnastyka, joga.

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Rower, chociaż pobiegać też czasem można

    blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    zdecydowanie rower nie lubie biegać bez sensu

    nabiegać to sie nabiegam za piłką i mi wystarczy a rowerek w krótszym czasie można wiecej zobaczyć i jest milo i sympatyczniej 😉

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie to rower – biegać tez spoko – ale nie ma to jak 2-kołowiec 🙂 Mieszkałam 1,5 roku w NL i wiem co znaczy jeździć codziennie rowerem ale też wiem jakie genialne efekty sa po tym – dlatego rower!

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Teraz mam rower, więc jednak rower od biegania. Ale biegać też czasami biegam.

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Rower to w ogóle najlepsza i najbardziej ekonomiczna forma. 🙂 Bardzo lubie ten rodzaj spędzania wolnego czasu, można się wyciszyć, a przy tym utrzymać dobrą formę i figurę:) Wszystkim polecam jazdę na rowerze!

    zakochanapati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Rower, rower i jeszcze raz rower! Więcej miężni pracuje.
    Ja teraz na rowerze spędzam każdy weekend, dzięki akcji zorganizowanej przez restauację Green Patio na Nowogrodzkiej. Można wypożyczyć sobie za darmo rower i jeździć po Warszawie w każdy weekend lipca i sierpnia. Jeżli nie macie planow na weekend, zapraszam!

    Enigma
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja też jestem za rowerkiem. Bieganie za bardzo mnie męczy – po chwili jestem totalnie wycieńczona i nie mam sił na nic więcej.

    Uważam, że fajne są też rolki 🙂 Kupiłam w tym roku i 2 – 3 razy w tygodniu jeżdżę sobie po osiedlu. Akurat dobrze się składa, że mam asfalt wokół bloku. Fajna zabawa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rower czy bieganie?"

Przewiń na górę