• Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Dzisiaj o godzinie 16.00 wypaliłam ostatniego papierosa. Chce się uwolnić od nikotyny, jednak bez motywacji wszystko pal licho.
    Jakież porady dla rzucających? a być moze ktoż rzuci ze mną?:>

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Za 10 minut miną 24 godziny jak nie palę. Zasłużyłam na kawałek tortu w nagrodę ! 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    No to gratulacje! Mogę Cię tylko wesprzeć i dopingować,niestety wyzwania z Tobą nie podejmę bo…sama nie palę! Nigdy w zasadzie nie paliłam-wiadomo,że jak każdy próbowałam tam papierosówe,paliło się coż do piwka… Nigdy nawet nie kupiłam paczki papierosów! Smak papierosów mi zecydownaie nie odpowiada a nawet denerwuje mnie dym papierosowy,nie lubie gdy ktoż obok mnie pali…
    Uważam,ze warto walczyć z tym nałogiem,bo można wiele zyskać!
    Pisz jak idzie:) Pozdrawiam!

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Super ! Mnie minęły 52 godziny,ale dzisiaj na małego dymka to się chyba skuszę…..

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Nie rób tego – bądź twarda!! Palenie zabija! 😉
    A jaki jest powód rzucania palenia!!!

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    a wiesz, zapaliłam wczoraj tego durnego papierosa, i od razu go zgasilam. Bo mialam wyrzuty sumienia. Poza tym zwyczajnie nie smakowało mi . Więc ten etap mam już z głowy.
    Dlaczego rzucam? Hmmm kurcze, bardzo trafne pytanie. Paliłam od lat 7 .
    Wydałam majątek na papierosy często odmawiając sobie wielu innych przyjemnożci. Np. nie pójde do kina, bo będę miała na papierosy.
    To stało się okropne,tym bardziej,że moja rodzina i chłopak byli przeciwni mojemu nałogowi.
    Poza tym ważę za dużo, chcę tak z wiosną troszkę lepiej sie odżywiac i prowadzić lepszy tryb życia, co za tym idzie, nie palić.
    I może w końcu w te wakacje założę kostium kąpielowy ;).
    A już na pewno pójdę do kina, kosmetyczki i gdzie mi się ejszcze podoba, bo nie potrzebuję pieniędzy na papierosy 🙂

    Decyzja przyszła jakos tak nagle,oby tylko nagle nie odeszła :).

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    no to żwietnie- oby tak dalej , ja włażnie staram się zmotywować moją przyjaciółkę do rzucenia ale z powodu tego , że używa tabletki antykoncepcyjne i pali a to nie jest dobry patent…
    a Ty bierzesz jakież hormony???

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Przeczytałam, dzięki. Mnie to przekonuje, ale nie wiem jak inne dziewczyny?? -coż ucichłyżcie na ten temat??

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    ja też palę i bardzo chciałabym już nie palic 🙁

    problemem jest to, że mi się to podoba 😕 choć wiem, że:

    1. jest to drogie – liczyłam – rocznie ok. 4 tysięcy złotych 😯 to mnie jednak tak nie przeraziło

    2. pochłania nasz czas – mam tak, że „zapale i zrobię coż tam” – POLICZYŁAM – PALENIE ZABIERAM MI OK. MIESIĄC CZASU W ROKU ! :((
    TO MNIE NAJBARDZIEJ PRZERAZIŁO
    pale ok. 1,5 paczki dziennie (zakładając, że jeden papieros to 5 minut)

    3. jest to niezdrowe to wszyscy wiemy, ale to mnie tez szczególnie nie przeraża mimo, że skutki widziałam na własne oczy 🙁

    4. przeszkadza mi dym, smród, to że nie czuje zapachu i smaku :/

    teraz też postanowiłam zmienić swoje życie – schudnąć i przestać palić, ale często gdy chce mi się jeżć sięgam po papierosa i to mi pomaga ale nie wiem czy tak jest czy sobie wkręcam 😀

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    jeżeli naprawde chcesz rzucic palenie to potrzebuesz silnej woli i wsparcia:):)

    Nettoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    niestety ja też pale… i uwielbiam to robić…
    do kawki, piwka, na żiweżym powietrzu.. w wannie…
    ehhh ehh ehh ;/

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Własnie, i ja palę. I również jak przedmówczyni – uwielbiam to robić! Palenie po seksie, do piwa, rano, przy kawie ehh no niestety uwielbiam. A z drugiej strony wiem, że to nie zdrowe i ile kasy pochłania.
    I podobnie jak Cleo robię! Zapalę sobie i zrobię coż tam 😀 to też mnie wkurza.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    gratulacje! drogo kosztowały Cię te plastry? Jak się orientowałam kiedyż to dożć drogie specyfiki są do rzucania palenia.. wiem wiem, na fajki też dużo wydaję… ale tak, z ciekawożci 😉

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja pale od poltora roku okolo paczke dziennie, chce ograniczyc, ale nie zamierzam rzucac.

    zegarynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Rzucanie palenia jest najgorsze…na mnie nie działają żadne plastry i gumy..tylko silna wola…boższ…akurat tego mi ostatnio brak…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rzucamy palenie?"

Przewiń na górę