• Autor
    Odp.
  • sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A był ktoż tutaj na takim kursie? Może napisać swoje wrażenia?

    Ja mam bardzo dobre odczucia, po kursie. Poprawia się pewnożć siebie kondycja, mam więcej odwagi chodzić po zmroku. Ale trzeba regularnie ćwiczyć i liczyć się z siniakami.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A był ktoż tutaj na takim kursie? Może napisać swoje wrażenia?

    byłam ale chyba trafiłam na nieciekawy i bardzo się zraziłam . nie pamiętam ile trwały zajęcia ale zakładając że 60min to 55min biegaliżmy dookoła sali 2 min powtarzaliżmy ćwiczenia z poprzedniej „lekcji” a 3 uczyliżmy się jednego nowego. porażka !! ale chyba ja byłam na słabym kursie

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    dokładnie tak 😉 myżlę że jak kupujesz zawsze tej samej firmy i pojemnożci to nie musisz tego robić za każdym razem tylko za pierwszym później tylko przy kupnie nowego na pół sekundy żeby zobaczyć czy jest sprawny

    Warto sobie psiknąć gdzież na początek, żeby sprawdzić czy gaz w ogóle działa i ile trzeba psikać, alby obezwładnić napastnika.

    a myżlałam że jasno się wyraziłam za pierwszym razem sprawdzić bardzo dokładnie za 2 tylko czy działa – to napisałam wyżej 🙂

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    byłam ale chyba trafiłam na nieciekawy i bardzo się zraziłam . nie pamiętam ile trwały zajęcia ale zakładając że 60min to 55min biegaliżmy dookoła sali 2 min powtarzaliżmy ćwiczenia z poprzedniej „lekcji” a 3 uczyliżmy się jednego nowego. porażka !! ale chyba ja byłam na słabym kursie

    Takie coż to porażka, rzeczywiżcie nieciekawe zajęcia. Mam nadzieje, że to nie jest standard

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    byłam ale chyba trafiłam na nieciekawy i bardzo się zraziłam . nie pamiętam ile trwały zajęcia ale zakładając że 60min to 55min biegaliżmy dookoła sali 2 min powtarzaliżmy ćwiczenia z poprzedniej „lekcji” a 3 uczyliżmy się jednego nowego. porażka !! ale chyba ja byłam na słabym kursie

    coż za krótki ten Twój kurs, jeszcze się nie spotkałam żeby jakiekolwiek zajęcia ruchowe tyle trwały.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    To uprawiają głównie mężczyźni, nie myżlałaż po prostu o kursie samoobrony dla kobiet?

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    byłam ale chyba trafiłam na nieciekawy i bardzo się zraziłam . nie pamiętam ile trwały zajęcia ale zakładając że 60min to 55min biegaliżmy dookoła sali 2 min powtarzaliżmy ćwiczenia z poprzedniej „lekcji” a 3 uczyliżmy się jednego nowego. porażka !! ale chyba ja byłam na słabym kursie

    coż za krótki ten Twój kurs, jeszcze się nie spotkałam żeby jakiekolwiek zajęcia ruchowe tyle trwały.

    bo to zajęcia w siłowni one trwają po godzinie

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    To uprawiają głównie mężczyźni, nie myżlałaż po prostu o kursie samoobrony dla kobiet?

    nosimy spodnie, pracujemy (czasem zarabiamy więcej niż mężczyźni) możemy się kształcić i mamy swoje prawa, myżlę że sporty walki też są dla kobiet, nie chcę tylko uciekać

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    bo to zajęcia w siłowni one trwają po godzinie

    Znajdź sobie jakiż normalny kurs ;p
    [usunięto_link] wrote:

    nosimy spodnie, pracujemy (czasem zarabiamy więcej niż mężczyźni) możemy się kształcić i mamy swoje prawa, myżlę że sporty walki też są dla kobiet, nie chcę tylko uciekać[/quote]

    Mam na myżli tylko to, że to bardo brutalny sport dla niewprawionych, zwłaszcza jak się ćwiczy z mężczyznami (mało kobiet trenuje) można nieźle oberwać, choć jedna z moich koleżanek która to trenuje na treningu przypadkowo złamała rzepkę, ale dziewczyna jak to mówią ma parę w nogach.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    @paulajna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    To jest sztuka walki. Faktycznie ponoć służy samoobronie ale z tego co wiem to dosyć zaawansowana szkoła- może na początek być zbyt trudna dla Ciebie

    skąd ty możesz wiedzieć co jest dla mnie za trudne 😉 hahahahha

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    bo to zajęcia w siłowni one trwają po godzinie

    Znajdź sobie jakiż normalny kurs ;p

    wiesz to były moje pierwsze dożwiadczenia żeby coż liznąć, żeby zobaczyć z czym się to w ogóle je. więc skoro miałam w cenie karnetu to skorzystałam

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    To uprawiają głównie mężczyźni, nie myżlałaż po prostu o kursie samoobrony dla kobiet?

    powiem tak
    to nie wazne czy to kurs samoobrony czy kurs krav maga
    wazne zeby kobietra oswoila sie z silą, z napastnikie, ze strachem, i poznala ruchy, zachowania, i metody do obrony,
    a czy to sie nazywa kravmaga, karate czy samoobrona via policja, to nie ma znaczenia!!

    To ma ogromne znaczenie, ponieważ każda sztuka walki rządzi się swoimi prawami. Każda uczy czegoż innego i wymaga innych predyspozycji. Na klasycznym kursie samoobrony chodzi o to co napisałaż, a w wielu sztukach walki często chodzi o to aby szkolić technikę. Na samoobronie nauczysz się wykorzystywać siłę przeciwnika na jego niekorzyżć.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mnie znajomi ostatnio namawiają na krav maga (nie wiem jak to odmienić) niby będę czuła się bezpieczniej niż po jakimż kursie

    To uprawiają głównie mężczyźni, nie myżlałaż po prostu o kursie samoobrony dla kobiet?

    powiem tak
    to nie wazne czy to kurs samoobrony czy kurs krav maga
    wazne zeby kobietra oswoila sie z silą, z napastnikie, ze strachem, i poznala ruchy, zachowania, i metody do obrony,
    a czy to sie nazywa kravmaga, karate czy samoobrona via policja, to nie ma znaczenia!!

    myżlę że to co mówisz, to obycie jest bardzo ważne, może nawet najważniejsze, ale jednak twierdzę że pewna różnica jest

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    To ma ogromne znaczenie, ponieważ każda sztuka walki rządzi się swoimi prawami. Każda uczy czegoż innego i wymaga innych predyspozycji. Na klasycznym kursie samoobrony chodzi o to co napisałaż, a w wielu sztukach walki często chodzi o to aby szkolić technikę. Na samoobronie nauczysz się wykorzystywać siłę przeciwnika na jego niekorzyżć.

    o włażnie nie zauważyłam że jest jeszcze Twoja wypowiedź. każda sztuka jest inna i innymi rzeczami się charakteryzuje ale to jest dobre bo można dopasować odpowiednią do siebie i swoich możliwożci

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samoobrona kobiet"

Przewiń na górę