• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link]

    skandal.

    jesli ktos sadzi inaczej…jest idiota. zatem…forumowe pustaki, wydmuszki, glupie lachony piszace o morderczyniach…to raczej nie jest temat dla was.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    cholera mnie bierze jak czytam o takich akcjach…

    przeciez to dziecko – do tego cholernie skrzywdzone, jak można mu jeszcze bardziej utrudniać droge do 'dojżcia do siebie’.
    no bez jaj… ma prawo do aborcji, a tu jeszcze takie akcje robią.

    bez komentarza…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    i nikt nie wywalil tego ksiedza ze szpitala w p**** – tez banda manipulowanych debili, bo z ksiedzem nie wypada dyskutowac, szkoda ze nie bylo tak zadnej odwaznej osoby

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    i nikt nie wywalil tego ksiedza ze szpitala w p**** – tez banda manipulowanych debili, bo z ksiedzem nie wypada dyskutowac, szkoda ze nie bylo tak zadnej odwaznej osoby

    a no.. niestety… taka młoda a już tak skrzywdzona.. co może ten ksiądz myżli że ona pokocha to dziecko? ja bym raczej mimo wszystko nie potrafiła..

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie mogę… szlag człowieka trafia,kiedy czyta o takich pojebańcach 👿

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    To nie jest bezmyżlna gówniara, która przespała się ze starszym kolesiem na imprezie, to skrzywdzone, zgwałcone dziecko.
    Nie mogę uwierzyć, jak ludzie mogli zafundować jej taki koszmar!
    Do cholery- nie było nikogo kto mógłby przypilnować drzwi od sali, w której leżała dzieczynka w drugim szpitalu i nie wpuszczać tam księży „z misją”?! 😕

    Ręce mi opadły. 🙁

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    to chyba jest problem tego dziecka a nie księdza i jakiż pierdolnietych obrończyń…ręce opadają podejrzewam że jakby w moim szpitalu się to działo to bym ich osobiżcie za kudły wyprowadziła…a gdzie rodzice tej dziewczynki??księdza zobaczyli i co koniec dziewczynka ma miec zjebane życie przez jakiegos gwałciciela? i pokochac dziecko pfff poprostu
    ~~> <żal.pl>

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Tiaa.. 😯 Nie dożć, że dziewczyna dożwiadczyła takiego traumatycznego przeżycia jakim jest gwałt, to teraz jest zaszczuwana..
    Po prostu bomba ❗ Moherowa hołota.. szkoda słów 🙄

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Skoro prawo w takim przypadku pozwala na aborcję, to w czym problem, że dziewczyna jest nieletnia, ale rodzice za nia odpowiadaja a nie jakis księżulek!!!

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    proszę mi nic o księżach nie pisać.bo krew mi sie w żyłach gotuje.Dzisiaj byłam w kancelarii parafialnej załatwić dokumentacje dla siostry (bierze żlub za granicą) i duża bozia tak mnie wkurzyła że *&^#$ Ja naprawde chciałabym nic nie mieć do księży, ale kurde no nie da się!

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Niedługo zamiast krążków dopochwowych chyba hostie nam będą implantować.

    😆 😆 😆

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Brak słów 🙄

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Tez juz to czytalam chwile wczesniej. Istna glupota !
    ale nie jest to tez sytuacja bez wyjscia, moze oddac to dziecko po urodzeniu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    co ty opowiadasz?

    jedynym sensownym wyjsciem jest tutaj aborcja.

    to jest 14letnie dziecko, ktore nie powinno rodzic.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    sensownym tak, ostatecznym oddanie.
    skoro juz slowo padlo i nie wykonaja jej tej aborcji to chyba lepiej zeby je oddala, prawda? czy 14latka ma wychowywac dziecko z gwaltu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SKANDAL."

Przewiń na górę