• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moja droga…zyjemy w panstwie prawa i w zwiazku z tym nie uwazam, zeby w tej sprawie podlo OSTATNIE SLOWO.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    moja droga…zyjemy w panstwie prawa i w zwiazku z tym nie uwazam, zeby w tej sprawie podlo OSTATNIE SLOWO.

    Ano włażnie.
    Aborcja powinna mieć miejsce w tym przypadku bez względu na to czego życzyłby sobie nawet sam papież… Bo jedyną osobą, która może tu o czymkolwiek decydować to ta dziewczyna, a doradzać mogą jej co najwyżej jej rodzicie. I to doradzać, a nie czegokolwiek od niej wymagać.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    moja droga…zyjemy w panstwie prawa i w zwiazku z tym nie uwazam, zeby w tej sprawie podlo OSTATNIE SLOWO.

    Włażnie. Nie wyobrażam sobie by to miał być koniec tej sprawy. To oznaczałoby, że w Polsce nie przestrzega się prawa, jeżli nie jest ono zgodne ze zdaniem jakiegoż księdza / Rydzyka i jego ludzi. 😕
    Mam nadzieję, że ktoż kto może zająć się taką sprawą wywalczy dziewczynce i jej rodzicom prawo do aborcji.
    W tym wypadku jest to konieczne.

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    znajdzie sie taki jeden z drugim i rób co chcesz, zakłamane moherowe dziadostwo.
    tylko ta dziewczynka, współczuje ze sie znalazla posrod tego wszystkiego po tym co ja spotkalo, ehhh

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    no może i tak byc, że to prawda… w tych czasach seks w wieku 12 lat to nie wyczyn…przerażające co dzieci robią ze swoim dzieciństwem…

    parvati.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Bo debili należy się pozbywać. im jest ich mniej, tym lepiej. Nie tylko zarżnąć płód, ale jeszcze gwałciciela należy powiesić.
    Bo co, jak taki idota zapłodni następną dziewczynkę? Takie geny niszczą społeczeństwo, do kórego JA należę przecież. I nie przymróżę oka na taki SKANDAL.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Dzis w radio wypowiadała sie prokurator. Badają czy to był gwałt- bo okazuje sie, ze doszło do stosunku bez przymusu, nieletniej z nieletnim.
    Nowe fakty?

    Tak, matka wymyżliła tą historię o gwałcie, żeby „pozbyć” się ciąży u niepełnoletniej córki.
    Dziewczyna zaszła w ciąże ze swoim chłopakiem.
    To dopiero jest matka, każe swojej córce przerwać ciąże, rozumię, że wszystko sie teraz zawali tej dziewczynie – szkoła, studia, ale zawsze może to wszystko nadrobić, odchowa dziecko i może pomyżlec o edukacji, zawsze jest ktoż kto pomoże. A zdrugiej strony,ciekawe czym ta matka sie kierowała, dobrem córki, czy opinia sąsiadów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link]. wrote:

    Bo debili należy się pozbywać. im jest ich mniej, tym lepiej. Nie tylko zarżnąć płód, ale jeszcze gwałciciela należy powiesić.
    Bo co, jak taki idota zapłodni następną dziewczynkę? Takie geny niszczą społeczeństwo, do kórego JA należę przecież. I nie przymróżę oka na taki SKANDAL.

    zarznac??!!!!

    powiem ci cos…nie mozesz byc mna. nie wychodzi ci, wiec sobie odpusc.
    ps: mrugac pisze sie przez u:))))

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    😯
    Dwie parvati???????? Olaboga

    A co do tematu to jesli byl to gwałt to aborcja rzeczywiscie byla jedynym rozwiazaniem(chociaz nie jestem jej zwolenniczka) A jesli wpadla z chopakiem… Takim dzieciom to nalezy pasy cnoty zakladac do cholery!

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jeżli był to gwałt- aborcja jej sie PRAWNIE NALEŻY jesli tylko ona jej chce.
    Jesli ciaża jest wynikiem dobrej zabawy z chlopakiem, to juz zupełnie inna bajka.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Matko, faktycznie niektórzy to mają narąbane w głowie (bez mózgu oczywiżcie). Dziewczyna jest psychicznie wykończona, a jeszcze ciaża. Ona nawet bez ciąży to czułaby sie okropnie. Chce sie pozbyć tego ciężaru. Mimo że nie jest dorosła to rodzice za nia podejmują decyzję, która według mnie jest rozsądna – aborcja. A do tego latanie od szpitala do szpitala, i do tego te nagabywanie. Czas leci a dziecko rożnie w brzuchu. Ona jest za młoda na dziecko, straci młodożć, a sama myżl, ze dziecko nie powstało z miłożci, a z gwałtu to okropieństwo. W takich ciężkich momentach to takie dziewczyny popełniają samobójstwa. Mam nadzieję, ze któryż lekarz przeprowadzi ten zabieg, a dziewczyna dojdzie do siebie. Matko, ciężko słuchać o takich tragediach …

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    No włażnie, pojawiła się inna wersja, jeżli ona jest prawdziwa to gdzie byli rodzice tej dziewczynki? Szkoda, że 14latka, która zabawiała się ze swoim chłopcem nie mogła pomyżleć o słowach rodziców i poczekać z seksem.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    tak tak, wyborcza sobie cos napisze i jest cacy i wszyscy bija brawo i wszyscy sie zgadzaja. cala reszta to ciemnogrod.

    generalnie sprawa troche jest bardziej skomplikowana, ale oczywiscie wszyscy jak jeden maz – ze ksiaz be, ze mohery…

    tak poza tym to o ile wiem, to przeciez usunela w koncu to dziecko, wiec chyba wszyscy jestescie zadowoleni prawda?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…skaczemy pod sufit.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    jesli nie da sie tego zalatwic legalnie..ja poszukalabym innego sposobu a usunela ciaze i kropka..

    nikt nie powinien decydowac za te biedna dziewczyne.. 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SKANDAL."

Przewiń na górę