słabe i łamliwe paznokcie:(

  • Autor
    Odp.
  • agnieszka2010
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam bardzo „cieńkie” i łamliwe paznokcie ktore sie rozdwajają:( czy znacie jakies sposoby domowe i tanie na mocne paznokcie?
    Dziękuję:)

    dorcia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    wpisz sobie w google 😉 jest pełno sposobów 😀

    agnab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja też miałam z tym problem !
    ale od niedawna w 99%nie ma żladu po moich łamliwych paznokciach !
    a oto super mikstura :
    nalej do metalowego naczynia oliwy tyle zebyż mogła zanurzyć w nim palce jednej reki dodaj do tego soku z połowy cytryny i łyżkę miodu wszyskto wymieszaj podgrzej i do ciepłej oliwy włóż palce (tylko nie do zagorącego oleju bo się popażysz) jednak ważne jest to żeby olej był ciepły !
    możesz tą mieszankę po ostudzeniu wlać do słoiczka i wykorzystać
    wielokrotnie
    polecam i pozdrawiam 🙂

    agnieszka2010
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    agnab dziekuje za odpowiedz napewno skorzystam 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Dobra też jest odżywka z jedwabiem, którą można kupić w aptekach. Cena : około 6 zł

    Michiru
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam podoby problem jak autorka postu i powiem szczerze, że moje paznokcie doprowadzają mnie do szału. Gdy chcę je „zapużcić” to niestety nie mogę, bo albo się łamią, albo rozdwajają. Próbowałam niejednej odżywki, ale nic to nie dało 🙁

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A mi ostatnio dziwnie pzestały rosnąć wrrrr

    latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Ja tez miałam kiedyż duzy problem z paznokciami ( po remoncie w domu), kuracja trwała baaardzo długo. Czego ja nie używałam, nic nie pomagało. Wkońcu udało mi się, a trwało to około pół roku, i trzeba być cierpliwym. Przedewszystkim nie wolno malować paznokci bo najgorzej niszczą zmywacze. Na początku czesto obcinać na krótko później coraz dłuzsze ale nie za długie, żeby się wzmocniły.

    No i oczywiżcie jak najmniej detergentów, najlepiej wcale. Myc naczynia w rękawiczkach (jak da redę).

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    u mnie z tym jest problem, bo się robi błędne koło…. mam rozdwajające się paznokcie, półdługie i przebarwione od malowania paznokci – uwielbiam malowac paznokcie, ropbić wzory itp. , i teraz z kolei tego, że mam je przebarwione, maluje je od nowa by je 'ukryć’ [ żrednio maluje je raz na tydzień i zawsze mam lakier na paznokciach… ] [ ale teraz czekam na oliwe i chce wypróbować sposobu agnab – może coż poskutkuje 😉 ]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wlasnie testuje ten przepis 🙂
    zobaczy jak bedzie 😛

    pozdrawiam

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    ja tam łykam tran w kapsułkach. Wzmacia paznikciem poprawia kondycje wlosow. fakt faktem nie jest za tani bo 18 zł około 100 kapsułek. Ale nawet przy 2 sztukach dziennie to jest prawie 1.5 miesiaca kuracji. Sktucznej przynajmniej dla mnie 🙂

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja naszczescie nie mam tego problemu 😀
    Pazurki lamia mi sie tylko wtedy jak drapie mojego misia gdy jest niegrzeczny 😉 hehehe 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mimo wszystko polecam tabletki ze skrzypem polnym

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Ja tez miałam bardzo słabe paznokcie, ale skończyło się to od kiedy zostałam mamą, codzienne smarowanie małego oliwką wpłynęło bardzo dobrze na moje paznokcie.I do tego tani sposób. Polecam!

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Tez mialam slabe, cienkie, rozdwojone, obgryzione paznokcie . Kupilam odzywke Sally Hansen i moje problemy skonczyly sie Odzywka zawiera :
    ” * bialko sojowe pelni funkcje nawilzajaca
    * keratyna wzmacnia i chroni przed rozdwajaniem i pekaniem
    * kolagen i zestaw witamin stymuluja zdrowy i szybki wzrost paznokcia „

    Polecam bo nie ma nic lepszego od tej odzywki w sklepie kosztuje okolo 50 zl. ale na allegro mozna ja kupic ok .30 zl. Ale warto zainwestowac w swoje paznokcie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " słabe i łamliwe paznokcie:("

Przewiń na górę