• Autor
    Odp.
  • HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @don Avadoro wrote:

    Na kurs gotowania już się zapisałem, czy oszczędzać już pieniądze na szkołę rodzenia?

    No cóż jakiż facet(?) już urodził dziecko, ale nie powiedzieli jednoznacznie czy siłami natury czy przez cięcie.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    @don Avadoro wrote:

    Na kurs gotowania już się zapisałem, czy oszczędzać już pieniądze na szkołę rodzenia?

    No cóż jakiż facet(?) już urodził dziecko, ale nie powiedzieli jednoznacznie czy siłami natury czy przez cięcie.

    To była kobieta, po zmianie płci.

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    To była kobieta, po zmianie płci.

    Dobrze o tym wiem i każdy inny też o tym wie, ale przecież nie chodziło mi o szczegóły tylko o nawiązanie do wypowiedzi.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    To była kobieta, po zmianie płci.

    Dobrze o tym wiem i każdy inny też o tym wie, ale przecież nie chodziło mi o szczegóły tylko o nawiązanie do wypowiedzi.

    Wiem, że wiesz, ale nie wiem czy każdy wie, więc nawiązałam do Twojej wypowiedzi.

    Polish Princess
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja kiedy pierwszy raz uprawiałam sex oralny z moim facetem było ok. Sperma rzeczywiżcie była lekko kważna. Jednak za każdym razem 'po’ czuję mdłożci i motylki w brzuchu. Ostatnim razem ON zapytał się mnie czy chcem do buzi czy na twarz. I tu mam pytanie. No bo do buzi to się połyka, ale na twarz to co?? Mam to wytrzeć rękawem?? 🙂 Bo nie wiem co miałabym z tym zrobić, tym bardziej, że nie było nic. Tylko JA i ON.

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    @Polish Princess wrote:

    Ja kiedy pierwszy raz uprawiałam sex oralny z moim facetem było ok. Sperma rzeczywiżcie była lekko kważna. Jednak za każdym razem 'po’ czuję mdłożci i motylki w brzuchu. Ostatnim razem ON zapytał się mnie czy chcem do buzi czy na twarz. I tu mam pytanie. No bo do buzi to się połyka, ale na twarz to co?? Mam to wytrzeć rękawem?? 🙂 Bo nie wiem co miałabym z tym zrobić, tym bardziej, że nie było nic. Tylko JA i ON.

    mdłożci i motylki w brzuchu nie idą dla mnie w parze. nie rozumiem tez zakonczenia

    Pytanie które ci zadał „zapytał się mnie czy chcem do buzi czy na twarz” jest straszne. Wogole nie zakładał, że mogłabyż nie mieć ochoty ani na twarz, co wogóle jest jak dla mnie obrzydliwe i poniżające, ani do buzi.

    prezesowa1988
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mi też takie pytanie by sie nie spodobało, wyglada na to, że masz mało do powiedzenia w tej kwestii..

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    @Polish Princess wrote:

    Ja kiedy pierwszy raz uprawiałam sex oralny z moim facetem było ok. Sperma rzeczywiżcie była lekko kważna. Jednak za każdym razem 'po’ czuję mdłożci i motylki w brzuchu. Ostatnim razem ON zapytał się mnie czy chcem do buzi czy na twarz. I tu mam pytanie. No bo do buzi to się połyka, ale na twarz to co?? Mam to wytrzeć rękawem?? 🙂 Bo nie wiem co miałabym z tym zrobić, tym bardziej, że nie było nic. Tylko JA i ON.

    Nogawką od spodni.
    Albo zostaw niech zaschnie, ktoż tu pisał kiedyż, że to dobra maseczka na twar 🙄

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    heh, zabawne..

    na żadnym męskim forum nie znalazłem tak chętnie rozwijanego tematu o 'cyckach’, 'smaku c****’… a tu proszę, 'sperma w buzi’, na forum kobiecym.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @Polish Princess wrote:

    Ja kiedy pierwszy raz uprawiałam sex oralny z moim facetem było ok. Sperma rzeczywiżcie była lekko kważna. Jednak za każdym razem 'po’ czuję mdłożci i motylki w brzuchu. Ostatnim razem ON zapytał się mnie czy chcem do buzi czy na twarz. I tu mam pytanie. No bo do buzi to się połyka, ale na twarz to co?? Mam to wytrzeć rękawem?? 🙂 Bo nie wiem co miałabym z tym zrobić, tym bardziej, że nie było nic. Tylko JA i ON.

    Jak widać na załączonym obrazku seks oralny nie jest odpowiedni dla 16latek.

    Nie posiadasz chusteczek?

    Pasiasta20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja łykam i nie widzę w tym nic złego i obrzydliwego.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @izaczek wrote:

    bo nie ma w tym moim zdaniem nic złego ani obrzydliwego 🙂

    moja Dziewczyna też to mówi i nawet chętnie czeka na 'prysznic’… jednak nic na siłę…

    nie znosi seksualizmu… sam dotąd nie wiem, kiedy jestem zbyt seksistowski 😉

    na razie mnie znosi jupi

    PS. a w ogóle podobno sperma dobrze działa na skórę kobiecą, dziewczyny słyszałyżcie coż o tym?

    melager
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie bawi mnie to… jak ktoż lubi to ok. Podobno pożywna dużo białka ma.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Jedni lubią rybki drudzy akwarium 😉

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja też lubię, ale wymagam by mój partner dbał o jej smak 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sperma w buzi"

Przewiń na górę