Sposób na nudę

  • Autor
    Odp.
  • Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Macie jakież sposoby na nudę:?: Pytam bo obecnie dopadło mnie przeziębienie i nie mogę wychodzić z domu 🙄

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Znam ten bol cztery miesiace temu straciłam prace i siedze niestety do dzis w domu, prócz codziennego sprzatania,spacerow, zabiegów kosmetycznych chodzenia na siłownie, czytania ksiazek i babskich gazet któregos dnia wzielam sie za swoj angielski tzn. czytam artykuły po angielsku i wypisuje słowa ktorych nie znam po czym tłumacze je ze słownikiem. Któregos dnia zebralam wszystkie swoje zdjecia zarówno te jak byłam malutka jak i te z terazniejszosci i stworzyłam jeden wielki album ktory jest mała historia mojego zycia:)bardzo fajna zabawa bo w szafkach zrobiło sie wiecej miejsca a i przy tworzeniu albumu powrociło wiele przyjemnych wspomnien a czas leci przy tym zajeciu ze ho ho ho ho:):)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja zabijam czas buszowaniem po internecie 🙂 w zasadzie to nie robie ani nie szukam nic konkretnego,ale zawsze cos mi sie trafi ciekawego 😀 no i jeszcze czytam harlequiny… 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    nuda? ja nie mam na nią czasu:p zawsze mogę coż robić, np.
    ➡ czytam książkę
    ➡ piszę własną
    ➡ robie sobie od czasu do czasu fantazyjne wzory na paznokciach ( czasochłonne )
    ➡ porządki itd

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Uuuuuuuuu to nie zazdroszczę. Nuda strasznie dobija. Niech Ci ktoż naznosi super filmów do oglądania 🙂 Ciekawe ile zapłacisz za telefon w tym miesiącu 😉

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Czytam ksiazki, siedze na forach netowych – opja dla osiadajacych notebooka, spie, marze… gadam, pisze smsy, pisze ksiazke tez… ale najlepiej to czytac 🙂

    Akomcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja ostatnio nie mam okazji się nudzić bo mam małe dziecko, więc zawsze jest co robić. Ale niezawodnym sposobem na nudę jest dla mnie oglądanie zaległożci na dvd, czytanie babskich gazet (nawet takich sprzed kilku lat, bo je magazynuję) albo oglądanie starych zdjęć i wspominanie 😀 Oczywiżcie przy kawusi.

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    chcialabym miec czas na nudę 😉

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    a ja tez chcialabym sie NIE nudzic:(
    ale niestety;/
    wstaje rano cos poogladam posiedze na necie troche posprzatam i tak jakos leci
    i fajnie by bylo jak by kots napisal wlasnie co mozna robic zeby sie nie nudzic:(
    to jest naprawde dobijajace:(

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    mozna pisać na forum:))))
    Mozna czytać ksiązki, ale faktycznie czasem jest taki dzień, że sie nie chce.
    Ja ostatnio pasjami oglądam Discavery

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    moim ostatnim sposobem na nude jest internet….sesja duzo nauki a ja siedze na stronkach ostatnio pochlania mnie bez opamietania nadchodzi a zwlaszcza prowadzenie wlasnego bloga co robie po raz pierwszy w swoim zyciu:)fajna zabawa

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    a teraz drugi sposob na nude w p4 jest nowa forma pisania smsow z lango za pomoca graficznych obrazkow najfajniesza jest zabawa z interpretacji tych wiadomosci kazdy zawsze ma inna wersje i jest zabawnie:)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    włażnie jestem na urlopie, nudzę się, bo pogoda jest koszmarna więc siedzę w domu… i wiecie co?? jest BOSKO!!! acha: wczoraj z nudów zaczęłam się uczyć PS 8.0 CS PL. a jutro pewnie siądę do niemieckiego. Żałuję że jak byłam w liceum to mi się tak nie nudziło. Może nawet nauczyłabym się encyklopedii na pamięc?? 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ➡ moim sposobem na nudę też stało się to forum 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mam male dziecko i wlasciwie nie powinno mi sie nudzic. maz w pracy wiec trzeba sie zajac porzadkami, obiadem, praniem, i co najgorsze prasowaniem. czas zapelniony na maxa.
    jednak sa chwile kiedy dziecko zajmie sie soba a ja z nudow wymyslam jakies glupoty przez co psuje mi sie humor.
    dobra metoda na nude i zdenerwowanie jest rysowanie.
    pochlania duzo czasu i relaksuje. nie mam do tego zbytnio talentu ale wpisuje w necie np kubus puchatek i patrzac rysuje dziecku jego ulubionych bohaterow 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposób na nudę"

Przewiń na górę