Sucha skóra dłoni i stóp?

  • Autor
    Odp.
  • Pati28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam drogie forumowiczki 😉

    Mam problem, który staje się już powoli nieprzyjemny i uciążliwy. Mam bardzo suchą skórę dłoni i stóp. Stosowałam już wszystkie żrodki najpopularniejsze, kremy nawilżające, jakież balsamy… Nic nie pomaga.

    Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Macie jakież swoje żrodki, coż polecić?

    Proszę o pomoc…!

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź… 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Mi pomagają balsamy, te takie bardzo bardzo tłuste. Nakładam sobie wieczorem ze 2-3 warstwy, po każdej trzeba odczekać aż się trochę wchłonie i jest bardzo skuteczne dla mnie.

    Pati28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A możesz jakoż konkretnie okreżlić te ,,bardzo bardzo tłuste balsamy”? 😉

    Karo26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja osobiżcie polecam Dermactol krem do rąk. Jest naprawdę żwietny, składający się w dużej czężci z naturalnych składników, idealny do suchej, szorstkiej i popękanej skóry. Równie dobrze może być stosowany do rąk, ale również do twarzy i warg. Jeżeli czujecie, że potrzebujecie czegoż więcej niż normalnego kremu “ zastosujcie Dermactol.

    Spróbuj może Dermactolu. Są dwa rodzaje, jeden do krem do rąk, drugi to krem do stóp 😉

    Bogaate w naturalne składniki, nawilżają, wnikają głęboko w skórę, zapobiegają utracie wilgoci. A nawilżenie i zmiękczenie skóry złagodzi popękania, mi oba żrodki pomagają od dłuższego czasu, a miałam identyczny problem, więc polecam 😉

    Pozdrawiam 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Do dloni spróbuj nowych kremów z Ziai z olejkami, a do stóp powinien wystarczyć jakikolwiek tłusty krem do stóp + skarpetki na noc po nałożeniu tego kremu 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    na suche dłonie polecam moczenie w ciepłym oleju rzepakowym (na stopy też powinno pomóc) – naturalny i tani kosmetyk bogaty w witaminę E 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    do stop to jest taka fajna seria dr. Stopa 😀
    tak mnie ta nazwa urzekla ze kupilam i sie okazalo ze warto

    TwojaFanaberia_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam drogie forumowiczki 😉

    Mam problem, który staje się już powoli nieprzyjemny i uciążliwy. Mam bardzo suchą skórę dłoni i stóp. Stosowałam już wszystkie żrodki najpopularniejsze, kremy nawilżające, jakież balsamy… Nic nie pomaga.

    Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Macie jakież swoje żrodki, coż polecić?

    Proszę o pomoc…!

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź… 😉

    Stosuj emolienty, które posiadają włażciwożci mocno nawilżające. Bardzo dobrym zabiegiem jest delikatny peeling, następnie posmarowanie stóp i dłoni sporą ilożcią miodu, który powinien tam pozostać minimum 30 minut. Bardzo dobra kuracja odżywcza na suchą skórę.

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Na takie zniszczone dłonie i stopy to najlepszy jest peeling, a później dobre natłuszczenie. Fajne preparaty ma Marion i dla dłoni i dla stóp. Peeling z parafinową maską. Skóra po nich jest odżywiona i gladka.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Emolienty powinny stosować osoby z atopowym, lepiej nawilżać kremami „typowymi”. Stopy mocz, żcieraj pumeksem i smaruj kremem, możesz wybrać coż z serii do stóp dr. Stopy (aktualnie peeling mam) albo choćby rossmanową serią. Przyda się od czasu do czasu posmarować grubą warstwą mażcią z witaminą A – na noc! Ręce potraktuj gliceryną kosmetyczną, plus dobry nawilżający krem.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [Stosuj emolienty, które posiadają włażciwożci mocno nawilżające. Bardzo dobrym zabiegiem jest delikatny peeling, następnie posmarowanie stóp i dłoni sporą ilożcią miodu, który powinien tam pozostać minimum 30 minut. Bardzo dobra kuracja odżywcza na suchą skórę.

    Jakos sobie nie wyobrazam siedziec 30min z miodem na stopach, utrzymanie ich w powietrzu to niezlywysilek by byl ;))

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Sprawdzałaż Krem do rąk HB Protection plus?
    Po zastosowaniu dłonie są gładkie i delikatne, a paznokcie wypielęgnowane 😉 Bardzo fajny waniliowy zapach – zresztą sama sprawdź. Powinien ci podpasować 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Szukam włażnie fajnych kosmetyków, kremów do rąk i stóp, może ktoż widział coż ciekawego w drogeriach?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    poszłam do rosmana i kupiłam sobie kremy evree, do dłoni i stóp, dodatkowo jeszcze peeling do stóp, znacie te kosmetyki? po 2 dniach jestem zadowolona, później wypowiem się bardziej szczegółowo 😉

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Dobrze wiedzieć a jak cenowo? Jeszcze mam kremy z Dr Stopa, bo na lato kupiłam prawie całą serię. Ale że lubię zmieniać kosmetyki to spróbuję tych o których piszesz. Ale na już potrzebuję coż nowego do moczenia stóp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sucha skóra dłoni i stóp?"

Przewiń na górę