• Autor
    Odp.
  • carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja muszę się pochwalić bo zrzuciłam już 3 kg 🙂 a to w sumie dopiero niecałe 2 tygodnie jupi

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @martynazu wrote:

    i jak Ci się to udało? moja waga od pewnego czasu stoi w miejscu;/

    Zaczęłam tak od początku marca 🙂
    najpierw zapisałam się na fitness i siłownię. Chodzę regularnie (tak 3 razy w tygodniu). Głównie chodzę na TBC. W przyszłym tygodniu chcę iżć jeszcze na zumbę, bo podobno fajny wycisk jest przy dobrej zabawie 😉 do tego zaczęłam brać te tabletki slimitin. Bałam się, że będę się po nich źle czuła czy coż, ale wszystko jest ok. diety żadnej nie stosuję, ale przestałam jeżć słodycze, i kolację najpóźniej jem tak około 19 i potem już nic 🙂
    w sumie już mi spadło 3 kg tak jak pisałam, a ogólnie chcę zrzucić tak około 12, więc jeszcze długa droga przede mną 🙂 ale póki co jestem mocno zmotywowana 🙂

    roznediety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    czy te wszystkie produkty nie psują uczucia smaku?

    ola25wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja probowalam wielu srodkow, ale na niewiele sie to zdalo
    trzeba poprostu sie ruszac i …no coz dobra byla zelixa, ale wycofali, bo byla niebezpieczna i wcale sie nie dziwie, czulam sie po niej fatalnie
    Kolezanka przywiozla mi z canady srodek ktory sie nazywa Actislimfa
    Oj..moge polecic wam dziewczyny serdecznie.

    jatoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja po kilku nie udanych próbach z różnymi dietami i zaliczeniu kosmicznego jojo , postanowiłam z polecenia koleżanki spróbować specyfiku o nazwie ZiXiuTang bee pollen . Na początku byłam trochę sceptyczna , coż tam słyszałam , coż czytałam . Biorę już tydzień , schudłam jak na razie 5kg jupi Jestem strasznie zadowolona , ale przede mną długa droga (jakież15kg) Prócz suchożci w ustach nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych .

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja probowalam wielu srodkow, ale na niewiele sie to zdalo
    trzeba poprostu sie ruszac i …no coz dobra byla zelixa, ale wycofali, bo byla niebezpieczna i wcale sie nie dziwie, czulam sie po niej fatalnie
    Kolezanka przywiozla mi z canady srodek ktory sie nazywa Actislimfa
    Oj..moge polecic wam dziewczyny serdecznie.

    Napisz ile ten żrodek kosztuje:)
    Co prawda mam niewiele do zrzucenia,ale rzeczywiżcie bez ruchu to szkoda pieniędzy na suplementy.Próbowałam różnych,są dosyć drogie.
    Dodatkowo wszystkie przyspieszacze i po pożeracze tłuszczu mogą i dieta ograniczają witaminy i minerały.Przy dłuższym stosowaniu może to spowodować różne kłopoty.Dlatego trzeba o to zadbać.

    [usunięto_link]

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Jagoda, nie daj się nabrać 🙂

    agnieszka.mloda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    jagoda ja się trochę tych srodków nabrałam. jesli masz mało do zrzucenia to nie warto się faszerwoać szybciej załatwisz to prawidłowym odzywianiem

    na mnie tabletki nie podziałały a ważyłam naprawdę dużo, dopiero zmiana nawyków pomogła

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja słyszałam, że Therm Line forte jest dobry. Kumpela mi o nim powiedziała. Nasz tłuszczyk zamienia w ciepło. Ja też zaczynam od przyszłego tygodnia odchudzanie i tez będę stosowac Therm Line.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja też mam oponę zimową, którą trzeba zrzucić 😉 A gdzie ten preparat można kupić?

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Odchudzam się już prawie dwa miesiące. Osiem kilo zrzuciłam! Nawet brzuszek super wyszczuplony. Jeszcze przez miesiąc będę brała tabletki. Potem zostaną mi same ćwiczenia i dieta. Trzymajcie za mnie kciuki.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To super ! Mi tez udaje się chudnąć bez jakiż większych wyrzeczeń, też łykam te tabletki i regularnie ćwiczę. Dobrze się czuję, i najważniejsze, że waga spada 😉

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Z tabletek spróbuj Forever Slim, ja je przetestowałam i dla mnie zadziałały 😉

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    MMazurek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Natomiast z doświadczenia moge polecić Sibutraminę, która jest środkiem godnym uwagi, przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Martąą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 792 631 684. Powodzenia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suplementy- który najlepszy???"

Przewiń na górę