• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    dziewczynay ja przez tydzien schudłam juz 1kg z czego sie bardzo cieczę 😉 jem tylko ta zupe kapużcianą pije duzo wody i duzo ćwiczę 😛 w niedziele robie wycieczkę rowerm tak z 25 km chce pokonac 😆

    Tragedia czego ludzie nie zrobią dla sylwetki.Pomyżlałaż o zdrowiu?

    [usunięto_link] wrote:

    Ale czy 1 kg w tydzień to jest dużo tego to ja nie wiem.

    0,5kg do 1kg w przeciągu tygodnia to jak najbardziej prawidłowa utrata masy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Koniecznie spożywaj więcej płynów jeżli spożywasz dodatkowy błonnik i nie przesadzaj z nim 🙂

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    a ja mam pytanie, czy ktoż zażywał slimitin? czy daje jakież efekty? zdaję sobie sprawę, że same tabletki cudu nie zrobią z moją wagą 😀 ale chciałabym zapisać się na fitness i siłownię – chodzić tak 2-3 razy w tygodniu, do tego ograniczyć słodycze, nie jeżć późno kolacji (co mam ciągle w nawyku 🙄 ). Nie chcę stosować żadnej żcisłej diety bo wiem, że to mija się z celem. już tyle razy próbowałam, ale zawsze wszystko szło na marne. jak wiem, że mam trzymać się jakiejż diety wtedy ciągle myżlę o jedzeniu i chce mi się jeżć jeszcze bardziej niż zwykle 😀 dlatego chciałabym się wspomóc jakimiż suplementami. tylko jakimi skoro tyle tego na rynku 🙄 ?

    Klaudia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja też wypróbowałam Siboslim.Pierwsze opakowanie zamówiłam sobie w stanach, teraz już jest dostępny w polsce i włażnie idzie do mnie przesyłka z kolejnymi dwoma 🙂 Odchudzam się od miesiąca, zrzuciłam już 6 kilogramów, planuje kolejne 10 🙂 Myżle, że Siboslim jest wart uwagi, ze względu na ekstrakt z jagód acai i chrom, poczytajcie sobie, sądze, że to jedna z niewielu sensownych opcji. Ja zaufałam i nie żałuje

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Carooo a ile chcesz schudnąć? ja slimitin zażywam od miesiąca dopiero (była promocja w aptece na niego i się skusiłam haha). Póki co schudłam 2 kg. Tylko brakuje mi włażnie ruchu. Ograniczyłam trochę ciacha, ciasta, ciasteczka – bo to wciągam non stop. I włażciwie to by było na tyle. Planuje zapisać się na jakież ćwiczenia, żeby efekt był lepszy tylko ciężko mi się zebrać, ale to pewnie przez tą zimę.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    no ja bym tak chciała schudnąć z jakież 10-12 kg. a dobrze się czujesz po tych tabletkach ? postanowiłam kuć żelazo póki gorące i włażnie dzisiaj idę na pierwsze zajęcia fitness 😀 idę na TBC. mam nadzieję, że nie będzie za ciężko i dam radę 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Sprzedaż narkotyków w pl jest nielegalna. Amfetamina i jej pochodne również.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Sprzedaż narkotyków w pl jest nielegalna. Amfetamina i jej pochodne również.

    to odnożnie siboslimu ?

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Carooo 12 kg myslę, że spokojnie dałabyż radę jeżli jeszcze dołożysz do tego ćwiczenia. A jak tam pierwsze TBC hehe ?
    No ja się dobrze czuję po slimitinie. Tzn normalnie “ nic mi że tak powiem nie dolega.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Sprzedaż narkotyków w pl jest nielegalna. Amfetamina i jej pochodne również.

    to odnożnie siboslimu ?

    tak…

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Carooo 12 kg myslę, że spokojnie dałabyż radę jeżli jeszcze dołożysz do tego ćwiczenia. A jak tam pierwsze TBC hehe ?
    No ja się dobrze czuję po slimitinie. Tzn normalnie “ nic mi że tak powiem nie dolega.

    na tbc było super, ale miałam potem konkretne zakwasy 😀 no tabletki też już zaczęłam brać, póki co jest wszystko ok, i teraz tylko czekam na efekty 😀

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Sprzedaż narkotyków w pl jest nielegalna. Amfetamina i jej pochodne również.

    to odnożnie siboslimu ?

    tak…

    To siboslim jest pochodną amfetaminy?
    I można go kupić w Polsce?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Znajdź mi sklep gdzie to sprzedają, albo aptekę ;] Nie liczy się nazwa produktu,a substancja aktywna.I owszem można kupić ,nielegalnie. I nie siboslim,a sibuslim. I jeszcze pisanie,że wszystko naturalne i bezpieczne przez podszywających się sprzedawców. A baby jak idiotki łykają nawet nie wiedzą co byle schudnąć,bo ktoż im powiedział ,że to ziółka.

    Effciah112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też wypróbowałam Siboslim.Pierwsze opakowanie zamówiłam sobie w stanach, teraz już jest dostępny w polsce i włażnie idzie do mnie przesyłka z kolejnymi dwoma 🙂 Odchudzam się od miesiąca, zrzuciłam już 6 kilogramów, planuje kolejne 10 🙂 Myżle, że Siboslim jest wart uwagi, ze względu na ekstrakt z jagód acai i chrom, poczytajcie sobie, sądze, że to jedna z niewielu sensownych opcji. Ja zaufałam i nie żałuje

    Droga Klaudio:
    Ja podobnie jak koleżanka też poszukuję tego preparatu i nie mogę go nigdzie znaleźć. Być może jest nielegalny – jak czytałam wyżej, ale skoro Ty kupujesz go w Polsce, to bardzo proszę o adresy sklepów, w których można to kupić. A może kupujesz to gdzież po znajomożci. Bardzo proszę o kontakt. Mój adres: [usunięto_link]. Bardzo mi zależy!
    Jeżli ktokolwiek ma jakież namiary na Siboslim (lub Suboslim) bardzo proszę o kontakt 🙂

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    W dopalaczach kupisz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suplementy- który najlepszy???"

Przewiń na górę