Suplementy odchudzające

  • Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Chciałbym się dowiedzieć jakich suplementów odchudzających najczężciej używacie?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja teraz kupilam herbatke La karnita wspomagajaca odchudzanie
    firmy Bio-active.Podoba mi sie to ze w jednym opakowaniu mam 2 rozne smaki.10 saszetek grejfrutowych i 10 o smaku mandarynki.Bardzo dobra w smaku.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja aktualnie Thyrotherm oraz CLA & Green Tea plus suplementacja związana z treningami:)
    Izolaty białkowe, L Karnityna

    Na prawde super działa:)

    migotka122
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Aktualnie czyli od jakiż 14 dni stosuje diete- nie jem po 18, pije duzo wody, zero slodyczy, chleba bialego, ziemniakow itp. i dodatkowo stosuje preparat wspomagający odchudzanie [usunięto_link]. Ta Linea to taki suplement diety, ktory zawiera chrom (nie chce sie jesc slodyczy), L-karnityne (spalanie tluszczu) i ocet jablkowy (przyspiesza spalanie, lepsza przemiana materii). I musze przyznac, ze na razie efekty po Linea sa niezle ..ciekawe jak pozniej bedzie 🙄

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    bardzo lubię te herbatki la karnita – smakują wyżmienicie 🙂 pijam przeróżne, począwszy od tych odchudzających, przez cerę i paznokcie, a kończąc na la karnita rytm sypanej. przede wszystkim piję je bo żwietnie smakują, ale poza tym faktycznie widzę, że fajniej się po nich czuję – lekko i wesoło 😉

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Herbata czerwona czy zielona z supermarketu mówię o takiej w saszetkach to bubel i żwiństwo. Ja herbatę zielona czy czerwpną a także inne kupuję w herbaciarni. Wszystkie te herbatki „odchudzające” z paczuszek są beznadziejne nie ma jak to naturalne

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    bardzo lubię te herbatki la karnita – smakują wyżmienicie 🙂 pijam przeróżne, począwszy od tych odchudzających, przez cerę i paznokcie, a kończąc na la karnita rytm sypanej. przede wszystkim piję je bo żwietnie smakują, ale poza tym faktycznie widzę, że fajniej się po nich czuję – lekko i wesoło 😉

    Powiem szczerze ze nie próbowałam tych herbatek Bio Active na cere i paznokcie,a mam problemy z łamiacymi sie paznokciami.Pomagaja? bo te na odchudzanie sa swietne.

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zgadzam się z vanilka125, herbaty zielone/czerwone z herbaciarni są najlepsze, najbardziej naturalne. Ja z suplementów to włażnie herbatki i przyklejam też takie plastry na odchudzanie, bo one mi zmniejszają łaknienie. Stosuję je już prawie miesiąc i nie podjadam, a kiedyż było to moim problemem, i lżejsza się czuję, bo chyba dobrze wpływają na moją przemianę materii.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    bardzo lubię te herbatki la karnita – smakują wyżmienicie 🙂 pijam przeróżne, począwszy od tych odchudzających, przez cerę i paznokcie, a kończąc na la karnita rytm sypanej. przede wszystkim piję je bo żwietnie smakują, ale poza tym faktycznie widzę, że fajniej się po nich czuję – lekko i wesoło 😉

    Powiem szczerze ze nie próbowałam tych herbatek Bio Active na cere i paznokcie,a mam problemy z łamiacymi sie paznokciami.Pomagaja? bo te na odchudzanie sa swietne.

    mnie te herbatki pomagają na wszystko, bo są tak smaczne, że niesamowicie poprawiają mi samopoczucie 🙂

    ale faktycznie od kiedy je piję (wszystkie), to poprawił się wygląd skóry, paznokcie są mocniejsze, przestałam mieć codzienne problemy z przewodem pokarmowym. myżlę, że to w dużej mierze ich zasługa, bo poza tym w mojej diecie itp. nic się nie zmieniło.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja swego czasu bardzo duzo wypijałam herbat przeczyszczajacych.Ale na dluzsza mete niestety rujnuja przewód pokarmowy i wyplukuja składniki mineralne,a herbatki La Karnita sa wielka przyjemnoscia w piciu i tu wielki plus za smaki.

    buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja ogólnie nie wierzę w te herbatki, cuda itp.. już lepiej kupić zwykłą wodę niegazowaną- ten sam efekt.
    Polecam 1szklankę wody przed posiłkiem, zjesz mniej i oczyżcisz naturalnie swój organizm 😆

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Jezeli o mnie chodzi, to polecic moge preparat o nazwie Vis Vitalis Mix (odpowiednik dla Panow to chyba Vega Mix). Calkowicie naturalny, produkowany z warzyw i owocow.

    Ponizej zamieszczam jego opis wziety ze strony [usunięto_link]

    Preparat owocowo-warzywny Vis Vitalis Mix jest szczególnie polecany osobom „puszystym” i wszystkim dbającym o swój wygląd. Preparat po wypiciu wypełnia około 3/4 zawartożci dając uczucie sytożci oraz odcina na dłuższy czas apetyt (również na słodycze). W trakcie odchudzania 1 koktajl zastępuje jeden główny posiłek.
    Warzywa i owoce typu burak, ananas, marchew, truskawka i brzoskwinia działają w następujący sposób:

    – owoce zawierają wiele rodzajów błonnika, dzięki czemu korzystnie wpływa na procesy trawienne
    – spalają tkankę tłuszczową, rozbija cellulit, pomaga likwidować rozstępy, przepięknie rzeźbi ciało ponieważ zawiera naturalną L-karnitynę.
    – oczyszczają kosmki jelitowe, odtoksycznia
    – likwidują zaparcia
    – zapobiegają powstawaniu hemoroidów
    – odciążają trzustkę, wątrobę, oczyszczają nerki
    – posiadają włażciwożci odmładzające, spowalniają efekty starzenia
    – neutralizują wolne rodniki, przyspieszają regenerację komórek
    – odbudowują i regenerują splot włókien kolagenowych i elastynę
    – utrzymują jędrnożć miężni
    – pomagają likwidować wszystkie rodzaje trądziku
    – są idealnym produktem na brzoskwiniową cerę, usuwają skutecznie piegi, plamy starcze, przebarwienia i uzupełniają brak barwnika w skórze (bielactwo)
    – wzmacniają włosy i paznokcie
    – dzięki bogactwu mikro- i makroelementów, pierwiastków życia uzupełniają ich niedobór, a witaminy z grupy B i niacyna zmniejszają napięcie nerwowe, usprawniają pracę mózgu, wpływają dodatnio na poprawę pamięci
    – podnoszą libido (pobudzają seksualnie)
    – poprawiają krążenie krwi, działają krwiotwórczo
    – usprawniają pracę serca, rozszerzają naczynia krwionożne
    – wzmacniają układ immunologiczny
    – mają szerokie zastosowanie w profilaktyce nowotworowej

    1 łyżka produktu waży 15 g i odpowiada 150 g żwieżych warzyw i owoców.

    Sposób użycia
    W diecie wypełniająco – odchudzającej
    1- 3 łyżek preparatu wsypać do 1 szklanki letniej wody (mleka lub dowolnego soku) zamieszać i szybko wypić.

    W diecie witalizująco – odmładzającej
    1 łyżkę preparatu wsypać do 1 szklanki letniej wody (mleka lub dowolnego soku) zamieszać i szybko wypić.

    UWAGA! Nasi klienci stwierdzili wzmocnienie działania preparatów zawierających błonnik po rozprowadzeniu w mażlance, jogurcie lub Actimelu. Można je wtedy spożywać na gęsto, łyżeczka, jak deser.

    Przeciwwskazania
    Ostre stany zapalne przewodu pokarmowego, alergie na warzywa i owoce.

    Skład
    Liofilizowane: marchewka karotka, truskawka ananasowa, ananas, brzoskwinia, burak ćwikłowy – zmielone na pył do postaci micelarnej.

    100g Vis Vitalis Mix – 14kcal, opakowanie jednostkowe 500g[/url]

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja nie mam na myżli hernatek przeczyszczających-one nie są do końca dobre, bo jak za dużo się ich pije, to prowadzić może do odwodnienia organizmu. Ja wolę herbatę zieloną, ona jest delkiatna, ma włażciwożci oczyszczające, no i te moje plastry, bo dobrze mi z nimi, gdyż mniej jem.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ja czytałam duzo pozytywnych opinii o clarinolu cla 1000
    nie będę sie tu wymądrzać o składzie i jakożci CLA

    czytałam pozytywne opinie użytkowniczek, które pisały, że owszem efekty są , gdy stosuje się do zaleceń z ulotki. Poprawia także jędrnożć skóry.
    To chyba bardzo ważne, bo przy spadkach wagi wiadomo, że trzeba na skórę wyjątkowo uważać.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja swego czasu bardzo duzo wypijałam herbat przeczyszczajacych.Ale na dluzsza mete niestety rujnuja przewód pokarmowy i wyplukuja składniki mineralne,a herbatki La Karnita sa wielka przyjemnoscia w piciu i tu wielki plus za smaki.

    zarówno herbatki jak i ogólnie żrodki zawierające substancje przeczyszczające uważam za niefajne – przede wszystkim dlatego, że jak przestaje się to pić/brać, to potem są olbrzymie problemy z normalną prac jelit…
    co o żrodków odchudzających to bałam przez krótki czas termline2, ale mój żołądek, oraz trzustka i wątroba bardzo źle to znosiły, więc przestałam.
    a herbatki wspomagające odchudzanie w niczym nie szkodzą, fajnie smakują i w dodatku mogą pomóc 🙂 w ogóle herbaty bio-active uważam za żwietne- dobrze skomponowane smakowo i faktycznie skuteczne.

The topic ‘Suplementy odchudzające’ is closed to new replies.

Przewiń na górę