• Autor
    Odp.
  • iwyl
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Afro, masz całkowitą rację – pewnie większożć wyolbrzymia różne sprawy, a na forum niby wszyscy są idealni.

    piszą – rozumiem, ale tego zrozumienia nie widać.

    każdy może mieć swoje zdanie, ale nie trzeba przy tym komuż ubliżać
    ale akurat parvati i iwyl chyba tego nie rozumieją.

    A czy ja komukolwiek ubliżyłam????????? Może mi zacytuj ten fragment jeżli możesz?? Ubliżeniem jest powiedzenie komuż – histeryzujesz, robisz problem z niczego itd???? Ubliżam innym bo nie ubieram w słodkie słówka dobrych rad i nie głaszczę nikogo po głowie? Sorry bardzo, ale czy to forum to towarzystwo wzajemnej adroacji?

    Piszę to w takiej formie, bo jestem taką osobą i już uzasadniłam dlaczego włażnie uważam, że to lepsze niż robienie z kogoż poszkodowanego i użalanie się nad kimż.

    parvati nie lubicie, bo wali z mostu co myżli o tym czy tamtym i za to według was jest chamska itd. Ja wolę żeby mi ktoż powiedział wprost nawet mówiąc ostre słowa, niż lazł mi w dupę udając szczere współczucie.

    I apropo tego co powiedziałaż Cleo – każdy ma prawo mieć własne zdanie i tak samo każdy ma prawo je powiedzieć w taki czy inny sposób, więc zanim kolejny raz napiszesz że komuż ubliżyłam to pomyżl pięć razy.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Afro, masz całkowitą rację – pewnie większożć wyolbrzymia różne sprawy, a na forum niby wszyscy są idealni.

    piszą – rozumiem, ale tego zrozumienia nie widać.

    każdy może mieć swoje zdanie, ale nie trzeba przy tym komuż ubliżać
    ale akurat parvati i iwyl chyba tego nie rozumieją.

    A czy ja komukolwiek ubliżyłam????????? Może mi zacytuj ten fragment jeżli możesz?? Ubliżeniem jest powiedzenie komuż – histeryzujesz, robisz problem z niczego itd???? Ubliżam innym bo nie ubieram w słodkie słówka dobrych rad i nie głaszczę nikogo po głowie? Sorry bardzo, ale czy to forum to towarzystwo wzajemnej adroacji?

    Piszę to w takiej formie, bo jestem taką osobą i już uzasadniłam dlaczego włażnie uważam, że to lepsze niż robienie z kogoż poszkodowanego i użalanie się nad kimż.

    parvati nie lubicie, bo wali z mostu co myżli o tym czy tamtym i za to według was jest chamska itd. Ja wolę żeby mi ktoż powiedział wprost nawet mówiąc ostre słowa, niż lazł mi w dupę udając szczere współczucie.

    I apropo tego co powiedziałaż Cleo – każdy ma prawo mieć własne zdanie i tak samo każdy ma prawo je powiedzieć w taki czy inny sposób, więc zanim kolejny raz napiszesz że komuż ubliżyłam to pomyżl pięć razy.

    A czy ja komukolwiek ubliżyłam?????????

    tak, hardmanowi np. nie raz.

    może źle się wyraziłam, pisząc „ubliżać” , chodziło mi o to, że aby wyrazić swoje zdanie nie trzeba przy tym krytykować czyiż zachowań.

    każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie, ale każdy powinien pamiętać o pewnych zasadach, np. takich, że szanuję się zdanie innych, a jeżli się je bezpożrednio krytykuje, to szacunku w tym niestety nie ma.

    ja nigdzie nie napisałam, że nie lubię parvati, więc jak już mamy się czepiać – zastanów się następnym razem zanim napiszesz „nie lubicie” 😆 😆

    poza tym czytając Twojego posta miałam wrażenie, że zaraz wyjdziesz z monitora i mnie zjesz..

    spokojnie.

    iwyl
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    To że szanuję zdanie innych, nie znaczy że mam się przymilać do kogoż, żeby mnie zgraja oburzonych forumowiczek nie objechała. Krytyka nie polega też na tym, żeby komuż przytakiwać i mówić jaki to jesteż biedny.

    Nie prosiłam cię o komentowanie moich wypowiedzi, a hard-man nie potrzebuje adwokata i nie wytykaj mi tego co pisałam w innych tematach bo wiem co pisałam, bynajmniej czuje się odpowiedzialna za wszystko co mówię, więc daruj sobie i nie zmieniaj tematu w tym wątku 🙂

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    zapytałaż czy komukolwiek ubliżyłaż – więc Ci odpowiedziałam i nie wytykam Ci niczego z innych wątków tylko z tego 😐

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    cleo ciekawe, ze kazdej osobie, ktora sie z toba nie zgadza, wytykasz, ze chce cie zjesc lub co najmniej zaraz dostanie zawalu serca.

    chyba za duzo sobie jednak wyobrazasz.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    cleo ciekawe, ze kazdej osobie, ktora sie z toba nie zgadza, wytykasz, ze chce cie zjesc lub co najmniej zaraz dostanie zawalu serca.

    chyba za duzo sobie jednak wyobrazasz.

    wow, każdej ? nie 😛 pierwszy raz użyłam takiego zwrotu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    cleo ciekawe, ze kazdej osobie, ktora sie z toba nie zgadza, wytykasz, ze chce cie zjesc lub co najmniej zaraz dostanie zawalu serca.

    chyba za duzo sobie jednak wyobrazasz.

    wow, każdej ? nie 😛 pierwszy raz użyłam takiego zwrotu.

    chodzi raczej o zespol zwrotow tego typu…ale rozumiem, ze nie kazdy jest w stanie zajarzyc, co czyta.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    chodzi raczej o zespol zwrotow tego typu…ale rozumiem, ze nie kazdy jest w stanie zajarzyc, co czyta.

    ale masz w tym jakiż konkretny problem, czy tak tylko piszesz by pisać?
    bo generalnie to nie wiem o co Ci chodzi.

    napisałam

    poza tym czytając Twojego posta miałam wrażenie, że zaraz wyjdziesz z monitora i mnie zjesz..

    bo tak się włażnie poczułam

    napisałam

    spokojnie.

    dla jej dobra 😆 😆 , po co ma się dziewczyna denerwować.

    i nie uważam, że każdy kto ma inne zdanie niż ja chce mnie zjeżć 🙄 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale sugerujesz, ze jesli ktos ma inne zdanie, to sie DENERWUJE.

    moze i piszesz straszne glupoty, ale bez przesady.

    to tylko forum. zadnych nerwow czy emocji tu nie ma.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ale sugerujesz, ze jesli ktos ma inne zdanie, to sie DENERWUJE.

    moze i piszesz straszne glupoty, ale bez przesady.

    to tylko forum. zadnych nerwow czy emocji tu nie ma.

    dla Ciebie nie ma emocji dla mnie są, i sugeruje mi to chociażby ciąg znaków: „??????”

    i dlaczego uważasz, że pisze głupoty? czy ja Ci gadam, że jak masz inne zdanie to piszesz głupoty?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ale sugerujesz, ze jesli ktos ma inne zdanie, to sie DENERWUJE.

    moze i piszesz straszne glupoty, ale bez przesady.

    to tylko forum. zadnych nerwow czy emocji tu nie ma.

    dla Ciebie nie ma emocji dla mnie są, i sugeruje mi to chociażby ciąg znaków: „??????”

    i dlaczego uważasz, że pisze głupoty? czy ja Ci gadam, że jak masz inne zdanie to piszesz głupoty?

    tu nie chodzi o inne zdanie, ale o wpieranie innym swoich wymyslow.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ale sugerujesz, ze jesli ktos ma inne zdanie, to sie DENERWUJE.

    moze i piszesz straszne glupoty, ale bez przesady.

    to tylko forum. zadnych nerwow czy emocji tu nie ma.

    dla Ciebie nie ma emocji dla mnie są, i sugeruje mi to chociażby ciąg znaków: „??????”

    i dlaczego uważasz, że pisze głupoty? czy ja Ci gadam, że jak masz inne zdanie to piszesz głupoty?

    tu nie chodzi o inne zdanie, ale o wpieranie innym swoich wymyslow.

    nie wpieraj mi, że ja komuż coż wpieram 😛 koniec. nie o tym jest wątek

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    to jest poprostu ulubiony temat kobiet, lubią mowic ze myslimy tylko o jednym, lubia pisac ze ogladamy inne kobiety, to je karmi, gdyby to wszyscy rozumieli nie było by takiego rozpisywania sie na ten temat
    już tak jest niestety ze plec meska oglada plec kobieca a nie plec kobieca plec meską, z tym że mezczyznji sie nieskarżą na to, natomiast plec kobieca moze sie skarzyc dowoli, że przezywa zawód milosny – z tym ze ten zawód milosny polega na tym że czuje sie kobieta paskudnie z tym ze inna jest bardziej atrakcyjna od niej. Na tym polega ta cala milożć kobieca

    Mozna by taki podtemat dolaczyc. Jesli plci meskiej podoba sie plec kobieca to normalne jest to ze np jesli kobieta sie troche podstarzeje lub zacznie wygladac mniej atrakcyjnie to mezczyzna interesuje sie wtedy jakimiż bardziej atrakcyjnymi kobietami, chociaz tą swoją kobiete moze kochac bardzo, ale dla kobiety to nie bedzie ważne tylko to że jakas jest bardziej atrakcyjne od niej.

    Natomiast jest teraz nastepna sprawa ze jak czytajac powyzej to mezczyzni sie interesują kobietami i niewazne czy to je zaliczają, jak z nimi postepują, to oni zagadują, zdobywają, wiec wlasciwie mają prawo dowoli opuszczac odchodzic do innej i robic co im sie podoba, natomiast kobieta z uwagi na to że nic niedaje od siebie w kierunku mezczyzny, niepowinna nawet pisac takich rzeczy jak takie tematy.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    to jest poprostu ulubiony temat kobiet, lubią mowic ze myslimy tylko o jednym, lubia pisac ze ogladamy inne kobiety, to je karmi, gdyby to wszyscy rozumieli nie było by takiego rozpisywania sie na ten temat
    już tak jest niestety ze plec meska oglada plec kobieca a nie plec kobieca plec meską, z tym że mezczyznji sie nieskarżą na to, natomiast plec kobieca moze sie skarzyc dowoli, że przezywa zawód milosny – z tym ze ten zawód milosny polega na tym że czuje sie kobieta paskudnie z tym ze inna jest bardziej atrakcyjna od niej. Na tym polega ta cala milożć kobieca

    Mozna by taki podtemat dolaczyc. Jesli plci meskiej podoba sie plec kobieca to normalne jest to ze np jesli kobieta sie troche podstarzeje lub zacznie wygladac mniej atrakcyjnie to mezczyzna interesuje sie wtedy jakimiż bardziej atrakcyjnymi kobietami, chociaz tą swoją kobiete moze kochac bardzo, ale dla kobiety to nie bedzie ważne tylko to że jakas jest bardziej atrakcyjne od niej.

    Natomiast jest teraz nastepna sprawa ze jak czytajac powyzej to mezczyzni sie interesują kobietami i niewazne czy to je zaliczają, jak z nimi postepują, to oni zagadują, zdobywają, wiec wlasciwie mają prawo dowoli opuszczac odchodzic do innej i robic co im sie podoba, natomiast kobieta z uwagi na to że nic niedaje od siebie w kierunku mezczyzny, niepowinna nawet pisac takich rzeczy jak takie tematy.

    ja tam . samyk, lubię kobiety, i doprawdy nie wiem, o co Ci chodzi 😉 uważasz je za podłe? sztuczne? czy złożliwe? są i takie i takie 😀 no to wystarczy je rozróżnić – i co? a co powiesz o tych fajnych 😆 nie wiedzisz takich? bardzo mi cię żal 🙁 jednak spróbuj!

    słuchaj, samyk, daj się wypowiedzieć kobiecie, i trochę ją porozważaj – bo jak cię tak analizuję – spoczywasz jedynie na włsnych myżlach i… doznaniach 😀 powiedz lepiej, w jakim przypadku dopasowała by Ci jakaż laska? 😉 masz taki wariant uhahahaha 😈

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    pisalem juz cos takiego. Napisalem tez taki temat – jest w nim przedstawiona dramatyczna moja rozmowa z jak to nazywasz laską

    Piszesz zebym dal sie wypowiedziec kobiecie, niewiem co masz na mysli, widzialem juz ich wypowiedzi, nie ma tam nic miłego, zresztą dla ciebie chyba też, ale ty sie tym nieprzejmujesz i dalej piszesz swoje

    Musiala by do mnie zagadac, chciec mnie, zaopiekowac sie mna, miec fajny samochód, musialaby mnie najpierw wyciagnac zebym mogl zaczac normalnie zyc, zaczac normalnie wygladac, powiedziec mi np ze moge zawsze na nią liczyc, ale takie rzeczy sie niezdarzają.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szok"

Przewiń na górę