• Autor
    Odp.
  • agusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Pomocy!
    Musze schudnąc w badzo krótkim czsie około 10kg.
    Nie mam za bardzo czasu na chodzenie na siłownie.
    Moim najwiekszym problemem jest to, ze jem bardzo duzo gdy sie stresuje i podjadenie podczas pracy przy komputerze. Nie jem słodyczy i tłuszczy nasyconych.
    Bardzo prosze o jakież porady.

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Co masz na myżli pisząc że w bardzo krótkim czasie?

    agusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    w bardzo krótkim czsie tzn. miesiąc…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    W takim tempie to owszem można zrzucić tyle kilo, ale bardzo restrykcyjną dietą, która eliminuje np. węglowodany. Niestety taki sposób odchudzania najczężciej prowadzi do efektu jo-jo po zakończeniu diety.

    Optymalnym rozwiązaniem są reguralne ćwiczenia poprzedzone suplementacją L-karnityny (czystej bądź w jakimż suplemencie odchudzającym). Efekt przynajmniej bedzie trwalszy…

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    No cóż mogę powiedzieć dużo ruchu i jeszcze raz dużo ruchu:) Jeżli chcesz szybko schudnąć to oczywiżcie dobra dietka, jakiż sport, bieganie pływanie, czy co tam lubisz najbardziej, możesz też zaopatrzyć się w jakież suplemetnty diety, które pomogą ci w schudnięciu ( duży wybór w hellhound.pl, i fachowo poradzą jak będziesz miała jakież wątpliwożci) Z takim zestawem: dieta+dużo ruchu+ suplementy szybko schudniesz:)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja w październiku testowałam drinki wyszczuplające SuperDiet- piłąm je co rano przez 7 dni, bo tyle trwa kuracja i spadłam 1 cm w talii, więc fajne przed jakimż wielkim, ale nagłym wyjżciem;))

    agusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A gdzie można kupić takie drinki i ile kosztują?
    Stosowałaż do tego jakąs diete, piłas te drinki zamiast jakis posiłków?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    agusia ja kupowałąm w sklepie internetowym. To te drinki=>http://www.superdiet.pl/spalanie-tkanki-tluszczowej/715-ACTIMINCYL%C2%AE-BIO-Fiolki.html

    Piłam jedną taką fiolkę dziennie i jadłąm normalnie, tylko troszkę bardziej zwracałąm uwagę na to co jem:)

    agusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    stosował ktos moze: ELANCYL Global Silhouette

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    samym kremem,choćby jaki super był się nie odchudzisz…

    agusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    …ale to nie jest krem tylko suplement diety w dwóch postaciach:
    -proszek o działaniu modelujacym i koncentrat o działaniu oczyszczajacym

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Możliwe-Elancyl kojarzę jedynie z kremów,żeli,koncentratów-zwłaszcza z Cellu Reverse. Po pierwsze t nie wierzę,żeby firma robiąca kosmetyki mogła stworzyć dobry suplement diety a po drugie żaden suplement diety nie poparty ruchem i odpwoiednią dietą nic nie da! Za odchudzanie trzeba wziąć się komplexowo i nie w miesiąc czasu!

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    …ale to nie jest krem tylko suplement diety w dwóch postaciach:
    -proszek o działaniu modelujacym i koncentrat o działaniu oczyszczajacym

    to on też jest w formie płynnej tak jak ten mój?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Wiadomo,że to co w płynie szybciej i lepiej się wchłania! I nie niszczy żołądka tak jak tabletki,które przecież tam się rozpuszczają i dopiero uwalniają składniki aktywne!

    Veron
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mój chłopak był na diecie kopenhaskiej i schudł 11 kilogramów i udało mu się nie wrócić do poprzedniej wagi, więc wydaje mi się, że ona rzeczywiżcie działa. Chociaż z drugiej strony nie każdy potrafi utrzymać taki rygor żywieniowy, jaki narzuca ta dieta.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie odchudzanie"

Przewiń na górę