• Autor
    Odp.
  • Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Rzeczywiżcie najlepiej jest systematycznie dbać o linię, ale może zaciekawi Was Preparat Olimp Therm Line II blistry u nas już za 41 zł. To kompozycja naturalnych składników bioaktywnych o synergicznym działaniu, takich jak ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt zielonej herbaty, guarany, wspomagających piękną figurę, metabolizm tkanki tłuszczowej oraz kontrolę wagi ciała.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Czytam te posty i polecenia rewelacyjnych tabletek i nie wierzę¦ nie wierzę, że ludzie dają wiarę takim kłamstwom i gwarancjom efektów.

    Odchudzanie z suplementami nie jest zdrowe i może powodować wiele negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia. Przecież mamy tylko jedno zdrowie, nie szkoda Wam? Nie szkoda Wam pieniędzy, które lepiej zainwestować w konsultacje z dietetykiem?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A nie boisz się o wątrobę? Czytałam, że takie piksy strasznie rozwalają organizm – wątrobę, żołądek, no są bardzo obciążające. Chyba lepiej już w jakież naturalne zainwestować. Albo zacząć zdrowo jeżć..

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja zaczęłam odchudzanie z dietą Cambridge, powoli nie spiesząc się aby zmienić cały mój metabolizm oraz nawyki żywieniowe, bo z tym było najgorzej. Nie chce za szybko chudnąć tylko raczej z głową powoli żeby moje ciało nadążało razem ze mną 😀 No wiecie chodzi i mi TŁUSZCZYK. jupi

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A jak to wszystko smakuje? Jakie produkty wzięłaż? Nie masz plastikowego posmaku w ustach?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    @EwelinaMiła wrote:

    Ja tam nie mam problemów z wątrobą, a brałam już tyle wynalazków, że szok hehe.

    do czasu 😉

    Ishtar, produkty są różne, najlepiej zamówić kilka i wybrać swoje ulubione smaki, ja na przykład bardzo lubiłam batoniki toffi, owsiankę jabłkowo-owocową, zupę orientalną, pomidorową, smaczne naprawdę 🙂

    Dianna_B
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    jak już macie diete a efekty nie są odpowiednie dla Was wtedy warto suplementy lub trochę ruchu pod warunkiem że macie na to czas

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Na ruch nie potrzeba jakoż specjalnie dużo czasu, sporo daje już samo zamienienie windy na schody, p****żcie chociaż jednego przystanku do autobusu, zamiast jechać nim od początku. Można też rowerem np. dojeżdżać do pracy czy szkoły, przy dzisiejszych korkach w dużych miastach wcale nie musi to trwać dłużej niz dojazd samochodem.

    Tequilla, to fakt, owsianki są super, też je lubię, ale polecam też zupy i dodatki do wody, o batonikach nawet wspominać nie muszę 😉

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

    aleksandra298
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Macie rację, że z suplementami to trzeba uważać. Niektóre reklamy w telewizji bezczelnie kłamią w żywe oczy a ludzie się na to nabierają. Z drugiej strony, jeśli czytam w Internecie o naprawdę pozytywnych skutkach niektórych preparatów to czemu nie? No i tym bardziej, że te preparaty często mają recenzje osób, które je testowały. No zobaczcie, to tak jak tu http://odchudzaj-zdrowo.pl/ranking-tabletek-na-odchudzanie/ Sama już chyba nie wiem, jak to jest. Jedni zachwalają taki Reducer Thermo Extreme, a inni mówią, ze to nieodpowiedzialne brać suplementy.

    MMazurek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tez tak macie, że każda dieta w 100% nie miała sensu, suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? tj. W moim przypadku kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natana (kom 575 078 383) Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Nie wiem jak to działa, ale działa. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z nim, każdy kto zamawiał od niego wie, że to 100% jakości i pewności. Polecam

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Gdyby te wszystkie tabletki były takie cudowne to nie byłoby ludzi otyłych 🙂 wszyscy by szli na łatwiznę i zjadali jakieś specyfiki, byle tylko schudnąć. Aż oczy bolą od czytania takich głupot! Niestety tylko po ciężkiej pracy nad samym sobą można zauważyć efekty. Mi bardzo pomaga catering z Diet4u, dzięki temu, że mam posiłki na całe dnie nie szukam niczego, czym zapycham żołądek. Właściciele pomagają w doborze odpowiedniej diety i uwzględniają nasze preferencje. DO tego regularnie fitness, basen z dziećmi. No i trzeba dodać, że na efekty trzeba zapracować długą i ciężką pracą.

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Niech ktos mi wytlumaczy bo nie rozumiem.. Skad pomysly ze zrzucenie kilku/kkilkunastu kilo w tak krotkim czasie jest po pierwssze mozliwe a po drugie zdrowe? Aby odchudzac sie zdrowo i z głową powinno sie zrzucac ok pol kilograma tygodniowo wiec jest to 2 kilogramy na miesiac. Aby to zrobic i nie uzyskac efektu jojo po czasie trzeba miec zdrową dietę z produktami ktore lubimy oraz ruch ruch i jeszcze raz ruch. Najlepsza diete opracuje dietetyk. Ja bylam w Panaceum w Wawie i tam najpierw porobiono mi badania a potem na podstawie wynikow opracowano odpowiedni profil zywienia. Dzieki niemu oraz powrotowi do cwiczen udalo mi sie schudnac tyle ile chcialam. Teraz jem zdrowo, dalej sie ruszam i pilnuje wagi

    Kiniaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam aplikacje Skanerka dzięki niej można zacząć przygodę ze zdrowym odżywianiem. Tak było w moim przypadku. Dzięki niej poznaje skład produktu i wiem czy go kupić czy odłożyć na półkę. Fajne w niej jest to,że można sprawdzić w jakim sklepie dostępny interesujący nas produkt i jaka jest jego cena:D

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299). Warto.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie odchudzanie"

Przewiń na górę