• Autor
    Odp.
  • jarilitmanen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hej zarejestrowałem się na tym forum ponieważ się chcę dowiedzieć jak mam odradzić żonie odchudzania. Uwierzyła w szybkie odchudzanie i się głodzi całymi dniami, boję się że wpadnie w jakąż chorobę. Jakich mam użyć argumentów.

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    disco_polo_nistka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Pokaż jej, że kochasz ją włażnie za to jaka jest – zabierz na spacer, basen, rower, wymęcz i zabierz na dobrą kolację – wino, żwiece, klimat i eja hesa zabawa do białego rana 🙂

    Ponadto pokaż jej kampanię modelki, która niedawno zmarła zmagając się z anoreksją.

    pozdrawiam

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] Puciłowska wrote:

    Czasami można schudnąć nawet 7 kg w 2 dni – ale ze złogów w jelitach – oczyszczając je

    To chyba jakiż cud:)Do tego chyba niebezpieczny?

    [usunięto_link]

    hiro10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam prostą diete 8-mio dniową, sam stosowałem i nie głodzisz sie:2 dni ser bez soli/teki w kostce bez przyprawiania najlepiej chudy/ 2 dni jesz ziemniaki bez soli i tłuszczu ewentualnie z ziołami/w mundurkach ,pire z ziołami/,2 dni gotowany kurczak w warzywach bez soli /najlepsze udka/ i dwa dni owoce i warzywa,mogą byc surowe lub gotowane na parze,ale znowu bez soli ,z owoców eliminujemy banany i winogrona.Jemy to wszystko ile możemy,a że nie ma tu tłuszczy to organizm pobiera go z swoich zapasów i w ten sposób można go spalić przez 8 dni ok.3-5 kg.A jeszcze ważna aby codziennie wypić do tego 1.5 l.wody mineralnej i zacząć jeżc błonnik i tu polecam strone [usunięto_link]

    kreon001
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    zanim zdecydujesz się na jakąż dietę przeczytaj ten artykuł. za i przeciw diecie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    EDIT:
    jakubek

    tuEda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Hej zarejestrowałem się na tym forum ponieważ się chcę dowiedzieć jak mam odradzić żonie odchudzania. Uwierzyła w szybkie odchudzanie i się głodzi całymi dniami, boję się że wpadnie w jakąż chorobę. Jakich mam użyć argumentów.

    _________________________
    [usunięto_link]

    Witam. Jeżli żona ma nadwagę, głodówka jest ostatnim sposobem, żeby schudnąć. Żadne same tabletki,typu meridia itp nie zastąpią odpowiedniego odżywiania i ruchu. Pomogę, jeżli chcesz(xxxxxxxxxxxxxxxxxx), mam dożwiadczenie i efekty. Pozdrawiam

    edit:
    jakubek

    ola25wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja probowalam wielu srodkow, ale na niewiele sie to zdalo
    trzeba poprostu sie ruszac i …no coz dobra byla zelixa, ale wycofali, bo byla niebezpieczna i wcale sie nie dziwie, czulam sie po niej fatalnie
    Kolezanka przywiozla mi z canady srodek ktory sie nazywa Actislimfa
    Oj..moge polecic wam dziewczyny serdecznie. termo

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja brałam Therm Line. Oczywiżcie przeszłam na dietę i ćwiczyłam. Nie było łatwo, bo to nigdy łatwe nie jest. Ale było warto.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    12 kg w ciągu miesiąca to dużo i to raczej nie jest zdrowe…. pewnie efekt jojo murowany. Ja w ciągu miesiąca przy TL schudłam 4 kilo i uważam, że to w sam raz. W ciągu prawie dwóch miesięcy mam 7 kg mniej. W zasadzie bez żadnych wyrzeczeń, oprócz słodyczy.

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    12 kg w ciągu miesiąca to dużo i to raczej nie jest zdrowe…. pewnie efekt jojo murowany. Ja w ciągu miesiąca przy TL schudłam 4 kilo i uważam, że to w sam raz. W ciągu prawie dwóch miesięcy mam 7 kg mniej. W zasadzie bez żadnych wyrzeczeń, oprócz słodyczy.

    Zgadzam się, że 12 kilo w miesiąc to mało zdrowe i faktycznie efekt jojo jest prawie gwarantowany. Tym bardziej że większożć osób powraca do dawnych nawyków od razu. A tu jeszcze trzeba pamiętać o czymż takim jak dieta podtrzymująca…

    Ja jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania w połączeniu z odpowiednimi suplementami diety bo na pewno nie wszystkie działają, a sama to sprawdziłam (nie chcę pisać tutaj o konkretnych, żeby nie zostało to potraktowane jak reklama) i ćwiczenia. to moja recepta na sukces.

    kama88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Myżlę, że nie ma sensu narzucać sobie tak niebezpiecznych dla zdrowia założeń co do utraty wagi. Z własnego dożwiadczenia wiem, że w przyspieszeniu odchudzania skutecznie pomagają suplementy diety. ja na przykład jestem bardzo zadowolona z tego schudnijzslimette.pl , bo przyspiesza spalanie tłuszczu i powoduje, że nie podczas diety nie doskwiera mi głód.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    poradźcie coż zdrowego ale szybkiego…jak można w miare szybko schudnąć na „dobrych warunkach” bez efektu jojo rzecz jasna! 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Szybko = na krótko. Takie jest moje zdanie. Żaden organizm nie wytrzyma restrykcyjnej diety na dłużej. Trzeba zdrowo podejżć do odchudzania, mieć na to czas i na prawdę dużo motywacji. Ale jeżli ktoż nie ma np. czasu na gotowanie itp. to polecam szczerze oryginalneprzepisy.pl ja od nich zamawiam trochę inna dietkę nie koniecznie odchudzającą, ale takie mają w swojej ofercie, a jest to jakież wyjżcie dla zapracowanych 🙂

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    szybka to jest zupka w proszku, nie ma nic łatwo i nad własnym ciałem trzeba pracować, ale SYSTEMATYCZNIE ! ważna jest zrównoważona dieta i dobrze dobrane ćwiczenia, ja sama na początku miałam z tym problem, bo żeby zmusić się do jedzenia np musli lo sante z jogurtem na żniadanie, czy sałaty z rybą na obiad i tak na około to zwariować można, ale potem jest coraz lepiej i efekty cieszą 😉

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jako że zajmuję się sesjami fitness i odchudzaniem, to powiem kilka słów. Gdy przychodzą do mnie klienci z zamiarem „szybkiego odchudzenia” zazwyczaj im pieknie dziękuję i zniechęcam do skorzystania z mojej oferty. Może i mało ekonomiczne, ale już tłumaczę.

    Szybki spadek wagi = szybki przyrost wagi. Niestety, jak zrzucisz szybko 10kg, to w krótkim czasie przybędzie ci 15 kg albo nawet jeszcze więcej. Powoli, systematycznie, kilogram za kilogramem, ale bez efektu jojo. tylko takie odchudzanie tak naprawdę ma sens.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie odchudzanie"

Przewiń na górę