• Autor
    Odp.
  • Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    HOLA HOLA A COJRSZ BO PRZY TYM TRYBIE ŻYCIE POWINNAś BYC OK PRAWDA KOWAK

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    A C O JESZ

    PRZEPRASZAM ZA TEN NIEWYBACZLNY BŁĄD LITEROWY

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    taaaaaaaaaa uwierz mi ze ja wiele rzeczy powinnam, a co do obycia ok to wlasnie od kilkunastu tygodni tak wygladala moje zycie co nie oznacza ze ono tak wygladalo….i tak jak najbardziej widac wlasnie ze chudne co mnie bardzo cieszy ..procz faceta bo przy tym trybie zycia spadla mi wena sexualna;) znaczy w gadce super gorzej w praktyce 😉 jakby nie mam sily co robie jestem kims w rodzaju pani ktora kontroluje produkcje zywnosci pod wzgledem prawidlowego procesu technologicznego na wynikach laboratoryjnych konczac krotko mowiac ze jedzonko ktore kupisz w sklepie powinno byc zgodne z tym co napisane na naklejce 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    coz co jem zalezy ogolnie nie przepadam za miesem nie to ze jestem weganka albo cos, poprostu zaobserwowalam u siebie zle samopoczucie po miesie sennosc ociezalosc wiec poprostu go unikam zreszta nie bylam nigdy miesaozerca wiec jakby….samoistna rezygnacja Jem wszystko co da sie zjesc ….glownie ryby zupy warzywa owoce tak naprawde jak mam ochote na batonik mars to tez go zjem ale cala rzecz polega na tym by bilans kaloryczny na dzien na ten moment nie przekraczal ok 1100 kalorii i owszem licze kalorie bo poprostu inaczej sie nie da jesli chce sie schudna ale teraz wlasciwie mam juz jakby nawyk ilosciowy i godzinowy ze nie latam z notesem czy kalkulatorem poprostu na wyczucie no i slucham ciala jesli lazi za mna kwasne jem kapuste kiszona wiecie bowiem ze organizm kiedy mu cos brakuje sam potrafi o to poprosic wlasnie tego typu zachciewajkami wiec jesli chec na slodkie nie jest spowodowane jedynie zachciewajka to i slodycz tez zjem zreszta wychodze z zalozenia ze jesc mozna wszystko tylko z glowa a nie tak ja do tej pory bez umiaru

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Dobrze powiedziane:) Jeżć można wszystko tylko z głową czyli w odpowiednich ilożciach. Nawet czekolada może się znaleźć w jadłospisie osoby na diecie, bo jest zdrowa i poprawia samopoczucie. Ja na przykład nie mogłabym bez niej żyć

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ja nie rezygnuje z lodow i pianek lub truskawek w czekoladzie ale tylko w niedziele i tylko w malych ilosciach tak w nagrode;)

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Mój plan dnia, o bosze, co za zadanie 😀

    6:30 Pobudka, prysznic, ogarnięcie się przed lustrem, szybkie żniadanie, zerknięcie na net i wyjżcie z domu
    7:37 Autobus 😀
    8:10 się praca zaczyna
    ok. 12 krótka przerwa na posiłek (kanapki, ew jakaż sałatka, jogurt, jabłko)
    16 jak dobrze pójdzie, to wychodzę z pracy, po drodze zakupy
    17:20 dom, obiad, jakież małe sprzątanie czy coż, jak jest chwila to czytanie ksiązki
    18:00 -22:00 realizacja zleceń (druga praca)
    22:30 siusiu, paciorek i spaaać 😀

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    no i gdzie tu cwiczenia basen spaacery do du….y takie zycie to nasze zycie ze tez urodzone ksiezniczki a zapomnieli majatku nam dac;(

    jagoda10000
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja schudłam 38 kg i od 7-ciu lat utrzymuje swoją wagę! nie musicie faszerować sie chemią i niszczyć swojego organizmu. Meridia mimo iż przepisują ją lekarze nie jest bezpieczna. Zapytajcie lekarza a dowiecie się że Meridia jest bardzo silnym lekiem antydepresyjnym!
    Jeżli chcecie mogę wam pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów moje gg 5624013, skype: jagoda10002 (piszcie nawet jak mnie nie ma-odpowiem na pewno!) Nie wstydźcie się tego problemu, ja wiem jak ciężko pozbyć się zbędnego balastu ale nie róbcie tego kosztem swojego zdrowia!

    anetiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zdecydowanie najlepiej jest pokochać jakiż sport! Wtedy nie trzeba się do niczego zmuszać i chudnie się w zasadzie „przy okazji”:) Naprawdę każdy może naleźć coż dla siebie i swietnie się bawić:D Piękna sylwetka będzie efektem ubocznym:) Między innymi o tym pisze na moim blogu!
    [usunięto_link]

    pozdrawiam wszystkich odchudzających się i trzymam mocno kciuki!!!

    fanka body-space
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja cie rozumiem ja też mam dużo stresu i przez to przytyłam 25 kilgramów poprzez podjadanie w pracy ale też i nie tylko bo wieczorne jedzenie też ale zaczełam chodzić z koleżanką salonu vacu i zaczełam ćwiczyć po 30 minut 3 razy w tygodniu i w ciągu miesiąca schudłam 3 rozmiary , odstresowałam się i poprawiła mi sie samoocena . o czywiżcie zmieniłam swoje menu więcej nabiału i otrąb i warzywka al dente

    fitmann
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zdrowie jest ważniejsze niż kariera, drogie Panie : >

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    szybkie odchudzanie nie oznacza odchudzania skutecznego, te wszystkie cud diety nie są za dużo warte, ponieważ szybko się po nich wraca do poprzedniej wagi, także wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dietetyka, ale trzeba też znaleźć odpowiedniego, bo można wydać kupę kasy, a nie schudnąć wcale..wiem, że Klinika Diety Medlinea ma u siebie dobrych specjalistów, którzy odpowiedzą na każde pytanie, plus oprócz diety pomogą też ustalić trening, no i też można tam skorzystać z usług psychologa, także pod takim eksperckim okiem odchudzanie będzie bardziej efektywne

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zapraszam do odwiedzenia strony: [usunięto_link]

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Czasami można schudnąć nawet 7 kg w 2 dni – ale ze złogów w jelitach – oczyszczając je

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie odchudzanie"

Przewiń na górę