Widok masturbującej się kobiety…

  • Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Troszkę się o tym naczytalam i chcialabym teraz poznać zdanie forumowiczów. Jesli Wy kobietki wiecie jak reagują na to wasi mężczyźni, to proszę również się wypowiadać.

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    hmmm myżlę ze widok mastrubującej kobiety by podniecił faceta…. takie jest moje zdanie 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mojego faceta to podnieca, co prawda popatrzy pięć sekund i nie wyrabia i sam się do mnie dobiera …

    Nikusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja natomiast chyba bym nie mogła 😐 nie wyobrażam sobie 😛

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Mojego bylego faceta doprowadzalo to do szalenstwa 😀

    Przy nowym jeszcze nie probowalam ale sam fakt ze trzymalam sobie tam raczke bardzo go rozpalil 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Słyszałam opinie jednego faceta na ten temat.Mówił,że jego to kręci 🙂

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    dla mnie nie byłoby nic fantastycznego w ogladniu tego jak sie facet masturbuje ;D ale któz zrozumie facetow…. nie dosc ze podnieca ich widok jak dziewczyn asie mastrubuje to jeszcze to jak dziewczyna patrzyt gdy on to robi ! Ehh faceci…..

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Zgadzam się kefasek. Mnie też nie kreci widok tego jak moj chlopak sam sobie to robi. Jednak lubie patrzec jak jego ręcę błądzą po moim ciele, jak mnie dotyka-to jest pozytywny widok.
    Ale nie slyszalam, zeby facetom podobalo się to jak, kobieta patrzy na to, jak oni sami się masturbuja?! pierwsze slysze…

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    nie słyszałas lola?;d ja słyszałam… chociazby na zcacie mozna spotkac takich napalencow… heh. A co do rak faceta bladzacych po ciele… mmm nie tylko widok pozytywny ale jakie przyjemne ;D

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    to teraz będę specjalnie zwracala uwagę na to jak moj chlopak to robi. 😀 a znacie jakies fora gdzie faceci się wypowiadają tak jak tutaj my ?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    o wlasnie lola dobre pytanie 😀 znacie jakies meskie forum? chetnie bym poczytala 😛

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    hmm ja nie znam… chociaz… mozna poszukac w necie;D ale zapewne nie byłoby tak miło i kulturalnie ;D faceci są gorsi niz dzieci 😛 dla nich wazne tematy to tylko sport i samochody…. chyba ich nie interesuja takie rzeczy jak diety itp ;D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…wiecie co jest dziwne?Trzech panów widok onanizującej się kobiety „doprowadza do szału” a żaden otwarcie sie nie przyznał 😉 no chyba,ze to panie tak odpowiedziały 😯 😆

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm…wiecie co jest dziwne?Trzech panów widok onanizującej się kobiety „doprowadza do szału” a żaden otwarcie sie nie przyznał 😉 no chyba,ze to panie tak odpowiedziały 😯 😆

    Noooo ja nie brałem udziału w ankiecie, bo musiało by być tam podane kim dla mnie miałaby być ta kobieta 😉 Jak sprecyzujecie to może odpowiem 😀 😉

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    hm to zalezy jakiego typu jestes facetem. Jesli lubisz sypiac z róznymi to taka, która CIę po prostu pociąga. Jesli jestes wierny swojej kobiecie, to chodzi wlasnie o Twoją kobiete. No wiesz o co chodzi 😉
    Chodzi o taka, na która masz oc hotę, z która chcesz sie kochac.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Widok masturbującej się kobiety…"

Przewiń na górę