• Autor
    Odp.
  • Jarek-layer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Słyszałem że masturbacja kobieca znajduje się w pierwszej trójce meżkcih fantazji, bardzo lubimy ten motyw. Dobrze to wychodzi gdy jest zasada że przez dłuższa chwilę facet nie może dotykać tylko patrzeć:)

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Mój też szaleje, choć ja tego nie lubię za bardzo. Ale po przeczytaniu wszystkich postów chyba się przekonam. Bo skoro wszyscy są na tak to musi w tym coż być. A ja myżlałam, że mój facet jest zboczony hihihi.. Choć z drugiej strony, nie powinno mnie interesować zdanie ogółu, tylko jego. Co się jemu podoba nie musi się podobać innym, a ja powinnam dążyć do zaspokojenia mojego kochanego. Może nie powinnam, ale chcę!

    Ehh wypróbuję ten nr!!

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Widok masturbujacej sie kobiety, zwlaszcza i ponad wszystko tej jedynej, wybranej, wyjatkowej, ukochanej, jest… zachwycajacy, oszalamiajacy, doprowadza do dzikiego, palacego podniecenia, wyzwala zwierzece pozadanie. Nie tylko dlatego, ze ma niezaprzeczalne walory estetyczne, ze kobieta, ktora sie dotyka i pojekuje przy tym z rozkoszy, jest cudownie piekna, ale takze dlatego, ze mamy wtedy swiadomosc, ze zostajemy dopuszczeni do jej najbardziej intymnej sfery, ze pokazuje nam to, co jest jej i tylko jej, a jednak sie z nami tym dzieli… to niesamowicie dziala na faceta – i jest dowodem absolutnego zaufania i swobody, ktore sa przeciez w duzej mierze wyznacznikami jakosci wspolzycia.

    Powiem przekornie tak: jezeli Polska bedzie walczyc w finale MS w pilce noznej, jezeli Adamek bedzie toczyl pojedynek o mistrzostwo federacji WBC, jezeli Kubica bedzie jechal po zwyciestwo w Mistrzostwach Formuly 1, a moja kobieta zacznie sie masturbowac na kanapie obok… nie zawaham sie ani chwili, wylacze telewizor i bede chlonal oczami ten najcudowniejszy spektakl swiata:)

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Aha, jeszcze jedno. polecam przywiazac partnera do kaloryfera/komody/czegokolwiek, nago, tak, by nie mogl sie do was dobrac ani dotykac penisa… i niech patrzy. Zareczam, ze potem, juz spuszczony ze smyczy, bedzie przypominal dzikiego byka… w zasadzie, to dobry sposob dla kobiet, ktore maja bardzo delikatnych partnerow, a czasem chcialy by byc po prostu mocno wziete „na ostro”.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    fury, lubię twoje posty!

    Jak tego nigdy nie robię tak zacznę!
    Myżlę, że wiele kobiet po przeczytaniu twojego posta tak uczyni!!

    I nr z kaloryferem też spróbuję. W końcu się kajdanki przydadzą :D:D

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Dziekuje:) a poza tym, Twoj mezczyzna wisi mi przynajmniej jedno piwo:)

    dorota85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Widok masturbujacej sie kobiety, zwlaszcza i ponad wszystko tej jedynej, wybranej, wyjatkowej, ukochanej, jest… zachwycajacy, oszalamiajacy, doprowadza do dzikiego, palacego podniecenia, wyzwala zwierzece pozadanie. Nie tylko dlatego, ze ma niezaprzeczalne walory estetyczne, ze kobieta, ktora sie dotyka i pojekuje przy tym z rozkoszy, jest cudownie piekna, ale takze dlatego, ze mamy wtedy swiadomosc, ze zostajemy dopuszczeni do jej najbardziej intymnej sfery, ze pokazuje nam to, co jest jej i tylko jej, a jednak sie z nami tym dzieli… to niesamowicie dziala na faceta – i jest dowodem absolutnego zaufania i swobody, ktore sa przeciez w duzej mierze wyznacznikami jakosci wspolzycia.

    Powiem przekornie tak: jezeli Polska bedzie walczyc w finale MS w pilce noznej, jezeli Adamek bedzie toczyl pojedynek o mistrzostwo federacji WBC, jezeli Kubica bedzie jechal po zwyciestwo w Mistrzostwach Formuly 1, a moja kobieta zacznie sie masturbowac na kanapie obok… nie zawaham sie ani chwili, wylacze telewizor i bede chlonal oczami ten najcudowniejszy spektakl swiata:)

    hmm szerze mówiąc po przeczytaniu twojego postu strasznie mi się zachciało faceta boże c ja bym teraz zrobila zeby go mniec przy sobie hihih – niestety jestem w pracy :/

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Widok masturbujacej sie kobiety niezle kreci. Kwestia tylko tego czy jest przylapana … czy robi to przede mna i sie bezczelnie patrzy z diabelskim usmiechem ^^ Nie wiem co juz mnie bardziej kreci z tych 2 rzeczy 😛 W przypadku 2 sytuacji jest ostrzejszy seks na pewno za jej niegrzeczne spojrzenia 😀

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Troszkę się o tym naczytalam i chcialabym teraz poznać zdanie forumowiczów. Jesli Wy kobietki wiecie jak reagują na to wasi mężczyźni, to proszę również się wypowiadać.

    Uważam że zdecydowanie pozytywnie !

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    fury, lubię twoje posty!

    Jak tego nigdy nie robię tak zacznę!
    Myżlę, że wiele kobiet po przeczytaniu twojego posta tak uczyni!!

    I nr z kaloryferem też spróbuję. W końcu się kajdanki przydadzą :D:D

    no to kaloryfer diabli wzieli od razu lepiej szukać hydraulika !!!!
    a podobno powyjeżdżali heh ! 😀

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Dokladnie, po kaloryferze:)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Mój bardzo lubi gdy na jego oczach się masturbuje, patrząc na niego z prowokacją w oczach i diabelskim użmiechem.

    Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    U mnie tak jak wyżej. Mój uwielbia na to patrzeć, często mnie prosi żebym się pobawiła sama i wyobraziła sobie, że jego nie ma obok:P

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    moja tylko udaje, a gdy wyjmę sztandar, syczy: włóz mi go głęboko, głębiej, nooo…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Widok masturbującej się kobiety…"

Przewiń na górę