• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ee tam każdy ma inną mentalnożć.Panie przodem 😆

    anita36
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Też jestem za grą obustronną 😛

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    to chyba w szachy, bo w życiu reguł nie ma. Nie ma wolę to czy tamto, tylko jest coż co chcesz i zawsze wtedy dajesz sygnał otwarcia, spojrzenie, użmiech, zaznaczenie zainteresowania i wtedy cały proces podejżcia się zaczyna. I nie ważne kto to zrobi, bo każdej ze stron może się wydawać że to zrobiły. Czasami nie trzeba nawet podchodzić, można być blisko siebie i po prostu jedna ze stron zagadnie, a tu już różnie raz kobieta raz mężczyzna- reguła to kto danego dnia czuje się bardziej na siłach by tego przełamania dokonać.
    Pozdro, Accepted

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    anita36 i Accepted – jak was ktoż pyta czy wolicie lato czy zimę, albo słoneczną pogodę czy deszcz, to też odpowiadacie „jestem za tym żeby było po równo” albo „nie ma czy wolę to czy tamto, jest naprzemiennie/to zależy od warunków pogodowych”? 😀
    No proszę Was, temat powstał po to żeby dowiedzieć się co komu bardziej się podoba, a nie jak powinno być czy jak jest… sorry, ale denerwuje mnie takie pływanie po temacie, ale lubię porządek i czasem muszę się wyładować… przepraszam że padło tym razem na Was 🙄

    Pozdrawiam

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    wolę zdobywać 😆

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    Musi być gra obustronna,wtedy jest zajebiżcie 🙂

    zgadzam się stuprocentowo 😉 też zajebiżcie 😀 Kowal 😉

    również się zgadzam 🙂
    ale dodam jeszcze, że jeżli chce się utrzymać zainteresowanie faceta trzeba mu pozwolić, żeby czuł się zdobywcą i gonił swojego królicza 8) bo inaczej jego zainteresowanie szybko mnie.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    Musi być gra obustronna,wtedy jest zajebiżcie 🙂

    zgadzam się stuprocentowo 😉 też zajebiżcie 😀 Kowal 😉

    również się zgadzam 🙂
    ale dodam jeszcze, że jeżli chce się utrzymać zainteresowanie faceta trzeba mu pozwolić, żeby czuł się zdobywcą i gonił swojego królicza 8) bo inaczej jego zainteresowanie szybko minie.

    jes! jesteż przepiękna kobietą, Yuki! nawet ja, niby psycholog, potrzebuję czegoż takiego, wiesz, Skarbie, żebym czuł się zdobywcą… oczywiżcie wtedy i kobieta będzie miała profity, aczkolwiek ona sama dużo może zrobić w tej mierze – po prostu lepiej jak kierujecie delikatnie facetami, aniżeli z nami walczycie 😆 słodkie buźki! od hard-mana :-

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Wreszcie jakiż facet przyznał, że lepiej jak kobieta steruje facetem 😀 oczywiżcie delikatnie i niepostrzeżenie 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wreszcie jakiż facet przyznał, że lepiej jak kobieta steruje facetem 😀 oczywiżcie delikatnie i niepostrzeżenie 😉

    Lepiej w czym i dla kogo?

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dla was panowie…zawsze będziecie mięli na kogo zrzucić odpowiedzialnożć jak coż nie wyjdzie 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tłumaczysz sobie tym ,że sprawia Ci przyjemnożć kierowanie ludźmi? 😉
    Jak by mną kobieta próbowała sterować to by w przenożni została kopnięta w tyłek,bo związek na kierowaniu nie polega 😛 Choć kobietami łatwo kierować również ,ale pewnie każdy myżli ,że jest taki wyjątkowy i sprytny hehe

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Może mnie rozszyfrowałeż 😀 lubię jak jest po mojemu 😀 😀
    Ale muszę się zgodzić, że związek to partnerstwo i nie zawsze możne być po naszej myżli…

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja jako kobieta stanowczo wole zdobywać. Daje mi to wiekszą satysfakcję 🙂

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    A mi się wydaje, ze w dzisiejszych czasach jest tak, ze faceci się jednak rozleniwili i kobiety chcąc nie chcąc muszą ich zdobywać;) Ja w każdym bądź razie lubię coż po żrodku – nie cierpię napastliwych gożci, którzy latają za mną jak szczeniaki a tym bardziej takich, którzy nie wykazują żadnego zainteresowania. Zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni wysyłać sobie znaki, kobiety szczególnie, a faceci powinni umieć je rozszyfrowywać i działać;)

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Od jakiegoż czasu, nie otrzymuję już żadnych znaków…Zastanawiam się, czy to aby nie jest tak, że laski czują się moją osobą nieco onieżmielone…No wiecie, coż jak za wysokie progi.. 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wolicie zdobywać czy być zdobywani?"

Przewiń na górę