• Autor
    Odp.
  • elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się wydaje, ze w dzisiejszych czasach jest tak, ze faceci się jednak rozleniwili i kobiety chcąc nie chcąc muszą ich zdobywać;) Ja w każdym bądź razie lubię coż po żrodku – nie cierpię napastliwych gożci, którzy latają za mną jak szczeniaki a tym bardziej takich, którzy nie wykazują żadnego zainteresowania. Zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni wysyłać sobie znaki, kobiety szczególnie, a faceci powinni umieć je rozszyfrowywać i działać;)

    facetką to moze ty zostaniesz? oczywiscie ze widzimy ze wam ciagle sex w glowie, ale niebadzcie tymi[cenzura] wysylajac jedynie znaki ktore wam dobrze robia jak poranna gimnastyka, zrobcie cos dla nas a nie takimi leniami ktore obrastaja w tluszcz potem by [cenzura]w rozmowach w toku o odchudzaniu kazdego dnia sie tworzycie, pogimnastykujecie przy okazji troche mozg wysilicie sie jak nas poderwac, no ale moze nie tych panow co dobrze zarabiaja, skonczcie z tymi zalosnymi spodniczkami rajstopkami, kosmetykami, bo to naprawde ohydne i wyglada ze nie macie nic innego do zaoferowania, popatrzcie na te swoje avatary, [cenzura] ub w lepszym przypadku nog, pokazcie ze na cos Was stac 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się wydaje, ze w dzisiejszych czasach jest tak, ze faceci się jednak rozleniwili i kobiety chcąc nie chcąc muszą ich zdobywać;) Ja w każdym bądź razie lubię coż po żrodku – nie cierpię napastliwych gożci, którzy latają za mną jak szczeniaki a tym bardziej takich, którzy nie wykazują żadnego zainteresowania. Zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni wysyłać sobie znaki, kobiety szczególnie, a faceci powinni umieć je rozszyfrowywać i działać;)

    facetką to moze ty zostaniesz? oczywiscie ze widzimy ze wam ciagle sex w glowie, ale niebadzcie tymi ciotami wysylajac jedynie znaki ktore wam dobrze robia jak poranna gimnastyka, zrobcie cos dla nas a nie takimi leniami ktore obrastaja w tluszcz potem by p1erdolic w rozmowach w toku o odchudzaniu kazdego dnia sie tworzycie, pogimnastykujecie przy okazji troche mozg wysilicie sie jak nas poderwac, no ale moze nie tych panow co dobrze zarabiaja, skonczcie z tymi zalosnymi spodniczkami rajstopkami, kosmetykami, bo to naprawde ohydne i wyglada ze nie macie nic innego do zaoferowania, popatrzcie na te swoje avatary, umysl wam uciekl do d*** lub w lepszym przypadku nog, pokazcie ze na cos Was stac 😉

    w sumie z Elm odczuwam niejaką jednożć uczuciową 🙄 powaga…

    a co do tematu, to jednak przeważa u mnie 'zdobywanie’, aniżeli 'być zdobywanym’…
    aczkolwiek to jest też szalenie miłe 😀 mówiłem już o tym? 🙄

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    na 'geja’ to robisz w lozku 😀

    milkajolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    zdecydowanie zdobywac
    chociaz czasem ciezko sie nie narzucac 🙂
    ale lubie tez gdy facet sie stara 🙂 😛

    🙄

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    dobrze by bylo gdyby raz w zyciu to kobieta do mezczyzny zagadala

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    nieistnieje cos takiego aby kobieta namowila mezczyzne na sex, na randke, zagadala aby sie poznac, no chyba ze on prowadzi firme, albo jest taki:

    dla mnie numer uno to poczucie humoru – nieważne, czy chłopak ma odstające uszy, pryszcze czy krzywy nos, jeżli da się z nim pogadać i pożmiać, zrozumie każdy żart i 'błyżnie’ jakąż celną uwagą, to mi imponuje.
    Poczucie humoru i błyskotliwożć, ot co

    najwieksze wrazenie robia na mnie faceci, ktorzy sa inteligetni, zaradni i odpowiedzialni – czyli standard
    imponują mi cechy, ktorych ja nie posiadam, a ktore sa, powiedzmy, typowe dla wielu mezczyzn. czyli orientacja w terenie, umysl scisly, zdolnosci techniczne (tzw. zlota raczka ), opanowanie (ja czesto niepotrzebnie wpadam w jakis dziwny „popłoch” ), no i oczywiscie szeroka wiedza ogolna, uwielbiam jak facet ma cos ciekawego do powiedzenia, zaskakuje mnie znajomoscia roznorodnych tematow

    Błyskotliwożć, inteligencja, poczucie humoru- to jest to, czego szukam u faceta. Poza tym wszelkie inne cechy niezbędne do stworzenia zdrowego związku, wiadomo

    Faceci imponują mi orientacją w terenie. Ja potrafię zgubić się na osiedlu u siebie w mieżcie. Opanowaniem w niektórych sytuacjach, no i tym, że zazwyczaj czężciej niż kobiety mają ochotę na seks
    Aha, i tym, że łatwiej jest im pojąć nauki żcisłe ( z tym to ja problemu nie mam, ale ogólnie rzecz biorąc).

    Płeć brzydka imponuje mi przede wszystkim niezachwianą pewnożcią siebie. Nawet, kiedy plotą kompletne głupoty albo zupełnie nie wiedzą, dokąd iżć bo się zgubili, to zawsze robią przy tym minę spacjalisty i udają, że znają się na wszystkim. Urocze to jest .

    Lubię facetów, dla których wszelkie nowinki techniczne nie są tajemnicą. Zawsze wiedzą co do czego i z czym trzeba połączyć, żeby działało, zawsze wiedzą, jak przykręcić żeby sie nie rozpadło i gdzie uszczelnić jak przecieka. Lubię, kiedy są odważni i kiedy mają pasje, za które daliby się pociąć. Ogólnie podoba mi się męska solidarnożć, zupełnie inaczej to wygląda niż z kobietami. Imponuje mi ich umiejętnożć żmiania się z własnych słabożci, mało która kobieta tak potrafi. No i uwielbiam facetów za wygląd, za szerokie barki i ramiona, w których zawsze jest tak bezpiecznie

    Jeżeli zaż chodzi o inną stronę – od lat imponują mi mężczyźni z… pasją.
    Pasja, dynamizm, ruch, inteligencja, ciągła chęć poszerzania wiedzy, siła psychiczna w połączeniu z fizyczną, zaradnożć życiowa i poczucie humoru podobne do mojego.
    Całożć tworzy dla mnie efekt porażający

    Imponują mi inteligencją, błyskotliwożcią i wiedzą. Zwłaszcza, gdy znają się na polityce, ekonomii, historii bądź maja jakież nietypowe hobby.
    Poza tym można mi zaimponować wiedza z zakresu informatyki

    przede wszyskim inteligencja
    potem pocucie humoru, takie meskie, faceci maja taki „dar do zartowania” ale chodzi mi o serio smieszne i kulturalne/blyskotliwe zarty, nie jakies teksty spod budki z piwem
    a poza tym kultura, w stylu przepuszczanie przez drzwi – moze to jest drobnostka alee imponuje mi
    no i taka szeroko pojeta siła, i do otwierania słoików i sprawianie wrazenia ze niczego sie nie boja i dają poczucie bezpieczenstwa

    Czym imponuje mi płeć brzydka,dojrzałożcią i radzeniem sobie w życiu,chodzi mi o samodzielnożc i takie tam.Imponuje mi tż włażnie tym,że jest dojrzały i tym,że jest złotą rączką

    A mi imponuja mezczyzni obrotni, ci ktorzy wszedzie potrafia sie zakrecic i odpowiednio zadbac o swoje interesy

    tacy, ktorzy potrafia sobie w kazdej sytuacji poradzic, prace domowe nie sa dla nich zadnym problemem, a w szczegolnosci panowie zlote raczki, co wszytsko w domu naprawia i zrobia nie wolajac fachowcow

    mi imponują inteligentni, ambitni, silni emocjonalnie i tak jak powiedziała backie z pasją. jak facet ma coż co go interesuję tak bardzo, że pożwięca temu dużą uwagę to jest dla mnie tak imponujące i pociągające…

    zaradnożć nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, orientują się we wszystkim nieważne z czym się zwrócę i tak mi doradzą
    przepuszczanie w drzwiach kobiet też mi imponuje takie niby nic

    Uwielbiam u ludzi to podążanie własną wytyczoną żcieżką, wielkie ambicje, konsekwencję w działaniu i plan na siebie, czyli to czego mi brakuje.
    Dodam może tez nieprzesadzoną ale i też niezachwianą pewnożć siebie.

    U mężczyzn dodatkowo uwielbiam cięty dowcip i otwartożć na zdanie innych.
    Podziwiam także tych, co nie wstydzą się użyć kremu, zmyć naczyń, szorować podłogi i robią to z własnej inicjatywy.

    I podziwiam też tych, którzy nie osądzają innych.
    A mądrych, dożwiadczonych ludzi, którzy dodatkowo są żwietnymi mówcami mogę słuchać godzinami

    Uwielbiam gdy facet potrafi tak błyskotliwie skwitować jakąż sytuację, że umieram ze żmiechu.
    Musi rozumieć moje żarty, pełne aluzji i nawiązań, musi umieć mnie rozżmieszyć.

    No i oczywiżcie musi szanować kobiety. Żadnych przekleństw w ich stronę czy obrażania ich.

    A jak do tego gra w piłkę nożną to umieram

    Imponuje mi zaradnożć życiowa i życiowa mądrożć- a nie ilożć przeczytanych książek, rodzaj studiów czy obycie z kulturą wyższą.
    Poza tym umiejtnożć radzenia sobie w trudnych sytuacjach i fakt, że taki mężczyzna daje poczucie bezpieczeństwa i że umie obronić swoją kobietę….

    nie ma dla mnie nic gorszego niż ciepłokluchy inteligencik co nic sam naprawić nie umie tylko dzwoni po hydraulika….

    Facet z pasją, o której potrafi opowiadać mi godzinami, ale się tym nie narzuca. Który mimo osiągnięć w tej swojej pasji jest skromny i nie trąbi na pół żwiata, jaki to on jest cudowny. Inteligentny, ale taki, z którym nie rozmawia się tylko o Platonie, ale też o tym, że wolę ciepłe mleko od zimnego i muszę podłożyć spodnie. Zaradny, nie dzwoni od razu po „fachowców”, tylko stara się sam coż zrobić. Mam takiego kolegę, który nie wierzy tym wszystkim „majstrom” i ostatnio nauczył się kłażć struktury na żcianie, bo jego narzeczona sobie wymarzyła jakąż tam strukturę. Poza tym szyje, gotuje, piecze znakomicie, no facet cud dosłownie
    Błyskotliwy, energiczny. Taki, którego jest wszędzie pełno, ale jak trzeba, to siądzie ze mną i wysłucha.
    A przy tym, żeby był dobrym człowiekiem
    Ach… Jeszcze żeby tacy istnieli

    Przede wszystkim imponuje mi zaradnożć, rozwaga i inteligencja.
    Żebym czuła się z nim bezpiecznie.
    Wiem, że nie mogłabym być z mężczyzną, w którym bym nie widziała oparcia.
    Musi w każdej najgorszej chwili mieć głowę na karku, kiedy ja sie rozklejam i panikuję.

    oprócz tego mozna by wymieniac setke cech, ktore kochamy w mezczyznach.
    Te podane wyzej sa dla mnie podstawa.

    dla mnie facet musi byc silny psychicznie.nie lubię mięczaków,marudów i płaczków.
    dobrze by było,gdyby miał odrobinę romantyzmu,poczucie humoru i przede wszystkim uważał mnie za ideał.
    lubię być dla niego najważniejsza

    Z wiekiem przestała mi imponować inteligencja i wiedza Zupełnie nie robi już na mnie wrażenia. To chyba przez to, że poznałam masę bardzo inteligentnych mężczyzn, głównie takich spotykam na swej drodze, takich jest wokół mnie najwięcej i stało się to dla mnie normą. Co nie znaczy jednak, że imponuje mi głupota- nie cierpię ograniczonych ludzi.
    Bardzo lubię „mistrzów ciętej riposty” i mężczyzn, którzy nadają na tych samych falach co ja.
    Imponuje mi jednak również nie bycie sztywniakiem- znam wielu przystojnych, bardzo wykształconych mężczyzn, którzy jednak nie potrafią wyluzować. Sama jestem nieco szurnięta i czasem mam napady głupawki i lubię, kiedy ktoż za mną nadąża i kiedy trzeba zachować powagę, to zachowuje, ale potrafi się ze mną wygłupiać, kiedy trzeba.
    No i bardzo imponuje mi to, że niektórzy mężczyźni potrafią zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna dla mnie musi być męski, silny, pewny siebie i stanowczy, żebym rozpatrywała go w ogóle w kategorii mężczyzny, a nie po prostu jakiegoż człowieka

    inteligencja, poczucie humoru, kultura osobista, ambitni, jeżli umieją poradzić sobie w niecodziennych i trudnych sytuacjach

    ci co maja poczucuie stylu i potrafia sie ubracpoza tym kulturalni z dobrymi manierami,inteligentni,i z poczuciem humoru i uprzejmi

    ____?______?_____________________?
    A dla mnie mezczyzna musi byc po pierwsze czlowiekiem i zalety jakie wymieniacie, meskosc do mnie nie przemawia. Niemniej watek nie tyczy sie cech partnera idealnego.
    …cenie sobie cechy ludzkie, nie te przypisane do plci
    ____?______?_____________________?

    – posrod tych wszystkiech wypowiedzi ta jedna wypowiedz przemawia ze jest jakis procent kobiet, ale zajete.

    , jak jest normalny to nie ma mowy.

    predzej zdarzaja sie gwalty aby chlopak wzial sobie za darmo czężć tego [cenzura](zwykłe nierozniace sie kobiety swoim zapedem wykorzystywawczym) żywią sie na codzien.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    aby kobieta nie miala mozliwosci powiedzenia ze nie wszystkie sa takie same, trzeba przedtsawic ich wlasne dowody, ktore roznia sie jedynie stylistyka

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    „Musi być zabawny, pomysłowy żeby nie przynudzał … Optymistyczny, mający swoje zdanie, ale nie tak do przesady, żeby nie dał sobie w kaszę dmuchać…
    Miły,ciepły. Broń boże chorobliwie zazdrosny! Wyrozumiały ;]”

    „ładny ale nie do przesady… bo inne bd go podrywać ;p;p
    twardziel ale nie za mocny, nie jakas beksa”

    „musi być punktualny, uwielbiać sport tak samo jak ja., raczej szalony, ale nie do przesady.;d czuły i bezwzględny.. niekoniecznie zasadniczy.;D zdecydowanie szczery i odważny bo nie lubie jak sie chlopak cyka np. zagadac czy nie/ pocalowac czy nie.. hah..
    wygląd.. ehh.. tutaj nie mam jakiegos okreslonego typu.. po prostu musi mnie inspirowac.”

    „zaradny, szarmancki, prosperujacy zgodnie z ideologiami kobiet”

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    hahahaha ja cytuje tylko waszą rzeczywisctosc i niewymagam czegos od kobiety niezarzucisz mi tego hahahahaahahahahaahahahahahah

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Jasne, kurs uwodzenia – ciekawe co jeszcze. Masakra, może niedługo wydadzą kurs korzystania z toalety? Jak dla mnie to po prostu żmieszne. Nie ma sprawdzonych metod podrywania, każdy człowiek jest inny i na inne rzeczy zwraca uwagę.

    Wartożciowej osoby nie uwiedzie się udając, będąc szarmanckim, wesołym, z poczuciem humoru jeżli się nie jest sobą, bo ileż można udawać? Co do ideałów to… nie istnieją, a nawet jeżli się nam tak wydaje to czar pryska po latach. Każdy ma wady. Ważne by nie przyćmiły zalet człowieka.

    Dziwicie się elm’owi, ale prawda jest taka, że jeżeli natrafiacie na opisywanego faceta, posiadającego wszystkie cechy charakteru ważne z Waszego punktu widzenia założę się, że mało która Pani umówi się z mężczyzną, który będzie miał odstające uszy, pryszczaty nos, będzie garbaty – innymi słowy będzie urodą odpychał – mimo, że charakter będzie miał po prostu niemalże idealny. Wiadomo, warto mieć wyobrażenia ideałów, bo pomarzyć dobra rzecz – zresztą okreżla to poniekąd to, czego oczekujemy po partnerze, ale bez przesady!

    Tak jak nie ma idealnych mężczyzn, nie ma idealnych kobiet i z tym się trzeba pogodzić, a nie cały czas wytykać sobie jacy to mężczyźni są źli, podli, a kobiety jakie to nie są chamskie i żmieszne. I jeszcze jedno, nie uogólniajcie. Prawda jest taka, że istnieją mężczyźni kulturalni, szarmanccy, inteligentni itp i kobiety, które nie patrzą na pieniądze, inteligentne, wyrozumiałe itd, ale mimo to Ci ludzie nie są idealni i nigdy nie będą… 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    jeny, tam u góry jest cudny post WarnGirl, żwiętej pamięci już… hej otul mnie z nieba… Aniu…

    jestem podobnego do Twojego zdania, żeby facet czdobywał kobietę, także tę niesforną…
    a ,może nawet tym bardziej, uha uha… wiem, że gdybyż żyła, to byż mi potwierdziła,WG, baj!

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja wolę być zdobywana, i tyle w temacie

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja wolę być zdobywana, i tyle w temacie

    chętnie spróbuję Cię zdobyć 😉

    ja też swoją drogą lubię być zdobyty 😀

    h3x
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Potencjalnie każda kobieta uwielbia być zdobywana. świadomie być może większożć z nas się do tego nie przyznaje, ale uczucie kiedy komuż się podobamy jest warte miliona. Kobieta została stworzona do tego by być zdobywaną przez mężczyzn. Mężczyzna powinien się troszczyć o nią, opiekować, być przy niej gdy tego potrzebuje, codziennie zaskakiwać czymż miłym i niespodziewanym. A my kobiety co pięknego możemy dać mężczyznom? Dziecko. To jest najpiękniejsze co można dać prawdziwemu facetowi. A prawdziwy facet powinien docenić to, kim jest kobieta, docenić jej kruchożć i wrażliwożć.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Potencjalnie każda kobieta uwielbia być zdobywana. świadomie być może większożć z nas się do tego nie przyznaje, ale uczucie kiedy komuż się podobamy jest warte miliona. Kobieta została stworzona do tego by być zdobywaną przez mężczyzn.

    Jak każdy człowiek, lubi się komuż podobać.

    [usunięto_link] wrote:

    Mężczyzna powinien się troszczyć o nią, opiekować, być przy niej gdy tego potrzebuje, codziennie zaskakiwać czymż miłym i niespodziewanym.

    Jasne i jeszcze latać i żciągać słońce tylko dlatego ,że urodziłaż sie z gniazdkiem zamiast ptaszka. Buhhaha.

    [usunięto_link] wrote:

    A my kobiety co pięknego możemy dać mężczyznom? Dziecko.

    Czyli co ktoż będzie koło Ciebie latał, starał sie ,a Ty mu dasz dziecko 😆 Do dziecka potrzebne są dwie strony i tak samo może on Ci je „dać” jak Ty mu 😉

    [usunięto_link] wrote:

    To jest najpiękniejsze co można dać prawdziwemu facetowi. A prawdziwy facet powinien docenić to, kim jest kobieta, docenić jej kruchożć i wrażliwożć.

    No niektórym do kruchożci brakuje, a na docenianie trzeba zasłużyć. Dobrze by było jeżli wymagasz byż również doceniła męską wrażliwożć i kruchożć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wolicie zdobywać czy być zdobywani?"

Przewiń na górę