• Autor
    Odp.
  • LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad wybielaniem zębów. Piję dużo kawy codziennie i widzę, że są już trochę żółtawe. Myżlicie, że to dobry pomysł na wybielanie. Czy jeden razy wystarczy, czy trzeba będzie za kilka miesięcy iżć znowu?

    Ja miałam wybielanie u stomatologa i generalnie mi lekarz w Candeo mówił, że po pierwsze po wybielaniu nalezy rpzez parę dni trzymać tzw. białą dietę, a po drugie – jesli sama nie zadbasz, to efekty niestety będą szybciej ustępować. Może Tobie wystarczyłoby tylko usunięcie osadu, ultradźwiękami czy piaskowaniem? U mnie to koszt ok. 100 zł.

    anulka210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    A czy ktoż z was próbował pastę bleck do zębów opakowanie takie biało czarne koszt jej około 29zł aptece? Słyszałam że dobra i efekt po miesiącu bardzo dobry, czy to prawda?

    entapienta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    czytałam kiedyż, że wybielanie zębów może je poważnie uszkodzić i często po prostu mija się z celem – zęby to kożci, a jako że każdy z nas jest inny i jedni mają jażniejsze i inni ciemniejsze kożci, to widać to także na przykładzie naszych zębów i tyle 😉

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    czytałam kiedyż, że wybielanie zębów może je poważnie uszkodzić i często po prostu mija się z celem – zęby to kożci, a jako że każdy z nas jest inny i jedni mają jażniejsze i inni ciemniejsze kożci, to widać to także na przykładzie naszych zębów i tyle 😉

    Trzeba przyznać, że coż w tym jest 😉 jednak jak ktoż pije dużo kawy i lubi sobie od czasu do czasu zapalić to sama wiesz jak wyglądają potem zęby i nic dziwnego, że dużo osób chce ten stan rzeczy zmienić, ja też byłam zdania, żeby nie grzebać za dużo w zębach póki są zdrowe ale potem jak zobaczyłam żółć to ogarnęło mnie przerażenie. Pamiętam, że byłam przejazdem w Poznaniu i skoczyłam na zabieg chyba to się candeo nazywało czy cuż, ząbki mi zrobili w trymiga i było dosyć niedrogo. Niemniej dostałam niezłą burę za palenie i picie kawy, także same rozumiecie… ://

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Wszystkie składniki które są barwiące mają wpływ na wygląd naszych zębów,wybielanie co prawda jest skuteczne,ale ten efekt nie utrzyma się przez cały czas i trzeba go systematycznie powtarzać.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja stosowalam paste darlie- bardzo dobra, ladnie rozjasnia zęby, ale niestety droga. teraz kupilam paste elmex wybielajaca, mam nadzieje, ze da jakikolwiek efekt
    osobiscie nie lubie żeli itd. taki wstret po bialej perle i nakladkach 🙁

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Dobrze napisane- pasta tylko rozjażnia zęby,natomiast nie wybieli ich do końca i od tego należy zacząć. Stracimy moim zdaniem tylko pieniądze a możemy uszkodzić szkliwo więc nie wiem czy jest sens.

    Dominikaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wybielanie zębów u dentysty to bardzo dobry zabieg, szczególnie u dobrego dentysty, polecam dr Monikę Wilk z [usunięto_link] świetnie wykonuje wszelkie takie zabiegi.

    anna405
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wybielałam zęby laserem miesiąc temu w gabinecie stomatologicznym ABC-DENT w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Udało mi się w promocji 399 zł. Teraz moje zęby są czyste i jażniejsze, pomimo, że piję dużo kawy. Moja siostra 4 lata temu robiła w tym samym wybielanie gabinecie wybielanie nakładkowe i efekt widać do teraz. Także mogę żmiało polecić. Pani Doktor jest bardzo miła i delikatna. Mają nawet swoją stronę: [usunięto_link]

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o wybielanie zębów to ja w szczególnożci polecam tutaj udać się do dobrego gabinetu stomatologicznego,ponieważ tylko tam będziemy mieli pewnożć,że wybielanie jest skuteczne i nie uszkodzimy szkliwa zębów.

    Lusilda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moi znajomi używali System Biała Perła i efekty były fenomenalne. Skarżyli się, ze na początku bolały ich zęby, ale potem to minęło i warto było czekać na rezultaty.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    no wlasnie 😛

    misialina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    System Biała Perła polecam z czystym sercem 🙂

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    a takie profesjonalne wybielanie zębów nie osłabia ich, nie zauważyłaż nadwrażliwożci czy czegoż takiego?

    KatarzynaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Paski wybielające są bardzo dobre.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów ??"

Przewiń na górę