• Autor
    Odp.
  • WhiteMagic
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    chyba wszytscy wiedz膮 o tym, 偶e wybielacze dostepne w aptekach czy drogeriach usuwaj膮 tylko nalot powsta艂y podczas palenia lub picia kawy, nie wybiel膮 one zdrowych normalnych z臋b贸w

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Wed艂ug mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Mia艂am znajom膮, kt贸ra podda艂a si臋 takiemu zabiegowi, efekt by艂 piorunuj膮cy. Ol偶niewa艂a u偶miechem, a偶 si臋 chcia艂o na ni膮 patrze膰.

    edul
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    te偶 uwa偶am 偶e najlepsze efekty daje wybielanie u stomatologa. Kiedy偶 u偶ywa艂am 偶elu Bia艂a Per艂a, ale efekt by艂 znikomy. A poza tym preparat mocno os艂abi艂 mi szkliwo. Jednak dentysta powinien obejrze膰 z臋by i doradzi膰 czy robienie takiego zabiegu jest potrzebne/ mo偶liwe. Bo s艂ysza艂am, 偶e je偶eli kto偶 ma s艂abe z臋by to nie powinien ich wybiela膰 za pomoc膮 lamp i innych 偶rodk贸w.

    platek77
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja te偶 wybieram si臋 do dentysty na wybielanie. Jest to droga zabawa ale przed 偶lubem musz臋 mie膰 do sukienki bia艂e z臋by 馃榾 a do tej pory stosowa艂am past臋 i nak艂adki do z臋b贸w w bia艂ej per艂y i efekt by艂 taki hmmm lekki, mo偶e o ton rozja偶ni艂o (albo ja chcia艂am w to wierzy膰 馃榾 )

    Kaska1989
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Skoro przed weselem chcesz wybieli膰, to polecam Ci Paris Smile. W Polsce s膮 od niedawna, z tego, co si臋 orientuj臋, p贸ki co tylko w Wawie, ale…wybiela艂am miesi膮c temu i naprawd臋 jestem zadowolona. Przede wszystkim zabieg jest du偶o ta艅szy, ni偶 u dentysty, bo kosztuje 260 z艂, a do tego trwa kr贸tko (30 min) i nie ma po nim efekt贸w ubocznych….przynajmniej ja jak do tej pory jeszcze nie zauwazylam. A pamieta, ze jak jakies 2 lata temu wybielalam u dentysty to mialam pozniej powazne problemy z dziaslami (krwawienie, nadwrazliwosc zebow itd).
    Zabieg polega na tym, ze nakladaja na zeby specjalna nakladke z zelem, na to kieruja lampe i siedzi sie tak 15 min w takim smeisznym fotelu, pozniej sie to wypluwa i jeszcze raz, znowu na 15 min. Od razu po widac efekty. Babka, ktora mi to robila powiedziala, ze to, jak biale beda zeby zalezy od tego, jaki jest ich naturalny kolor, bo to nie tyle zeby wybiela, co oczywszcza je z osadow typu kawa itd. Minus jest taki, ze zabieg trzeba powtarzac mniej wiecej co pol roku, zeby zachowac taki kolor, jak tuz po wybielaniu, ale to chyba normalne, bo nie da sie wybielci zebow trwale. No i duzo tez zalezy od ilosci spozywanej kawy itp.

    hiacynta
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Witam 馃槈

    Mam pytanie czy kt贸ra z Pan wybiela艂a sobie z臋by u stomatologa albo stosowa艂a inne preparaty z apteki na z臋by i czy pomaga艂y ???
    Bo wiadomo od kawy jakie mamy uz臋bienie 馃檨

    Wybieli艂am sobie jaki偶 czas temu o efekt by艂 bardzo fajny. Zanim to zrobi艂am musia艂am wyleczy膰 uz臋bienie i je wzmocni膰, poniewa偶 moim problemem by艂y delikatnie, krwawi膮ce dzi膮s艂a. Stomatolog ostrzeg艂a mnie, 偶e jak b臋d臋 pi膰 kaw臋, to za jaki偶 czas zn贸w strac膮 swoj膮 biel.

    tylko kaw臋? bo te偶 si臋 zastanawiam nad wybielaniem, ale wiem, 偶e to do偶膰 kosztowne… niestety jestem uzale偶niona od czarnej herbaty i nie wiem czy ona te偶 nie dzia艂a jak kawa…

    domi86
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Ja te偶 wybieram si臋 na wybielanie z臋b贸w przed 偶lubem i jestem podekscytowana, udaj臋 si臋 do swojej przychodni gdzie lecz臋 z臋by (Kraina U偶miechu) i ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰.

    Dana333
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 1
    • Pocz膮tkuj膮cy

    艣rodek do wybielania z臋b贸w – [usuni臋to_link] ja to uzywa艂am no i mam teraz bielsze z臋by. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczaj膮ce za t膮 cene

    Melania11
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Samo jednorazowe wybielanie chyba nie da du偶ych efekt贸w. Zale偶y te偶 jaka [usuni臋to_link] si臋 tym zajmuje. Dalej si臋 przydaje stosowanie odpowiedniej pasty do z臋b贸w wybielaj膮cej.

    hardcorowa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Ja od d艂u偶szego czasu zastanawiam si臋 nad wybielaniem z臋b贸w. Pij臋 du偶o kawy codziennie i widz臋, 偶e s膮 ju偶 troch臋 偶贸艂tawe. My偶licie, 偶e to dobry pomys艂 na wybielanie. Czy jeden razy wystarczy, czy trzeba b臋dzie za kilka miesi臋cy i偶膰 znowu?

    SklepKokosowy
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    W kwestii wybielania z臋b贸w,to oczywi偶cie jest ju偶 nie jeden taki w膮tek na forum w kt贸rym U偶ytkowniczki opisuj膮 swoje do偶wiadczenia z tym zwi膮zane. Warto tam zajrze膰,poczyta膰 i wiedzie膰 wi臋cej aby potem nie poczu膰 si臋 rozczarowanym. Ja osobi偶cie mam bardzo pozytywne zdanie na ten temat.

    monicca
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 68
    • Sta艂y bywalec

    moze warto na pocz膮tek spr贸bowa膰 jakich偶 naturalnych metod? Chyba nie wrzuca艂am tu wczesniej linka, ale widzia艂am takli artyku艂 na serwisie zlapbalans.pl – [usuni臋to_link] . Przyznam ze jeszcze nie testowalam ale mam zamiar sprawdzic czy ktoras z metod jest skuteczna

    monicca
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 68
    • Sta艂y bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    W艂a偶nie ca艂y czas piszemy o tym,ze jednak nie warto bo mo偶emy uszkodzi膰 sobie szkliwo z臋b贸w,bez konsultacji ze stomatologiem nie bra艂abym si臋 na zabieg ufaj膮c metodom naturalnym.

    dok艂adnie, czasem mo偶na sobie nie藕le zjecha膰 szkliwo jakimi偶 chemikaliami … a p贸藕niej to dopiero b臋d膮 wtedy koszty, jak b臋dzie trzeba ratowa膰 z臋by

    monicca
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 68
    • Sta艂y bywalec

    @kampa wrote:

    rezygnacja z u偶ywek – fajki, kawa, wino, mocna herbata – to wszystko ma fatalny wp艂yw na wasze z臋by.

    ale jak tu zrezygnowac z kawy ? ? ? 馃檨
    chyba nie do wykonania 馃檪

    sabinamusial
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    osobi偶cie nie polecam zabieg贸w tego typu, stawia艂abym na na naturalno偶膰. zbyt bia艂e z臋by wygl膮daj膮 bardzo sztucznie

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wybielanie z臋b贸w ??"

Przewi艅 na g贸r臋