Wybielanie zębów ??

  • Autor
    Odp.
  • anita36
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Witam 😉

    Mam pytanie czy która z Pan wybielała sobie zęby u stomatologa albo stosowała inne preparaty z apteki na zęby i czy pomagały ???
    Bo wiadomo od kawy jakie mamy uzębienie 🙁

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    anita36
    Należy zaznaczyć,że nie każdy może wybielić ząbki.Jest,to uwarunkowane cechami osobistymi danego chętnego.Również,to że nie jest,to wybielenie stałe i po około pół roku,kolor poprzedni powróci.Metod jest kilka,dlatego warto skonsultować takie zabiegi u stomatologa(należy też pamiętać,że za wszystko zapłacisz z własnej kieszeni)Przed każdym wybielaniem należy skonsultować ze stomatologie,który doradzi jaką metodę zastosować,czy wykonaną przez stomatologa czy samodzielnie(wszystko zależy od rodzaju ząbków i ich koloru naturalnego)Proszę też pamiętać,że wybielenie przez stomatologa jest znacznym kosztem(w zależnożci od ilożci wizyt może być to nawet koszt do ok 2000zł) również przed wybielaniem należy wyleczyć wszystkie ząbki.Samemu można kupić w aptece różne żrodki(od pasków wybielających poprzez żele,różnego rodzaju do specjalnych nakładek)Jednak zawsze zalecam wizytę na początek u stomatologa.Jeżli są to tylko przybarwienia od kawy ,zawsze po wypiciu należy umyć zęby pastą wybielającą(dostaniesz w aptece)[/b]

    anita36
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dziekuje ale wiem o tym ze to jest bardzo kosztowne 🙄 ale może ktos uzywał innych preparatów z apteki i jest zadowolony ..
    Może ktos sie inny wypowie na ten temat 🙂

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Używałam kiedyż pearl drops, zużyłam kilka tubek tej pasty i zero efektów. Chociaż jest niedroga, więc spróbować można, może po prostu moje zęby jej nie polubiły 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nieraz lekko żółte zęby żwiadczą o ich zdrowiu ,nie koniecznie braku higieny 🙂

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Na pewno:P tylko, że niemal każdy chciałby mieć użmiech jak z hollywood;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak to jest jak za dużo filmów się ogląda 🙂

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mój mąż miał wybielane laserowo i dosłownie po kilku miesiacach nic nie było widać a koszt był spory. Ja miałam wybielanego jednego martwego zęba ( zakładano mi taką specjalną plombę ) i ząb żciemniał mi po ok roku. Teraz obydwoje używaliżmy clever white i muszę przyznac że jest całkiem niezły.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Polecam wam przed wybielaniem laserowym u dentysty spróbowanie pasków wybielających zęby. Są one do kupienia w aptekach i naprawdę działają. Moja mamużka miała nieładny nalot na zębach od codziennego picia kawy i po całkiem niedługim czasie pięknie jej wybielały zęby. Ja kawy nie pijam więc nie mam tego problemu ale widzę, że działają takie paski. Nie wiem tylko na jak długo taki efekt pozostaje

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Najdłużej oczywiżcie utrzymuje się efekt zębów wybielanych u stomatologa ale trzeba się liczyć z tym że będzie to trochę kosztowało

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ja stosuję tylko pasty wybielające. I najlepszą jaką stosowałam jest Blanx Med z porostów islandzkich.

    Stosowałam tez kiedyż Białą Perłę do nakładania na zęby ale miałam po niej zajebiżcie nadwrażliwe zęby, tak że potem musiałam to leczyć innymi pastami.

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja również marzę o białym użmiechu, choć mam z natury białe zęby, ale nie są jednak do końca takie jakie chciałabym je mieć.
    Na razie na wybielanie u stomatologa mnie nie stać, więc stosuję pasty wybielające. Ostatnio kupiłam najnowszą pastę Signal White Now-na moje zęby działa, jestem zadowolona z jej działania.

    fenix26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Myżlę że wybielanie laserem pomimo wszystko jest bezpieczniejsze niż używanie różnego rodzaju past i innych dziwnych żrodków wybielających bo jednemu pomogą a drugiemu nie poza tym cudując i eksperymentując może to wybieli zęby albo zniszczy to wole raz na dwa lata wybielić laserem w klinice www. candeo.pl i spokój potem mogę bezpiecznie używać swojej pasty a nie martwić się czy jakiż dziwny specyfik zniszczy mi zęby albo dziąsła. Technika tak szybko się rozwija iż takie zabiegi będą popularnie stosowane więc polecam laserowe wybielanie ząbków laserem

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mnie wystarczają zwykłe pasty, co jakiż czas stosuję wybielające. Czy takie wybielanie laserem jest bezpieczne dla szkliwa?a jak ktoż ma zabezpieczone zęby to odpada.Ciekawe na ile starcza,bo kosztuje na pewno nie mało.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja swego czasu mieszkalam z dziewczyna, ktora byla pielegniarka i pracowala w gabinecie stomatologicznym i oczywiscie zaraz wszelkie wiesci mialam z pierwszej reki. Zapytalam ja o wybielanie zebow bo swego czasu rozniez mialam na to ochote mimo, ze w sumie moje wlasne maja dosc jasny kolor….powiedziala mi ze wybielanie zebow to troszke tak jak uzycie domestosa (ps oczywiscie obrazowo) niszczysz szkliwo i po kazdym takim zabiegu zeby ciemnieja coraz szybciej i staja sie wrazliwsze wiec tak naprawde jak nie musicie tego robic to warto sobie odpuscic ja odpuscilam…u mnie zas kupa ludzi ma licowki koszt dosc mocny zeby proste i biale jak holywood ale wiecie co fajnie to wyglada z daleka jak rozmawiasz z taka osoba twarza w twarz, nie wyglada to fajnie od razu wiesz ze to sztuczne i takie jakies razace, przynajmniej dla mnie…oczywiscie sa czasami kolory lub ksztalty kiedy faktycznie nie pomaga to w samopoczuciu….wtedy jak najbardziej….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów ??"

Przewiń na górę