• Autor
    Odp.
  • koteczka1
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    nie obdarzyla bo wiedziala ze o trzecie tez nam bedzie trudno dbac ;/

    ja zamierzam zdjac kamien, odstawic uzywki i moze pomorze?

    jagoda4
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 871
    • Zas艂u偶ony

    No w艂a偶nie kawa,herbata zmieniaj膮 koloryt z臋b贸w.Jako偶 nie mam przekonania do wszystkich 偶rodk贸w wybielaj膮cych.Mam z艂e do偶wiadczenie,bo zniszczy艂am sobie,na ca艂e szcz臋偶cie przerwa艂am ich u偶ywanie, troch臋 szkliwo.

    [usuni臋to_link]

    zuza.one
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ojj wybiela艂am kiedys z臋by takim 偶rodkiem specjalnym kupionym n allegro i efekt by艂 naprawd臋 genialny ale potem mia艂am straszn膮 nadwra偶liwo偶膰 z臋b贸w wi臋c nikomu nie polecam

    Modna24
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja r贸wnie偶 stosowa艂am 偶el wybielaj膮cy Bia艂a per艂a i zauwa偶y艂am pozytywne dzia艂anie tego preparatu.

    inga03
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Wybielanie podobno bardzo niszczy szkliwo. Czy to prawda?

    Szpila600
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    No w艂a偶nie te偶 mnie trapi to pytanie, bo bardzo chcia艂abym mie膰 bielsze z膮bki, ale wiem, 偶e chyba nie mam zbyt mocnego szkliwa, tak wi臋c nie chcia艂abym popsu膰 go jeszcze bardziej!

    veronica333
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Wybielanie podobno bardzo niszczy szkliwo. Czy to prawda?

    na 100% niszczy. najlepiej odstawi膰 kaw臋 i rzuci膰 palenie. ja dodaj臋 do pasty zwyk艂膮 sod臋 oczyszczon膮 i efekt jest ok.

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wybielanie przy u偶yciu 偶wiat艂a jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym, pozwalaj膮cym usun膮膰 wi臋kszo偶膰 zmian. Wybielanie na jednej wizycie jest rekomendowane dla os贸b pal膮cych tyto艅 lub pij膮cych kaw臋, oraz tych kt贸rzy nie mog膮 stosowa膰 wybielania nak艂adkowego. W niekt贸rych przypadkach mo偶na wybieli膰 z臋by nawet o 8 odcieni!

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 54
    • Sta艂y bywalec

    a co je偶li ktos ma plomby na przednich z臋bach ..??
    tez mo偶na wybiela膰 za pomoc膮 tego 偶wiat艂a ? 馃榾

    czekoladka23
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 88
    • Sta艂y bywalec

    ja stosowalam 1,5 roku temu paski crest suprem wybielajace. i efekt jest nieziemski, biel jak u gwiazd, kupione na allegro za 80 zl chyba

    sandra00
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 1
    • Pocz膮tkuj膮cy

    ja osobi偶cie nie polecam wybielania domowymi sposobami , bo mo偶na sobie zniszczy膰 z臋by. Pasty wybielaj膮ce ( jak wyczyta艂am )dzia艂aj膮 偶cieraj膮co, a efekty s膮 mierne.Sama z tym uda艂am si臋 do dentysty i jestem bardzo zadowolona cho膰 nie by艂 to efekt natychmiastowy.Dentysta zaj膮艂 si臋 najpierw usuni臋ciem kamienia, a dopiero p贸藕niej wybielaniem.Ka偶demu kto chce zafundowa膰 sobie takie wybielenie proponuje wybranie si臋 do dr Janusza So艂owieja przyjmuje w RS Dental w Warszawie

    TwojaFanaberia_pl
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Witam 馃槈

    Mam pytanie czy kt贸ra z Pan wybiela艂a sobie z臋by u stomatologa albo stosowa艂a inne preparaty z apteki na z臋by i czy pomaga艂y ???
    Bo wiadomo od kawy jakie mamy uz臋bienie 馃檨

    Wybieli艂am sobie jaki偶 czas temu o efekt by艂 bardzo fajny. Zanim to zrobi艂am musia艂am wyleczy膰 uz臋bienie i je wzmocni膰, poniewa偶 moim problemem by艂y delikatnie, krwawi膮ce dzi膮s艂a. Stomatolog ostrzeg艂a mnie, 偶e jak b臋d臋 pi膰 kaw臋, to za jaki偶 czas zn贸w strac膮 swoj膮 biel.

    Loloshop_pl
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 52
    • Sta艂y bywalec

    wed艂ug mnie jednak jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Mia艂am znajom膮, kt贸ra podda艂a si臋 takiemu zabiegowi, efekt by艂 piorunuj膮cy. Ol偶niewa艂a u偶miechem, a偶 si臋 chcia艂o na ni膮 patrze膰:)

    martula11
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    a ja po prostu myje 4 razy dziennie i jakos sa bielsze;p

    angora
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 1
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Jesli chodzi o wybielanie z臋bow i stomatologi臋 estetyczn膮 w poznaniu to polecam gabinet na S艂owia艅skiej-Duodenti

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wybielanie z臋b贸w ??"

Przewi艅 na g贸r臋