• Autor
    Odp.
  • flan
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Wybieram si臋 w艂a偶nie nied艂ugo na wybielanie laserowe, ale s艂ysza艂am, 偶e to bolesny zabieg i troch臋 si臋 boj臋. Czy kt贸ra偶 z Pa艅, kt贸ra ma ju偶 zabieg za sob膮, mo偶e mi opisa膰 odczucia towarzysz膮ce wybielaniu w gabinecie?

    flan
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Siema,
    czy kto偶 m贸g艂by mi doradzi膰 lekarza w Poznaniu, do kt贸rego mog艂abym si臋 wybra膰 w celu laserowego wybielania z臋b贸w? Z g贸ry dzi臋kuj臋 i pozdrawiam!

    Aleksandra44
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 68
    • Sta艂y bywalec

    Z jakimi kwotami wi膮偶e si臋 taki zabieg? Ciekawa jestem ko艅cowego efektu i wp艂ywu na zdrowie z臋b贸w

    fenix26
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Wybielanie laserem jest bezpieczne ale to jest metoda kosmetyczna jak si臋 ma zdrowe z臋by co najciekawsze starcza na oko艂o 2 lat. Tutaj nie ma mowy o uszkodzeniu szkliwa ca艂kiem inaczej si臋 to ma do lic贸wek kt贸re nak艂ada si臋 na oszlifowanego z臋ba. Przeczytasz wiele opinii a moim zdaniem zale偶y jakiego specjalist臋 wybierzesz. Rozw贸j techniki bardzo przyspieszy艂 zmieniaj膮 si臋 technologie i jako tako laser nie jest a偶 tak populary ze wzgl臋du na cen臋 sprz臋tu jak i us艂ugi koszt w granicach 1000 z艂 ale jak nie wybierzesz dobrej kliniki to wydasz kas臋 i efektu nie b臋dzie. Jest nowa klinika www. candeo.pl kt贸ra jest zaopatrzona w sprz臋t i fachowc贸w. Bior膮c pod uwag臋 fakt 偶e koszt jest por贸wnywalny do innych metod wybielania i nie uszkadzasz dzi膮se艂 馃檪

    hard-man
    Member
    • Temat贸w: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    nie b臋d臋 si臋 zanadto wym膮drza艂, bo jeste偶cie bardzo lepsze 馃槅

    po prostu chcia艂em doda膰, 偶e uwielbiam kobiety z bielu偶kimi z膮bkami 馃槈

    najcz臋偶ciej s膮 to okropne cholery – ale i tak je kocham :-

    flan
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Po takim komentarzu od faceta nie mam w膮tpliwo偶ci, co do tego, 偶e dobrze zrobi艂am decyduj膮c si臋 na zabieg:) Ka偶demu, kogo dopadn膮 w膮tpliwo偶ci polecam doktora Savana, Lekarz Medycyny, pomocny, bardzo mi艂y, udziela bezp艂atnych konsultacji i co najwa偶niejsze- dobrze wykonuje swoj膮 prac臋:)
    Przyjmuje w Poznaniu, przy ul. Palacza.

    flan
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Widzia艂am dyplomy na 偶cianach:P nie wiem, ja tam zawsze jak korzystam z pomocy lekarza, to staram si臋 dowiedzie膰 jak najwi臋cej, wypytuj臋 i obserwuj臋 wszystko:) a ten jest wyj膮tkowo cierpliwy na moje szcz臋偶cie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. A konsultacje s膮 darmowe dla wszystkich pacjent贸w i nie-pacjent贸w, kt贸rzy potem zazwyczaj staj膮 si臋 pacjentami tak czy siak:P

    tramka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja od d艂u偶szego czasu do jednego gabinetu dentystycznego, ju偶 mnie tam wszyscy znaj膮 i mam z nimi dobry kontakt. Robi艂am swego czasu u nich wybielanie i Pan Tarabu艂a (w艂a偶ciciel) jasno mi powiedzia艂, 偶e to nie jest niebezpieczny zabieg. Ju偶 te wszystkie pasty wybielaj膮ce s膮 znacznie bardziej szkodliwe na szkliwo. Wybielanie mia艂am robione metod膮 beyond i bardzo sobie chwal臋. Efekt zdecydowanie zadowalaj膮cy, zabieg raczej bezbolesny (mo偶e godzink臋, dwie po zabiegu odczuwa艂am b贸l, ale bez przesady…). Nad lic贸wkami r贸wnie偶 si臋 zastanawia艂am, jednak p贸ki co koszt mnie przer贸s艂. A je偶li chodzi o wygl膮d os贸b z lic贸wkami, to je偶li s膮 dobrze dopasowane, dobrze zrobione (tutaj istotna jest przymiarka metod膮 wax up), to wygl膮daj膮 naturalnie. Wiem, bo rozmawia艂am z jedn膮 tak膮 osob膮:)

    Lusiek276
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Moja siostra u偶ywa pasty wybielaj膮cej Pearl Drops Hollywood Smile i jest zadowolona. Faktycznie ma bielsze z臋by 馃檪

    elizabet
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja jako偶 nie jestem przekonana do past wybielaj膮cych… Jako偶 po prostu nie wierz臋 w ich skuteczno偶膰. Kole偶anka korzysta z jednej z nich i niby twierdzi, 偶e jest zadowolona, ale prawd臋 powiedziawszy ja efekt贸w u niej nie widz臋…

    Tramka- te偶 by艂am w gabinecie Pana Tarabu艂y:) Cz臋偶ciej tam chodzisz? Zadowolona jeste偶? Ja ju偶 od kilku lat i wszystko w porz膮dku:) Jakby co, to ostatnio dosta艂am telefon, 偶e maj膮 50% zni偶ki na wybielanie:) Jakby偶 szykowa艂a si臋 na ten zabieg, to warto teraz, bo pewnie promocja jest czasowa, wi臋c lepiej si臋 pospieszy膰:) Ja jeszcze nie powinnam ponownie wybiela膰, wi臋c niestety nie mog臋 skorzysta膰…

    wioloo
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Wed艂ug mnie wybielanie jest jednak szkodliwe dla naszych z臋b贸w, a najbardziej dla szkliwa. Ja wol臋 profilaktyk臋 ni偶 p贸藕niejsze wybielanie zniszczonych z臋b贸w. Bardzo fajne s膮 pasty z aminofluorkami np adent. Du偶o lepiej zapobiegaj膮 pr贸chnicy ni偶 zwyk艂e pasty z fluorkami sodu i dzi臋ki temu nasze z臋by s膮 bielsze bo zdrowsze.

    jagoda4
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 871
    • Zas艂u偶ony

    [usuni臋to_link] wrote:

    Wed艂ug mnie wybielanie jest jednak szkodliwe dla naszych z臋b贸w, a najbardziej dla szkliwa. Ja wol臋 profilaktyk臋 ni偶 p贸藕niejsze wybielanie zniszczonych z臋b贸w. Bardzo fajne s膮 pasty z aminofluorkami np adent. Du偶o lepiej zapobiegaj膮 pr贸chnicy ni偶 zwyk艂e pasty z fluorkami sodu i dzi臋ki temu nasze z臋by s膮 bielsze bo zdrowsze.

    To ciekawe,a czy efekt jest widoczny po kr贸tkim czasie?Cena pasty jest wysoka?

    emilia24
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Moj brat stosowal cos takiego co sie nazywalo biala per艂a system. kupil to w aptece i kosztowalo cos kolo 60zl
    To byla taka nakladka na zeby co sie smarowalo ja zelem i trzymalo 30min dziennie. kracja trwala z miesiac.
    Pamietam ze efekty byly dobre

    Izys
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    S艂ysza艂am, 偶e wybielaj膮ce pasty do z臋b贸w jedynie 偶cieraj膮 szkliwo, a nie wybielaj膮 ca艂ego z臋ba. Na pewno najskuteczniejszym sposobem jest wybielanie z臋b贸w u dentysty, niestety jest to r贸wnie偶 najdro偶szy spos贸b. No i z臋by podobno potem s膮 bardziej wra偶liwe.

    Hard
    Member
    • Temat贸w: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uwielbiam naturalnie bia艂e z臋by u kobiety, nawet nie nadzwyczaj r贸wne…

    sam te偶 jak mog臋 dbam o moje… 偶eby si臋 nie brzydzi艂a, 偶e poca艂owa艂a krokodyla, hehe…
    ale za c*****臋 nie lubi臋 chadza膰 do stomatologa… nawet najlepszego!

    czemu natura nie obdarzy艂a nas trzeci膮 parti膮 z膮bk贸w? tak si臋 zastanawiam…

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wybielanie z臋b贸w ??"

Przewi艅 na g贸r臋